Forum Dragon Ball Nao

» [Teleturniej] Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Teleturniej polegający na tym, że dorośli zawodnicy odpowiadają na pytania niewykraczające w zakres 5 klasy szkoły podstawowej. Runda składa się z 12 pytań. w których wygrana wynosi 300 tyś zł. Pytania dla gracy są dosyć proste np. dzisiaj było pytanie: "Podaj miesiące, w których występuje równonoc" . Zawodnik odpowiedział, czerwiec, była to odpowiedź błędna gdyż równonoc występuje w wrześniu i w październiku. Na koniec potyczki każdy gracz przyznaje się, że nie jest mądrzejszy od 5 klasisty. Transmisja teleturnieju TV Puls 19:00. Wypowiadajcie się na jego temat.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Debilstwo , jakieś kujony jarają się że są modrzejsi od dorosłych , dorośli od dawna tego nie pamiętają co było w 5 klasie , to najbardziej ******* teleturniej świata

przepraszam za słowa
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Goji55 napisał(a):
Debilstwo
Coś zawsze ma jakiś sens.

Goji55 napisał(a):
jakieś kujony jarają się że są modrzejsi od dorosłych
Może i tak, ale zauważ, że przychodząć do teleturnieju powinni się chociaz trochę na to przygotować.

Goji55 napisał(a):
dorośli od dawna tego nie pamiętają co było w 5 klasie
Konsekwencja moich poprzednich słów.

Goji55 napisał(a):
, to najbardziej ******* teleturniej świata
... -_-'.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Goji55 napisał(a):
Debilstwo , jakieś kujony jarają się że są modrzejsi od dorosłych , dorośli od dawna tego nie pamiętają co było w 5 klasie , to najbardziej *******teleturniej świata

przepraszam za słowa
Wykazałeś się potężnym wręcz ilorazem. Chyba Cię to rusza, że młodsza osoba od Ciebie tak się w programie wywyższa? Nie mart się, to głupi program i prosty jaak nie wiem co, ale czego się nie robi dla pieniędzy?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Teleturniej nie jest wcale głupi. Wpadką natomiast jest sama stacja na której emitują dane widowisko. TV PULS? Powiem szczerze, że gdyby nie moi dziadkowie na emeryturze to nigdy bym na to nie trafił.
Zabawa polega na tym, że powybierano z rożnych miejsc dzieciaki "cudowne bystrzaki", które mają udowadniać "jacy to dorośli są zacofani, słabo wyedukowani i żałośni".
I choć pytania wcale nie są takie trudne, to niektóre są bynajmniej nieuczciwe. Szczególnie te z kategorii "Lektury", bowiem system tekstów obowiązkowych się zmieniał przez lata. Z drugiej strony cieszy mnie to, że można wygrać pokaźną sumę. Nie jakieś drobniaki a 300 000. Już na waciki starczy.
Sam Korólczyk trochę zabawia, a trochę !?.
Szkoda, że teleturniej ten przejdzie bez większego echa.
Potencjał posiada, co udowodniły zagraniczne edycje.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Z ciekawości włączyłem i obejrzałem i... ucieszyłem sie , bo znałem odpowiedź na prawie wszystkie pytania Można się zdrowo dowartościować. Sama idea mi się podoba , wykonanie tez nie najgorsze , ale szkoda że to na Pulsie pokazują Jakby było na TVN'ie czy w jakiejs publicznej telewizji mogłby osiagnąć niezłą popularność, a tak...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Teleturniej] Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook