Forum Dragon Ball Nao

» Cafe Futbol

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Cafe Futbol jest to program, emitowany co Niedziele na antenie Polsatu Sport o godzinie 11:00. Prowadzi go Mateusz Borek wraz z kilkoma innymi ekspertami od futbolu między innymi Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk. Rozmawiają na temat piłki nożnej, można powiedzieć jest to ciekawa propozycja dla każdego fana futbolu wątki poruszane w tym programie są ciekawe. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś z Was spotkał się z tym programem? Bądź ogląda go, co Niedziele?.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie oglądałem go i raczej nie będę miał okazji, ale nie nazwałbym ekspertem człowieka, który twierdzi, że I liga polska (przed reformą rozgrywek II) prezentuje poziom Championship. Chciałbym zobaczyć mecz Sheffield Wednesday z Kmitą Zabierzów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Słuchaj, ja osobiście się z nim zgadzam, bo to, co w tej chwili pokazują Polskie drużyny odbiega od poziomu pierwszoligowego. Przykład Wisły, zagrała jeden fenomenalny mecz z Barceloną a później same porażki w "I lidze". Jeszcze jedna kwestia omawiana w dzisiejszym odcinku trochę mnie zirytowała mianowicie. Jak można w cywilizowanym kraju łączyć mecz reprezentacji Polski z "I ligą" Niemcy czy Hiszpanie potrafią to pogodzić, ale nie my -_-'. Co do samego programu, to chyba nie brali by ludzi, którzy by nie mięli o tym zielonego pojęcia no nie? Sam pomyśl .
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mogliby brać, byleby zadowalali i mydlili oczy głupotami, coby ludzie chętnie oglądali i oglądalność podnosili.
Sam nigdy nie oglądałem i pewnie nie obejrzę, bo w niedziele wstaje koło 13. W dodatku polska piłka nożna już od dawna niespecjalnie mnie interesuje.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Słuchaj, ja osobiście się z nim zgadzam, bo to, co w tej chwili pokazują Polskie drużyny odbiega od poziomu pierwszoligowego. Przykład Wisły, zagrała jeden fenomenalny mecz z Barceloną a później same porażki w "I lidze".
Napisałem wyraźnie I liga polska. Czyli dawna(nie aż tak dawna, jeszcze w poprzednim sezonie) druga. A Kołtoń mówiąc to miał na myśli, że zespoły grające w Championship [Sunderland, Southampton, Birmingham(teraz są już chyba w PL), Sheffield United, Sheffield Wednesday, Watford, Derby County, Wigan Athletic, Charlton(chyba, choć nie jestem pewnien czy spadli)] reprezentują poziom naszych Podbeskidza, Piasta Gliwice, Pelikana Łowicz, Widzewa Łódź, Kmity Zabierzów, Korny Kielce, RKS Radomska, Szczakowianki Jaworzno. Miał na myśli to, że zespoły angielskie są takie słabe jak polskie. Czyli wyraźnie dodał naszym zespołom, Ty zaś (słusznie zresztą) twierdzisz(o ile rzeczywiście jest to stwierdzenie, a nie kolejna próba usprawiedliwienia naszego kulejącego jak bilans energetyczny RFNu klubowego futbolu), że są słabe.

Ed:
Jeszcze jedno.
Fenomenalny mecz to Wisła rozegrała z Beitarem, po czym dała dupy Barcelonie, która z kolei spokojna o wynik przyjechała do Krakowa, by pobiegać przez 90 minut i poczekać za wynikami losowania.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Tak w miarę sprostowania - Sunderland, Birmingham i Wigan grają już w Premiership . Co do programu, to czasami jak mi się uda, z miłą chęcią obejrzę. Po prostu lubię uszczypliwe komentarze co do naszej rodzimej piłki nożnej. Mówią tam samą prawdę i bardzo często się z nimi zgadzam.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W chwili gdy to mówił znajdowały się w Championship. Chyba. Zresztą te zespoły balansują na krawędzi Premiership i Championship. PL jest bardzo wyrównana, Portsmouth w jednym sezonie był 7 czy 8, w następnym sezonie ledwo się utrzymać, a Bolton wywalczył start w PUEFA ledwo utrzymując się w poprzednim sezonie. Teoretycznie więc, Birmingham, który przez sezon czy 2 grał w Championship niewiele wcześniej plasował się w górnej części tabeli PL. I chyba w rzeczywstości było coś z tą górną częścią tabeli o ile mnie pamięć nie myli. Czy Zagłębie Sosnowiec zagrałoby równe spotkanie z Birmingham? Albo inaczej. W Charltonie grał chyba Jon Dahl Tomasson, albo inny zawodnik, w każdym bądź razie Duńczyk, to wiem, bo był w Fifie. Czy poziom I ligi polskiej byłby odpowiedni dla reprezentanta Danii, w dodatku tego z tych bardziej znanych? Wypowiadanie takich farmazonów jest więc dużym nietaktem i przede wszystkim błędem rzeczowym. Zgodzisz się eMate?

P.S.
Najważniejszym celem tamtej wypowiedzi Kołtonia było zdyskredytowanie osiągnięć Rasiaka w Championship. Co prawda wybitnym piłkarzem, nawet na nasze reprezentacyjne warunki to on jest, ale 16 czy 18 goli w skądinąd mocnej lidze jaką jest Championship z powietrza się nie bierze, a do tego takie porównania do naszej I ligi są śmieszne.

A temat chyba należy przenieść do sportu. Wydaje mi się, że on był w sporcie, tylko ktoś go przeniósł, dobrze mi się wydaje?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Zgodzę się w 100%. Championship Coca-Cola jest o jakieś 5 razy mocniejsza od naszej I ligi. Wprawdzie Rasiak sobie dobrze w niej radził, lecz jednak o jeden szczebel wyżej już kariery zbytniej nie zrobił . Teraz Smolarek będzie przez rok występował w Boltonie, zobaczymy jak sobie poradzi . Oby go zbyt szybko nie połamali...

ps. Tomasson nigdy nie grał w Charltonie, obecnie występuje w Villarreal. Jedyny obecnie duńczyk w Charltonie to Christiansen.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Spojrzałem do wiki. Miałem na myśli Rommedahla. Co prawda po spadku Charltonu odszedł z tego klubu, co nie zmienia faktu, iż Coca-Cola League jest dla niego bardziej odpowiednia niżli nasza I liga. Czy nawet Ekstraklasa.

Co do Smolarka to wydaje mi się on zbyt miękki na angielski futbol, lepiej poradziłby sobie w Hiszpanii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Taa, miał szansę w Hiszpanii... Pograł trochę (głównie końcówki meczów), strzelił kilka bramek dla Racingu i został po sezonie wypożyczony właśnie do Boltonu . Jak widać - nie sprawdził się. Po prostu nie posiadamy na tyle dobrych piłkarzy, aby Ci mogli regularnie i z jakimiś, nawet drobnymi sukcesami występować w najlepszych ligach europejskich.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie to miałem na myśli. Liga hiszpańska jest dla Smolarka lepsza, gdyż tam bardziej liczy się technika, ktorej Smolarek trochę posiada, choć geniuszem też nie jest. A w Anglii trzeba być po prostu silnym chłopem, czasem nawet chamem w korkach. A smolarek jest mały, słaby, mało agresywny. Szybkością nadzwyczajną też nie grzeszy.

Dobra, skończmy offtop. ;p I jeszcze mam pytanie. Kto przenosi ten temat do filmu?

Adam, program traktuje o sporcie.

Wtedy temat o np. filmie Rocky też powinien iść do sportu, a o Linkin Park do Ustępu ;p
SoheiMajin Gotenks

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Raz na miesiąc se obejrzę. Wybitnymi ekspertami to bym nie nazwał tych ludzi, jedynie co Borek i Kołtoń przedstawiają dość ciekawe przemyślenia.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Cafe Futbol
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook