Forum Dragon Ball Nao

» Xtreme martial arts!!! Ludzie niczym z dragon balla!!!

Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Dobra panowie to was teraz treochę oświecę.
Nie chce mi sięzbytnio rozpisywać, więc po prostu [ ort! ] napiszę w skrócie. XMA to sport polegający na robieniu jak najbardziej efektownych rzeczy(salt,przewrotów,kopnięć). Sperot ten polega na zapożyczeniach z innych sztuk teg oco najefektowniejsze. Capoeira którą sam ćwiczę(podobnie jak XMA) to pikuś przy tym sporcie. Tutaj wam zarzucam link abyście obejrzeli i sami ocenili co sadzicie o tych gościach- a w tym sporcie są jedynie przeciętni(prawdziwych masterów zarzucę potem).

http://razor.neostrada.pl/filmy/ryouko.wmv
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.826
Posty: 16
Skąd: Kraków
Ściągnołem sobie te filmiki z tej stony, zajebiste chociaz o Le Parkour słyszałem juz dawno. Czekam aż zarzucisz MASTERÓW

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
ok wrzuce pare linków, ale dopiero od następnego miecha, bo limit neostrady wywaliłem już i nie mam jak zamieścić plików na serwerze swoim. A le parkour to nie jest To jest XMA. Le parkour to bieganie po ulicy i pokonywanie każdego napotkanego przedmiotu(przeszkody) w jak najciekawszy sposób. Osaobny jednak ćwiczące XMA często także cwiczą LP
...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.826
Posty: 16
Skąd: Kraków
no tak ale ja sciagnalem z tej strony co dales linka tez film o ninja i le parkour a XMA też wyrąbane

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.755
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Jak tam Variu z tymi linkami z XMA z chęciął bym ja zobaczył a coś ostatnio głucho na tym forum i lipa troche bo twój poprzedni link już nie chodzi więc na razie nie wiem o co chodzi Mniej więcej coś o tym słyszałem ale raczej mniej niż więcej

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
hmmm zapraszam na www.teamryouko.com lub ogólniej na bilang.com. Tam praktycznie codziennie są nopwe filmiki na temat teo sportu Polecam

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
u nas kiedys typ wybiegl i zadal w powietrzu 10 ciosow ostry hardcorowiec, najsilniejszy w calej szkole.. daleko mi do niego (

pulkarecordzz.phorum.pl
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.595
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Eee... Czemu oni nie latają i nie puszczają Kamehameha? A tak serio to tylko myśleć jak oni to robią.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No takich gości to jest chyba za co cenić . Spoko to oni robią , chyba zaczne więcej takich filmów ogladać , bo jest na co popatrzyć .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No moze nie sa tacy jak z DB ale sa swietni. Ponad przecietni, ale mysle ze ludzie cwiczacy Parkour tez sa wyrabani

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Xtreme martial arts!!! Ludzie niczym z dragon balla!!!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook