Forum Dragon Ball Nao

» Wywiad z wampirem

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.875
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Oglądaliście może Wywiad z wampirem ? jakie są wasze opinie na temat tego filmu.
Co sądzicie o Tomie Cruise, w roli Lestata ? Osobiście, uważam film za rewelacyjny, ale w stosunku do książki, film wypada blado, ale mimo wszystko rządzi.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.736
Plusy: 1
Posty: 538
Film oglądałem i trzeba przyznać nie zawiódł mnie, a nawet więcej, mile mnie zaskoczył. Gra aktorska Tom Cruise'a i Brada Pitt'a na porządnym poziomie. Mroczny Lestat, który to sprowadza Louisa na złą drogę, wypadł bardzo dobrze. Ciekawa historia, opisywana przez wampira, jak to został krwiopijcą.
Jako, że nie czytałem książki, myślałem iż będzie to coś w stylu "krwawej miazgi", robionej przez wampiry. A tu takie zaskoczenie, kto by pomyślał ? Co do gatunków jakie mu przypisali, czyli : Horror/Dramat to zdecydowanie to drugie. Jak na horror nie był, straszny, a lęk chyba trzeba by było samemu na sobie wymuszać. Wciągający, ciekawy, dramatyczny tak ale nie straszny. Reasumując , film godny obejrzenia, nie tak jak jego druga nieudana część "Królowa Potępionych" (ale to tak tylko btw)

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Wywiad z wampirem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook