Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Koszykówka - temat drugi ocena: 9,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeden już istnieje, ale tam są jedynie jakieś skojarzenia, a brakuje konkretniejszej wymiany zdań, dlatego pozwoliłem sobie stworzyc nowy. Nie wiem, czy wypali. Pewnie tylko ja, Dan i Hako wyrazimy chęc uczestniczenia w pogawędce. Może skupimy się na polskim koszu: jak widzicie naszą reprezentację, naszą ligę, może wskażecie jakieś legendy albo obecne, niekwestionowane gwiazdy? No i rzecz jasna, kibicujecie komuś? Jak typujecie na koniec sezonu? Sam mam sporo do powiedzenia, ale nie lubię zaczynac, dlatego oddam głos Danowi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
A. I. Karenina napisał(a):
Może skupimy się na polskim koszu: jak widzicie naszą reprezentację,
Ostatnie mistrzostwa Europy pokazały, że jesteśmy drużyną o dużym potencjale, jednakże brakuje jeszcze ogrania, co było widać w kluczowych meczach np. z Turcją. Jeśli chcemy szukać młodych talentów, którzy ewentualnie mogliby odegrać rolę w reprezentacji to powinniśmy skupić się na rodzimej lidze. Obiecująco spisują się bez wcześniejszego doświadczenia młodzi gracze Polonii 2011 Dardan Berisha czy Tomasz Śnieg, którzy z pewnością się jeszcze rozwiną.
A. I. Karenina napisał(a):
naszą ligę,
W Europie liczy się tylko Prokom, w lidze rządzi tylko Prokom. Dominacja
Prokomu jest wyraźniejsza niż Skry w Pluslidze i niewiele tylko ustępuje dominacji Vive Kielce w Ekstraklasie Piłki ręcznej. Ostatnio mieli małą wpadkę w Pucharze Polski, ale nie wpływa ona wyraźnie na oblicze zespołu.
Kolejne zespoły ligi prezentują zbliżony potencjał, gdzie każdy może wygrać
z każdym.
A. I. Karenina napisał(a):
No i rzecz jasna, kibicujecie komuś?
Miejscowemu AZS-owi. Z reguły kibicuję też wszystkim przeciwnikom Prokomu i niżej notowanym zespołom.
A. I. Karenina napisał(a):
Jak typujecie na koniec sezonu?
Prokom raczej nie będzie miał sobie równych, chyba, że dotknie ich jakiś kryzys. W finale powinien się również znaleźć ktoś z czwórki: Turów, Polpharma, Anwil, AZS o ile wcześniej na drodze nie trafią na ekipę z Gdyni.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak widzicie naszą reprezentację,
Tak jak mówił Danevert - potencjał jest, ale wahania formy za duże. Jest Gortat, który w przyszłości jak zmieni klub i będzie grał regularnie w pierwszej piątce, to lidera znajdziemy. Fajnie momentami gra Szubarga i Koszarek. Ingerski jak się wstrzeli to jest fantastyczny, tak więc indywidualności nam nie brakuje, tylko trzeba się ograć na arenie międzynarodowej. Do tego jakiś młodzian miejmy nadzieje się pojawi.

naszą ligę,
Tylko Prokom. Jako jedyny walczy w europejskich pucharach, i prezentuje się szczególnie w tym roku ciekawie. Dlatego nasza rodzima liga jest nudna, bo jest jedna drużyna a o następne lokaty walczy praktycznie cała reszta stawki, z której najlepiej wybijają się Turów i Anwil.

może wskażecie jakieś legendy albo obecne, niekwestionowane gwiazdy?
Polskie?

No i rzecz jasna, kibicujecie komuś?
Jeszcze za czasów, gdy grał Śląsk Wrocław to za nimi trzymałem. Bardzo często oglądałem ich mecze, jak były w TV to zawsze. Upodobanie do tego klubu mam chyba po tacie, bo też był kibicem bardzo utytułowanego dla całej Polski zespołu. Wielka szkoda, że w tej chwili nie mają kasy by grać o najwyższe laury.

Jak typujecie na koniec sezonu?
Wygra Prokom, a o 2 miejsce powalczy Zgorzelec z Włocławkiem, ewentualnie Trefl.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Reprezentacja jest dośc mocna, ale nie potrafi zbyt długo grac na wysokim poziomie. Może z powodu braku ogrania, a może przez zmęczenie wywołane metodami Katzurina, za dużo gra S5. Na turnieju, gdzie zamierza się rozegrac 6 i więcej spotkań z 1, góra 2 dniami przerwy ciężko tak grac. W lidze to wygląda inaczej, gra się co tydzień, czasem w tygodniu w pucharach, które można czasem sobie odpuscic, więc Katzurin mistrza ze Śląskiem mógł robic, choc chyba wtedy więcej grał ławką. Co do zawodników to możemy byc zadowoleni ze składu. Gortat jest silny, ruchliwy, rozbiegany, gra na półdystansie, jest dobrym obrońcą - gra tak jak nowoczesny center powinien, ale marnuje się w Magic. Teraz stoi chyba w miejscu, a za rok może się już zacząc cofac, powinien zmienic otoczenie, na Dallas(tam piątka jest, albo była w sumie wolna) albo Denver(Camby powoli będzie kończył). Treningi z Howardem nie zrekompensują mu grania(choc starczyło mu czasu na dwukrotne zablokowanie Kobiego i Jamesa i chyba też Gasola), a tego ze składu raczej nie wygryzie. To jest dopiero czarnuch.
Lampemu Moskwa wyszła na zdrowie, podobała mi się bardzo jego gra, był rzut, była zbiórka, był blok, biegał.
A najbardziej mi się podobał Ignerski (żeby nie było że rezta nie, ale ogółem ta trójka mi najbardziej przypadła do gustu, dlatego piszę). Jest szybki, silny, wybiegany, blokuje, zbiera, rzuca za trzy, zasłania - zajebisty SF, a do tego wysoki. Szkoda że wytrzymał tylko 2 mecze w takim tempie na Eurobaskecie, wg mnie przez to, że grał w pełnym gazie prawie 2 pełne mecze. No i grał we Włocławku. Dobra, bo się za mocno wymądrzam.

Ligę mamy dośc mocną, choc nie wypadamy zbyt dobrze w porównaniu z Rosją, Turcją czy Hiszpanią, że o Izraelu nie wspomnę. Mają Żydki ligę, mają. ;p Bezsprzecznie dominuje w niej Assecco, co prawda przegrali ostatnio z Koszalinem, ale to nie zmienia faktu, że inny Mistrz Polski niż Gdynia będzie sensacją. Ta dominacja jest wręcz niezdrowa, znacznie ciekawsza była dominacją Śląska, bo Gdynia weszła już ponad poziom polskiej ligi, przez co liga zaczyna się od Anwilu, a nie od Gdyni. Ale jak nie dominowac, skoro ma się w składzie Woodsa, a Logan jest Polakiem. Jakiś czas temu była mowa o rozszerzeniu piątki do dwóch Polaków, to by może nadszarpnęło trochę ich pozycją. W sumie tylko oni mogliby byc przeciw. Nie wiem kto jeszcze gra z naturalizowanym graczem w składzie, ale coś się ostatnio mówi, że Tuljkovic może dostac obywatelstwo, zobaczymy co z tego będzie. Ale to i tak niewiele by dało, bo Anwil ma na 2 dwójce Plutę i Chanasa.
Jak już pisałem, wg mnie mistrzem będzie Gdynia, nie widzę nikogo, kto mógłby naprawdę poważnie im zagrozic. Teoretycznie i chyba praktycznie najbliżej jest Anwil, ale nie sądzę by coś z tego wyszło, mimo że bardzo chciałbym zobaczyc jak się Assecco urywa seria. Do finału ciężko będzie wejśc Turowowi i AZS, w połfinale trafią pewnie na Gdynię. W połfinale Anwil powinien wygrac z Polpharmą, to dobry zespół, ale ma tylko Okafora na 5 i Anwil w odróżnieniu od Polpharmy nie ma typowego strzelca, no i zacznie grac u siebie. Ale w finale może byc jakies 4-1, moze 4-0. ;p Ja widzę Assecco -> Anwil -> Turów/Polpharma/AZS


Hako napisał(a):
Polskie?
No polskie mogą byc, jakie chcecie. Dla mnie niekwestionowaną gwiazdą wszechczasó jest Griszczuk, ten facet był zajebisty. Rzucał, podawał, bronił, był liderem i miał mentalnośc wojownika, straszył seziów mafią. Jak byłem jakiś czas temu na meczu to się wydarł na Wołoszyna tak, że aż ja się na trybunach przestraszyłem. Ale i tak Urlep się mocniej wkurzał.
Zajebiści byli też Wójcik, Zieliński, Tomczyk, Olszewski. Dziś jeszcze gra Pluta. Dobrze też grali Hill, Jagodnik, Miglinieks, Pacesas. O, Skele był zajebisty.

A z legendarnych wydarzeń to finał z 99. 4-3 dla Śląska w rywalizacji z Anwilem, ale to była prawdziwa wojna. Do dziś pamiętam jak wyrzucili Gregova za połówkę, ale już mi przeszło. ;p Ale najbardziej się zdenerwowałem jeszcze w trakcie sezonu, moja furia była nie do opisania, zresztą zobaczcie sami. Oczywiście mecz ze Śląskiem. http://www.youtube.com/watch?v=t41RnHTSN_I

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
A. I. Karenina napisał(a):
Lampemu Moskwa wyszła na zdrowie, podobała mi się bardzo jego gra, był rzut, była zbiórka, był blok, biegał.
Lampe jest dobry, jednak w ważnych spotkaniach gra bardzo nierówno, przez co Maccabi ostatnio rozwiązało z nim kontrakt po nieudanych występach w Eurolidze. Jak na środkowego bardzo dobrze rzuca z dystansu i półdystansu, no i w zbierać potrafi nawet lepiej niż Gortat. Nieoceniony w wielu akcjach.
Sam Marcin ma ogromne możliwości, jednak nie jest w pełni wykorzystywany w reprezentacji. Gra większości ekip europejskich opiera się przede wszystkim na graczach obwodowych, a nie na środkowych jak ma to miejsce w NBA. Gortat musi się więc dostosowywać się do różnych ról i zadań, które ma wypełniać w trakcie występów w Orlando czy to reprezentacji. Styl gry europejski i NBA jest zgoła odmienny i o ile przy umiejętnościach ekipy hiszpańskiej Gasol sobie świetnie radzi to Gortat nie pokazuje w pełni swoich możliwości.
A. I. Karenina napisał(a):
Ligę mamy dośc mocną, choc nie wypadamy zbyt dobrze w porównaniu z Rosją, Turcją czy Hiszpanią, że o Izraelu nie wspomnę
Ligę mamy chyba najmocniejszą od kilku dobrych lat poziomem już dorównującą litewskiej czy serbskiej. Przeciętne kluby podpisują umowy z graczami z USA, którzy właściwie stanowią trzon zespołu wielu ekip. Duża ilość obcokrajowców w lidze nie pozwala wybić się młodym graczom polskim, którzy praktycznie nie dostają szans gry. Dlatego drużynę juniorską mamy taką a nie inną...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lampe grał w Maccabi piątce? Dla mnie to czwórka. Gortat nie pograł tak jakby mógł, choc i tak był najlepszym środkowym festu, bo gra w dużej mierze opierała się na Loganie. Jest dobry, ale zdecydowanie za dużo trafi i za często rzuca. Wolę dwójki pokroju Chanasa. Pozycja Logana jednak nie powinna byc podważana, powinien grac w kadrze, ale niech zacznie grac trochę inaczej. W Gdyni ma z Woodsem wolną amerykankę, ale gramy w Europie.
Jeśli chodzi o juniorów, to ja Polonia 2011 jest dobrym eksperymentem, i ogólnie słabsze drużyny wyglądają pod tym kątem lepiej - nie zatrudniają wielu obcokrajowców na pozycje gwiazd, tam młodzi mają lepiej. Ale nie pograją wśród lepszych, taki Anwil ma w składzie Glabasa i Adamczewskiego, ale oni obaj grają tylko w niedziele i święta. Trochę ratuje sytuację przepis, który co prawda trochę usztucznia wszystko, ale pozwala młodszym trochę pograc. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy ktoś przekracza dany wiek i trzeba szukac nowego na jego miejsce w 2 kwarcie. Wołoszyn gra w taki sposób chyba ostatni sezon.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Jutro finał Pucharu Polski w Warszawie pomiędzy AZS Koszalin a Turowem Zgorzelec. AZS w półfinale jako pierwsza drużyna w lidze ograła Assecco Gdynia a Turów pokonał Anwil Włocławek.
Kogo widzicie w roli faworyta? Czy gracze AZS będąc na fali sprawią największą niespodziankę sezonu? Którzy gracze mogą odegrać kluczową rolę w spotkaniu, czy może ktoś nawet się wybiera do Warszawy?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Czy gracze AZS będąc na fali sprawią największą niespodziankę sezonu?
Całkiem prawdopodobne. Mogą być w gazie po zwycięstwie nad niepokonanym zespołem. Z drugiej strony to jedyna szansa na jakikolwiek puchar w sezonie dla Turowa, na pewno będzie ciekawie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Od paru tygodni AZS poczynia sobie nieźle, przegrał tylko 1 punktem z Anwile i to nie dlatego, że był gorszy. Równie dobrze mógłby trafic ostatni rzut, wygrac i też zasłużenie wygrac. No i Koszlalinowi się należy za pokonanie Gdyni. I nie pojadę do Warszawy, nie zawsze mam kasę, żeby wsiąśc w 12 i pojechac na Chopina, na Anwil.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Teoretycznie silniejszy jest Turów. W lidze obie drużyny spotkały się już dwa razy. Pierwszy mecz w Zgorzelcu wyraźnie wygrał Turów, 2 tygodnie temu w Koszalinie to AZS pokazał swą wyższość. Na neutralnym terenie możemy być świadkami naprawdę zaciętego meczu.
Kluczowa będzie skuteczność zawodników AZS: Dante Swansona i George'a Reese'a oraz twarda obrona przeciwko Michaelowi Wright'owi, który jest najlepiej punktującym ligi. Witka i Wójcik nie prezentują zbyt wysokiej formy i w tym meczu raczej nie powinni pokazać się z rewelacyjnej strony. Jak AZS zagra drużynowo, dobrze w obronie i będą wchodziły trójki to mogą sprawić niespodziankę.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A jakich zawodników uważacie za najlepszych, którzy biegali po parkietach PLK?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
AZS - Turów 80:75
Duże uznanie dla zawodników z Koszalina, których wyższość przez 3 pierwsze kwarty nie podlegała dyskusji. Ogółem mecz był interesujący, AZS zaczął już odskakiwać rywalom od połowy drugiej kwarty i nie oddał już przewagi do końca. Kluczem do zwycięstwa była niewątpliwie dobra orientacja na boisku oraz gra obronna wymuszająca proste błędy oraz nieskuteczność u graczy Turowa. Puchar Polski jest dotychczas największym osiągnięciem dla AZS-u, liczę, że w play-offach również będzie stać ich na podobne niespodzianki.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie oglądałem, ale cieszę się, że AZS wygrał, ostatnio gra dobrze w lidze i generalnie rozgrywa lepszy sezon niż Turów, poza tym jest mniej utytułowany. A Assecco przegrało pierwszy raz w lidze, a drugi z rzędu z polskim zespołem - z Polonią Azbud. Dobrze, że tak się stało, ale to i tak pewnie nie podważy ich dominacji w lidze. Polonia jednak jest mocna, wygrała z Anwilem i nawet Assecco.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Mamy już pary półfinałowe. Anwil i Asseco bez problemu awansowali, Polpharma i Trefl z drobnymi problemami uporali się z przeciwnikami i uzupełnili dzisiaj stawkę. W sumie mamy przewidywane pary, pozostały te zespoły, które prezentowały w sezonie najrówniejszą formę. Zapowiadają się ciekawe mecze, aczkolwiek para finału inna niż Anwil-Asseco byłaby zaskoczeniem. Szkoda trochę AZS-u, zdobyli Puchar Polski, liczyłem na więcej w meczu z Polpharmą.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Też bym wolał żeby AZS przeszedł dalej. Nie podoba mi się też Trefl, nie lubię ani Assecco, ani jego niby niezależnych przybudówek. Taka dominacja mnie brzydzi. Ale nie sądzę, by ktoś zagroził Gdyni. Pewnie będzie srebro. Polpharmie życzę 3 miejsca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Assecco właśnie zdobyło złoto. Nawet samych zawodników niespecjalnie to ucieszyło. Widać, że ligę polską traktują już powoli jako zdębny balast w trakcie euroligowego sezonu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ale zauważyłem, że teraz drużyny (Anwil) potrafią złapać jakiś kontakt z Prokomem. Włocławek przegrał 3 spotkania bardzo pechowo, po błędach w końcówce. Zabrakło takiego lidera, który by najważniejsze rzuty trafił. Wczoraj Pluta z czystej pozycji zepsuł za 3, co było kluczem. Idzie to w dobrą stronę, może za rok, dwa. Woodsa nie będzie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Interesuje się ktoś NBA?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Średnio. A chodzi o typy na finał? Dwie najbardziej utytułowane drużyny, w sumie jest mi obojętne, kto to wygra. Osobiście chciałbym, żeby Gortat odszedł gdzieś, gdzie będzie grał. Dobrze by było, gdyby to też był jakiś możliwy zespół. Nie wiem, czy w Dallas nadal mają tego Dampiera.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wczoraj oglądałem pierwszy finał. Boston słabiutko, Garnett nie trafiał tego co powinien + kiepski Allen (za szybko złapał faule). Ogólnie Lakersi zdominowali, a szczególnie Bryant + Gasol.

ps. Dampier dalej gra dla Dallas, ale ma wysoki kontrakt.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Koszykówka - temat drugi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook