Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Jakim ojcem byl Vegeta? ocena: 9,50 (głosy: 2)110

Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.922
Posty: 88
Sądzę, że Vegeta nie był takim złym ojcem, ale wychowywał swego syna z dyscypliną. Nie lubił okazywać uczuć ale tak naprawdę kochał Trunksa i zależało mu na nim... A wy co myślicie?

^___^
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.045
Posty: 283
Zgadzam się z Tobą Madlen. Vegeta był szorstki wobec wszystkich... no może oprócz Bry, bo ona działała na niego uspokajająco, była jego oczkiem w głowie, choć też tego nie okazywał zbytnio. Lecz jeśli przychodzi co do czego, to Vegeta broni rodziny i martwi się o nią, więc uważam że nie był idealnym ojcem, ale na pewno nie złym .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Był bardzo dobrym ojcem. Wymagał sporo od Trunksa , ale z drugiej strony nie gnojił go jak ten wymogów nie spełnił. Pokazał synu że facet powinnien mieć jaja . W stosunku do córki miał zupełnie inne podejście , i dobrze. Jako że bardzo podoba mi się zanikająca tradycja patriarchatu , metody wychowawcze Vegety oceniam jako odpowiednie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.851
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Dla Trunks a był surowym ale dobrym ojcem. Trenowal go i spędzał z nim dużo czasu bo chcial by jego potomek doszedł do perfekcji. Trunks szybko wszedł poziom SSJ i to z pewnością za sprawą Vegety bo ciągle treningi dały rezultat. Dla Bry byl chyba najlepsyzm ojcem jakiego mogla sobie wymarzyć dziewczyna mogla nim manipulowac a Vegeta zawsze jej uległ (chyba tylko ona i Bulma potrafilynim manipulować)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
BYł dosyć dobrym ojcem. Dla Trunksa trzymałdyscyplinę- i dzięki temu, że go wytrenował Trunks wygrał turniej młodzików. A dla Bry- on jej zawsze ulegał.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.702
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
HEHE A NO ALE NIE WIEM CZY DOBRZE ZROBIŁ podczas treningu waląc swojego syna w nos , ani mi sie szkoda Tronka zrobiło w sumie to był taki odruch hehe bo Vegeta nie wiedział ze Tronk jest az tak dobry , później troche głupio mu sie zrobiło bo zrobił taka dziwną mine xD , no a dla Bry też był dobrym ojcem xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Dla future trunksa to był nie najlepszym ojcem ale pokazał że stać go na poświęcenie co było widoczne w momencie gdy komórczak wrócił z mocą songa

A dla małego tronka to był dobrym ojcem

nie zapomne jednego tekstu który powiedział Goten do Trunksa na turnieju sztuk walki.

Po obfitym obiedzie w rstauracji
Goten:To teraz zapłać i idziemy.
Trunks:Nie mam pieniędzy.
Goten: Nie masz pieniędzy czy po prostu jesteś skąpy jak twój ojciec?
Trunks: Nie obrażaj mojego ojca.

szczecin
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.702
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
heheh a no czyli Vegeta skąpił kaski hehe nie dziwie się tak było od początku , tylko niszczył i wyliczał ile mogą kosztować poszczególne planety


Gangez właśnie o tą scenke mi chodziło xD dokładnie

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez burger5: 11.09.2008, 14:10
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
W sali treningowej [grawitacyjnej]

Vegeta:Jeżeli tymi małymi piąsteczkami trafisz mnie w nos, pójdziemy do wesołego miasteczka.
Trunks:jahaaaaa! .................... Ojjjj. Nie mówiłeś że będziesz sie bronił
Vegeta:powinieneś [...] ale nieźle sie spisałeś. W nagrode pójdziemy na spacer.
Trunks: jupiii

szczecin
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.526
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Madlen napisał(a):
Sądzę, że Vegeta nie był takim złym ojcem, ale wychowywał swego syna z dyscypliną. Nie lubił okazywać uczuć ale tak naprawdę kochał Trunksa i zależało mu na nim... A wy co myślicie?

Masz rację od samego urodzenia się Trunksa Vegeta dbał o syna ale nie ukazywał mu swoich uczuć i dopiero w czasie przed poświęceniem się Vegety w walce z Bubu mówi dla Trunksa jak bardzo go kocha i ze go przeprasza ze nigdy go nie wziął w ramiona ani tym bardzie przytulił i ze teraz tego żałuję

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Vegeta ewidentnie skrywał z początku swe wielkie uczucie do rodziny, ale później już się jakoś otworzył. Po prostu wspaniałe było to , że z cierpliwością uczył Trunksa walki oraz szanował Bulmę za opiekę nad dziećmi i jej naukowe umiejętności. Wszystkich członków swojej rodziny darzył miłością, dlatego uważam, że na prawdę dobry z niego Ojciec, Mąż.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Myślę, że był wporzo ojcem. Nie pił, nie awanturował się, nie bił rodziny Nie ma się do czego przyczepić.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 26
Dni na forum: 4.878
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Tak masz rację Vegeta nie był taki zły kochał rodzinę można to udowodnić kiedy walczył z Majin Buu jako Majin Vegeta powalił Tronka i Son Gotena na łopatki tylko dlatego , aby nic im się nie stało. Ja uważam że był kochającym rodzinę ojcem i nigdy by ich nie skrzywdził nawet jako Majin.

Moje życie to Dragon Ball.
Vegeta. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.876
Posty: 7
Ja myślę że on bardzo kochał Trunksa i Bulme i sam to powiedział w tedy jak stał się maginem i jak chciał zrobić to final flash kamikaze to przytulił trunksa i powiedział żeby dbał o bulme
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.117
Posty: 51
Vegeta był bardzo dobrym ojcem szczególnie widać to gdy wracali z zakupów i ktoś chciał poderwać jego córkę.
Alby, gdy płakał za Trunksem, wiadać, że ich kochał bardzo
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Początkowo beznadziejnym, ale od gry Cella dobrym, poświęcał synowi czas, uczył go walki, czyli tego co sam umiał, przekazywał mu wartości, w których sam był wychowywany
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.113
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Vegeta #$% Bulmę i zpaomniał założyć prezerwatywy

Ale odkąd sie zmienił, stał sie dobrym ojcem
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Jakim ojcem byl Vegeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook