Forum Dragon Ball Nao

» Pan, najbliższa osoba w życiu Goku?.

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tytuł tematu mówi sam za siebie.
Goku zawsze był otoczony przyjaciółmi, rodziną, troskliwą opieką Chi- Chi, ale o nikogo tak nie dbał jak o własną wnuczkę, pamiętacie ten odcinek DBGT gdzie Goku walczył ze smokiem, który powodował trzęsienia Ziemi? (nie chodzi o Zouname) wtedy, gdy smok wchłonął Pan i Goku udało się ją wydostać ten wypowiedział słowa:
Przez Ciebie straciłbym najważniejszą osobę w swoim życiu
Czy to możliwe, że to była właśnie Pan?.
Nie Ch-Chi, bądź synowie?.
Jak Wy to postrzegacie?.
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.694
Posty: 59
Szczerze to wątpie, GT to shit. Poza tym mógł to po prostu być błąd w tłumaczeniu. Dla Goku wszyscy przyjaciele byli ważni, a kto najbardziej?? Tego niestety nie wiem
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Pan - najbliższa osoba Goku...
hmm... hmm...
tak! to prawda. Jestem tego pewny. To prawda - patrząc na GT na pewno. Widać tam że ją kochał, była okiem w jego głowie. Synowie dorośli, zostawili go ale Pan zawsze go kochała.
W DBZ już widać tą miłość, ale tam nie ma co mówić kogo najbardziej bo kochał i żonę i synów a ona była dopiero pod koniec więc...
myślę że tak
Sshan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sshan
Wiek: 31
Dni na forum: 5.537
Posty: 82
Skąd: Z Namek
Pan nie była najważniejszą osobą w jego życiu. Dbał o całą rodzinę i nie ważne czy tam byłby gohan czy goten, powiedział by to samo.

------
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
GT to kicz i tyle. No ale wracając do tematu. Pan i Goku łączyła wspaniała przyjaźń. Goku często bawił się z wnuczką kiedy była mała, itp. A w GT to się przede wszystkim o nią troszczył. Nawet z przesadą. Mam wrażenie jakby o innych bardzo mocno zapomniał.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.235
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Pan na pewno nie była dla niego najważniejszą osobą. Każdego członka rodziny traktował równo
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.420
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Rzeczywiście to była najważniejsza osoba w życiu Goku. To widać po tym, jak się o nią troszczył, nawet sam się do tego przyznał. W końcu to była wnuczka jego kochanego syna. Łączyła ich wielka przyjaźń.

Anime na zawsze !!!
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.182
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Z częścią GT nigdy nic nie wiadomo Być może była to pomyłka w tłumaczeniu?
Ja oglądając część GT miałam wrażenie, jakby Goku zapomniał o swojej żonie i synach, a skupiał się najbardziej na Pan. Nie cierpie jej i tego jej ciętego języka

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pan, najbliższa osoba w życiu Goku?.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook