Forum Dragon Ball Nao

» [Propozycja] zombie

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 34
Dni na forum: 5.631
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
No więc tak. Nigdy nie grałem w żadnego rpg-a, więc nie będzie to pewnie nic nadzwyczajnego , ale jak komuś się spodoba, to czekam na propozycję zmian,, ulepszeń systemu itp. Jeśli sesja rozegrałaby się w świecie powiedźmy USA opanowanych przez zombie rozwiązałoby to w znacznej mierze problem kostek etc,, gdyż celem nie jest tam zabicie jak największej ilości przeciwników, ale przeżycie i ucieczka. Zadanie mistrza gry polegałoby na sprowadzaniu na graczy jak największych tarapatów, jednakże z możliwością wyjścia z nich za pomocą umiejętności posiadanych przez zawodnika i opisanych na początku wg. schematu który przedstawię za chwilę. Oczywiście MG musiałby być modem znającym się trochę na zombiakach,, lub osobą z tymczasowym prawem do edytowania postów innych uczestników (zadanie pytania, napisanie że co ś jest do dupy bo.. itp). Rozgrywka wyglądała by następująco. Stworzenie postaci wg. podanego schematu , opis miejsca w którym się znajduje postać, i tego jak udało jej się przetrwać pierwszą falę epidemii. Następnie powiedźmy po trzech dniach byłaby tura mg , który opisałby sytuację w jakiej znajdują się poszczególni gracze po podjętych w trakcie tury decyzji i tak dalej. Ok. Sposób tworzenia postaci na przykładzie:
imię : John
wiek: 38 lat
Wykształcenie:
- Zasadnicza Szkoła rolnicza
Umiejętności związane z wykształceniem (2):
- jazda konna
- oranie pola
Praca :
- kartograf
Umiejętności (2)
- malowanie map
- orientacja w terenie
Poprzednia praca (opcjonalnie dodatkowe dwie umiejętności związane z jedyną:
- dj . w radiu
Umiejętności (2):
- dobry kontakt z ludźmi
- umiejętność obsługi sprzętu do nadawania transmisji (cb , radio , internet)
Hobby (1):
- film
Umiejętność:
- wiedza na temat zombie z filmów Georgea Romero
Hobby (2):
- strzelnica
Umiejętność:
- obsługa broni palnej
Jak przeżyłem pierwszą fazę epidemii:
- Siedziałem właśnie w toalecie gdy moja żona zaczęła się dobijać do drzwi. Gdy wybiła okno jej twarz była odmieniona. Wyglądała jak zombie z filmów Georgea Romero. Spytałem się co jej jest , bo wtedy oczywiście nie wierzyłem że film stał się prawdą.Jednakże postanowiłem zachować ostrożność. Odsunąłem się jak najdalej od drzwi , i zacząłem rozmowę. Żona odpowiadała jedynie chrząkaniem , i w ogóle nie rozumiała co do niej mówię. Po godzinie dobijania się do toalety odwróciła się i poszła w drugą stronę. Okazało się że to moja córeczka wróciła ze szkoły. Meggie ugryzła ją w rękę,, i teraz obie dobijają się do mojego kibelka. Nie wiem co zrobić. Liczę na to że przyjdzie po mnie pomoc.
używki ( max 2 min 0):
-alkohol ( zwiększa odporność , obniża jakość percepcji)
- papierosy ( uspokajają , ale zmniejszają kondycję)
-dragi ( zwiększają percepcję i siłę , powodują utratę świadomości i obniżaja kondycję )

Jak się komuś podoba , to dawajcie postaci i propozycje.

Nie wszystko mi się chciało.
Pozdrawiam, Szaruś.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 36
Dni na forum: 4.801
Posty: 551
Skąd: Kruszwica City
Imię: Aron
wiek:31
wykształcenie: wyższe ( żołnierz)
-Umiejętności związane z wykształceniem:
-posługiwanie się bronią palną
-jazda pojazdami naziemnymi
Poprzednia praca kucharz - kelner
- umiejętność gotowania
- dobry kontakt z ludzmi
Hobby
- gry video
Umiejętność
- wiedza na temat zombi z gier Resident Evil
Hobby
-sztuki walki
Umiejętność
- walka z przeciwnikiem
Jak przeżyłem pierwszą fazę epidemii :
Zdarzyło się to w piątek kiedy miałem służbę,siedziałem w dyżurce,obierałem telefony , nagle usłyszałem alarm,ktoś się do mnie zbliżał, ujrzałem postać to był major Decker,wyglądał jak trup, chrząkał,zaczął na mnie nacierać,odepchnąłem go najmocniej jak moglem i zobaczyłem że nie był już człowiekiem, którego znałem i szanowałem,był zombiakiem, zastrzeliłem go ze służbowej broni,mózg rozchlapał się na ściany, musiałem się spieszyć udałem się do magazynu broni, po drodze odwiedzając kuchnie,wziąłem tyle i ile sie dało, załadowałem żarcie w plecak znaleziony w dyżurce, musiałem się spieszyć, kończyła mi się amunicja a wszędzie słyszałem odgłosy wroga,pojękiwanie,stęki,pomyślałem sobie takie rzeczy zdarzają się tylko w grach,nagle zobaczyłem magazyn broni wszedłem,otworzyłem magazyn kluczami które zabrałem pospiesznie z dyżurki, wszedłem,oni się zbliżali, zabarykadowałem się ,przeładowałem broń,zapaliłem ostatnią fajkę,zacząłem się modlić , potwory zaczęły się dobijać, alarm wył, włączony nieumyślnie przez potwory. Mam nadzieje że ktoś po mnie przyjdzie,nie wiem ile tu wytrzymam,Boże uchowaj.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Imoshi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.859
Posty: 5
imię : Imoshi
wiek: 24 lata
Wykształcenie: Studia medyczne
Umiejętności związane z wykształceniem (2):
- Znajomość chorób, leków itp.
- Możliwość wykonania mniej lub bardziej trudnych operacji
Praca :
- prywatny lekarz
Umiejętności (2)
- Umiejętność zachowania zimnej krwi, nawet w ekstremalnych warunkach
- Nieprzeciętna inteligencja (ok. 190 IQ)
Poprzednia praca (opcjonalnie dodatkowe dwie umiejętności związane z jedyną:
- taksówkarz
Umiejętności (2):
- Doskonała znajomość okolicy
- Umiejętność jazdy samochodem
Hobby (1):
- Gry
Umiejętność:
- Wiedza na temat zombie z gry Left 4 Dead, podstawowe informacje o broni, umiejętność strategicznego myślenia
Hobby (2):
- karate
Umiejętność:
- Umiejętność samoobrony
Jak przeżyłem pierwszą fazę epidemii:
Było to tak. Pewnego dnia siedząc sobie spokojnie w gabinecie czekałem na kolejnego pacjenta. Drzwi miałem otwarte. W pewnej chwili usłyszałem jak ktoś krzyczy. Dźwięk dobiegał w poczekalni. Wyszedłem zobaczyć co się stało. Patrzę, a tu biegną na mnie jakieś dwie postacie. Zaczynam uciekać, zatrzymując się w swoim gabinecie, biorąc do ręki linę i przyjmując pozę do walki, wiedząc że nie mam gdzie zwiać. Gdy dziwne postacie były przy drzwiach jedna z nich została ,,wykopana" z gabinetu, po czym zamknąłem drzwi na klucz. Następnie kilka ciosów otrzymał drugi śmiałek, ostatecznie padając na łóżko lekarskie. Przytrzymując go na wszelkie możliwe sposoby udało mi się go związać i dopiero teraz pomyślałem ,,logicznie". Wyglądał jak żywcem wyjęty z horroru. Musiałem się stąd jakoś wydostać, zanim ten drugi rozwali drzwi, a jednocześnie chciałem zrobić kilka badań na tym człowieku, by dowiedzieć się kim lub raczej czym się stał.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Propozycja] zombie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook