Forum Dragon Ball Nao

» Jak wyłączyć pasek powiadomień?

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Od niespełna miesiąca jestem szczęśliwą (?) posiadaczką nowego kompa, Windowsa 7 i Internet Explorera 8. O ile wszystkie problemy związane z przeniesieniem z XP udało się rozwiązać (pomijając brak polskich znaków na gg), o tyle z jedną rzeczą nie wiem, jak sobie poradzić. Chodzi o żółty pasek informacji, który wyświetla się na w Explorerze i który ględzi na temat formantów Activ X. Co ciekawe, wyświetla się on tylko przy przeglądaniu mojej własnej strony na dysku, nie w sieci. Problemem jest, że stronę na dysku edytuję właśnie w IE i strasznie mnie to cholerstwo wk****a, kiedy się włącza za każdym jednym razem. Próbowałam wyłączyć, posługując się wskazówkami w pomocy, ale nic nie dało. Czy ktoś mógłby mi w tej sprawie pomóc??? Będę zobowiązana.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Screen?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Może gdzieś w stronie, w htmlu czy czym tam masz dodaną linijkę z jakąś reklamą (żółty pasek), ale wątpię, aby takie cuda się zdarzały?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Informatykiem nie jestem i prawdopodobnie nie będę, ale zółty pasek informuja nas o czymś i wymaga interwencji, ActiveX jest od Adobe'a Reader, więc spróbuj zainstalować właśnie go.


Rada od nooba, ale zawsze cóś

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Zółty pasek pojawia się przy najeździe na jakikolwiek link zamieszczony na stronie - a także sam z siebie w przypadku stron, na których mam zamieszczone obrazki (javascript). Informacja, jaką przekazuje, brzmi: "Aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, program Internet Explorer ograniczył tej stronie sieci web możliwość uruchamiania skryptów i formantów Active X, które mogłyby uzyskać dostęp do tego komputera."

Jak wspomniałam, problem występuje w przypadku, gdy oglądam swoją stronę (.html - teksty oraz zawartość graficzna) na własnym dysku, nie zaś kiedy przeglądam ją w necie. Gdyby ktoś chciał popatrzeć na skrypt, tutaj link:
http://on-silvermoon.prv.pl

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Jak wyłączyć pasek powiadomień?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook