Forum Dragon Ball Nao

» Aerobiczna 6 Weidera

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie byłem do końca pewny gdzie umieścić ten temat ale myślę że to najlepsze miejsce.

Umieszczam ten temat ponieważ uważam że większość chciała by mieć tzw kaloryfer na brzuchu. 6 Weidera pokazuje jak w 42 dni można to w prosty i skuteczny sposób osiągnąć. Widziałem na internecie wiele komentarzy od ludzi którzy stosowali tą metodę i nie widziałem żadnego negatywnego. Ta metoda na rozwinięcie mięśni brzucha wiele nie da tym którzy mają duży brzuch albowiem spalanie tkanki tłuszczowej jest niewielkie a celem jest rozbudowa. To tyle ode mnie dodam jeszcze jak wykonuje się to ćwiczenie oraz małą rozpiskę do wydruku aby codziennie pamiętać o ćwiczeniach.

Aerobiczna Szóstka Wediera [kfd.pl] - profesjonalny tutorial a6w

Obraz

szczecin
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Robiłem kiedyś cykle szóstki i muszę powiedzieć, że lepszego ćwiczenia, które można wykonywać w domu nie znam. Wady - znam jedną. Czas. Ostatnie dni cyklu zajmują od 1,5 godziny wzwyż, aby je w pełni prawidłowo je wykonać. No i jeśli ktoś nigdy nie ćwiczył dolnych partii mięśni brzucha, a ograniczał się co najwyżej do brzuszków będzie miał istną drogę przez piekło Ale polecam każdemu. Rezultaty widać, są widoczne bardzo szybko.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No cóż, ćwiczenie dobre. Jednak u mnie powyżej prześwitów przejść się nie da:
Gangez napisał(a):
Ta metoda na rozwinięcie mięśni brzucha wiele nie da tym którzy mają duży brzuch albowiem spalanie tkanki tłuszczowej jest niewielkie a celem jest rozbudowa.
wartość spalanego tłuszczu musi być wyższa od dostarczanej ilości węglowodanów. Polecam bieganie, pływanie i różnorakiego rodzaju aeroby.

Robicie forum sportowe tutaj, czy co?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Skoro macie tak dobre opinie na temat tych ćwiczeń to trzeba spróbować
Moja mama próbowała w ten sposób spalić trochę kilo, ale nie udało się jej (ćwiczyła jakieś 2tyg)

[ Dodano: 27.01.2009, 14:13 (po 1 minucie) ]
Polecam bieganie, pływanie i różnorakiego rodzaju aeroby.
Moja siostra teraz po ciąży chodzi na aerobik i nawet widać efekty, a to dopiero jakieś 2tyg.

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Old Cyceron napisał(a):
Robicie forum sportowe tutaj, czy co?
Pytaj się admina o to. On założył dział o Sporcie.
& napisał(a):
Ostatnie dni cyklu zajmują od 1,5 godziny wzwyż,
Nooo sporo tego jest.

Widziałem gdzieś na jakimś forum programik który jest takim trenerem. Mierzy czas, pokazuje co robić, jak robić itp. Jak znajdę to wrzucę.

Edit: Już znalazłem
Tu sam program:
http://wyslijto.pl/plik/bh3puix22b
Ale żeby to odpalić trzeba mieć:
http://www.java.com/en/download/manual.jsp

Programik dobry tylko trochę duże tempo nadaje i ciężko wpasować się w rytm między powtórzeniem a przerwą.

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Aerobiczna 6 Weidera
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook