Forum Dragon Ball Nao

» Kręgle

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.050
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Według mnie dobry sport, przyjemnie się w niego gra, a także ogląda. Mozna nieraz sobie pograć
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.036
Posty: 36
Skąd: wrocław
Niemiałem jeszcze okacji pograćw kręgle ,może kiedyś spróbuje ale ogólnie podoba mi się pozdrawiam

WARRIOR20
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dla mnie kręgle to bardziej sposób na rozrywke niż prawdziwy sport, ale niektórzy uważają inaczej. Jednak brakuje tu tego czegoś co daje każdej dyscyplinie pewną iskierke emocji. Oczywiście to moje własne zdanie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.079
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Lubię sobie czasem wyjść z moją paczką pograć. Chociaż raczej chodzimy dla rozrywki niż dla sportu.
Z kręglami jak z curling'iem - jako sport bardzo nudne, ale jest to miły sposób na dfobrą zabawę. (Wszyscy się ze mnie śmieją zawsze bo jak trafię wszystkie to swięto jest... ). Poza tym nie ma to jak gimnastyka ramion
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Uwielbiam grać w kręgle, zwłaszcza z kumplami. Walki są zażarte
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lubię grać w kręgle. Jak za czasów dzieciństwa, przypomina mi się, iż kiedyś w domu miałam takie zabawkowe kręgle i uwielbiałam się nimi bawić z koleżankami/kolegami. No i nie chcę się chwalić, ale byłam w tym całkiem niezła. A obecnie? Czasem walnę na kręgle ze znajomymi,lub moim bratem. I też często wygrywam, po prostu. Zawsze w kręglach mam sporo frajdy. A mój stosunek do kręgli jako sport jest podobny do Kamzo.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kręgle
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook