Kącik fana

Dragon Ball

KLUB FANA
-
FANFICE -- DRAGON BALL DW -- SAGA I
Dragon Ball DW
Saga I: Rato i Bahato

Odcinek I: Super Ziemianin

       Songoku trenował z Ububem w niebiańskiej sali w pałacu Dende’go. Ich walka była wyrównana do chwili, gdy Songoku zmienił się w SSJ3. Moc Ububa sięgała mocy Songoku w postaci SSJ2 wiec Ubub przegrywał. Gdy Songoku uderzył go potężnym pociskiem KI Ubub z trudem go odbił po czym wzbudził w sobie gniew. Moc Ububa rosła. Gdy dosięgła mocy Songoku SSJ3 włosy i brwi Ububa stały się złote. Wtedy Songoku zauważył że Ubub stał się Super Ziemianinem (SZI). Moc SZI sięgała mocy SSJ3. Songoku i Ubub zakończyli trening. Polecieli na Ziemię do Capsule Corporation. Gdy Ubub zamienił się w SZI przy Vegecie, ten od razu przybrał formę SSJ3, ale nie walczyli. Polecieli do pozostałych. Gdy Ububa zobaczył Kuririn, który poczynił również ogromne postępy, postanowił zacząć intensywny trening z Songohanem.


Odcinek II: Przybycie wrogów

       Songohan i Kuririn byli równi. W pewnym momencie obaj postanowili zwiększyć moc. Songohan osiągnął SSJ3, a Kuririn stał się SZI. Walczyli dalej. Songohan atakował fizycznie. Kuririn starał się bardziej atakować pociskami KI. Gdy zabrakło im sił zakończyli trening. Za kilka dni miał się zacząć kolejny Tenkachi Budoukai. Wojownicy postanowili wziąć udział. Również Breila (nie będę pisał Bra, bo w polskiej wersji było Breila), córka Bulmy i Vegety, i Pan – córka Songohana i Videl, postanowiły wystartować. Losowanie par: Songohan vs Bahato, Kuririn vs Ubub, Songoku vs Vegeta, Songoten vs Trunks, Breila vs Pan, Herkules, który bez walki awansował do 2 rundy, C18 vs Rato i Videl vs Kawon. Wojownicy wyczuli ogromną moc Rato i Bahato i zaczęli się ich obawiać.


Odcinek III: Songohan vs Bahato

       Songohan i Bahato wyszli na matę. Bahato był to niezbyt duży, niebieski stworek z 2 rogami wystającymi z ramion, noszący czarne spodnie. Rato wyglądał podobnie do Bahato, tyle że był czerwony. Zaczęła się walka. Bahato stał i czekał na krok Songohana. Songohan nie zwlekał i transformował się w SSJ3. Przystąpił do ataku. Atakował fizycznie rękami, nogami, głową i wszystkim czym się dało jednak Bahato bez problemu odbijał jego ciosy. Songohan postanowił zaatakować techniką Kamehameha. Gdy wystrzelił, Bahato wystrzelił podobny pocisk KI. Fale uderzyły w siebie, jednak Songohan nie potrafił długo się bronić i fala Bahato trafiła w niego. Bardzo ranny Songohan padł na matę. Od razu podlecieli do niego przyjaciele. Songoku spojrzał bardzo ostro na Bahato, jednak po chwili wszyscy zeszli z maty.


Odcinek IV: Przerwa w turnieju

       Zły stan Songohana spowodował przerwanie turnieju i wznowienie po 2 dniach. Rato i Bahato polecieli w pewnym kierunku, a za nimi Vegeta, Songoku, Ubub, Kuririn i Trunks. Songoten i reszta zabrali Songohana do Dende’go. Rato i Bahato zatrzymali się. Songoku zaczął z nimi rozmawiać. Zapytał kim są i co robią na ziemi. Rato powiedział że powstali na małej planecie Nemek by zniszczyć wszechświat. Songoku i Vegeta przybrali SSJ3, a Kuririn i Ubub przybrali postacie SZI. Songoku i Vegeta zaczęli walczyć razem z Rato, a Kuririn i Ubub zaczęli walczyć z Bahato. Atakowali na wszystkie sposoby jednak nie potrafili nic zrobić przeciwnikom. Rato chciał zaatakować Vegetę pociskiem KI, jednak Trunks przyjął cały pocisk na swoje ciało. Trunks zginął.


Odcinek V: Scalenie i początek treningu

       Kuririn z Ububem postanowili, że się scalą. Songoku zaproponował Vegecie scalenie, jednak Vegeta nie chciał tego zrobić. Zaproponował polecenie do Dende’go i Niebiański trening przez 2 lata co na ziemi będzie trwało 2 dni. Przez ten czas mieliby zatrzymać wrogów scaleni Kuririn i Ubub. Tak też zrobili. Kuririn i Ubub scalili się poprzez Fusion Dance. Powstał bardzo silny Ubibin i zaczął walczyć naraz z Rato i Bahato. Ubibin miał troszkę mniejszą moc od jednego z wrogów. Rato i Bahato mieli równą moc. Songoku i Vegeta weszli do hali i zaczęli trening. Ubibin nie radził sobie zbyt dobrze. Na szczęście Songohan odzyskał już siły i z Songotenem polecieli na pomoc. Bracia się scalili. Powstał Gotan, który był słabszy od Ububina, ponieważ Songoten nie osiągnął SSJ3. Scaleni wojownicy walczyli z wrogami.


Odcinek VI: Nowa forma Super Wojownika

       Gotan i Ubibin walczyli z Rato i Bahato, jednak scalenie przez Fusion Dance trwa 30 minut, ale Rato i Bahato chcieli walczyć kimś kto nawiązuje z nimi walkę więc pozwalali na kolejne scalenia. W tym czasie Vegeta i Songoku trenowali w niebiańskiej hali. Walczyli bardzo zacięcie, ponieważ każdy chciał wygrać. W hali był z nimi Dende, który uzdrawiał ich po każdej walce. Po roku byli już oni bardzo silni. Osiągnęli poziom USSJ2. Był to wojownik o wyglądzie takim samym jak USSJ jednak miał moc dużo większą niż SSJ3 i sprawnie się poruszał. Vegeta i Songoku byli bardzo zadowoleni ze swej nowej mocy, jednak wiedzieli, że to może być za mało na przerażająco silnych przeciwników. Trenowali bardzo zacięcie. Minęły 2 lata. Vegeta chciał jeszcze trenować, jednak Songoku wiedział, że Kuririn, Ubub, Songohan i Songoten nie mogą cały czas zatrzymywać Rato i Bahato. I rzeczywiście, gdy przylecieli na miejsce Byli tam tylko Kuririn i Songohan, ponieważ Ubub i Songoten nie mieli już siły i polecieli wyleczyć rany. Songohan i Kuririn polecieli wyleczyć rany. Songoku i Vegeta od razu przybrali USSJ2. Moc USSJ2 była prawie równa mocy wroga, jednak troszkę mniejsza. Zacznie się straszliwa walka.


Odcinek VII: Rywal jest dużo silniejszy niż myśleli

       Songoku zaczął walkę z Rato, a Vegeta z Bahato. Najpierw były to pojedyncze ataki każdej ze stron. Później walczyli we czworo w jednym kręgu. Jednak Rato zadał potężny cios Vegecie i ten wpadł w skałę. Songoku zaatakował go potężnym pociskiem KI. Widać było że Rato poczuł ten cios. Wreszcie Bahato powiedział do Songoku, że to nie jest ich prawdziwa postać. Rato podleciał obok niego i zaczęli transformację. W tym czasie Vegeta się podniósł. Zakończyła się transformacja. Rato i Bahato powiększyli swą moc o połowę. Powiększyła się objętość ich rąk oraz zwiększyła się klata. Songohan, Songoten, Kuririn, Ubub, i Picollo postanowili zacząć trening w niebiańskiej hali.


Odcinek VIII: Pomysł

       Walka trwała. Songoku i Vegeta cały czas atakowali wrogów, jednak ich ataki na nic się nie zdały. W pewnym momencie Songoku powiedział Vegecie, żeby zaczął koncentrować energię i po pewnym czasie użył techniki "Final Flash", Songoku miał ich w tym czasie powstrzymać. Tak też zrobili. Vegeta odleciał kawałek rozłożył ręce i zaczął kumulować energię. Songoku walczył. Z Rato bił się na pięści. Gdy dolatywał do nich Bahato próbował go odsunąć pociskami KI. Jednak na nic to się nie zdało bo przeciwnik odbijał bez najmniejszych trudności. W końcu Songoku postanowił powiększyć swoją moc. Przybrał pozycję jakby miał stać się innym super wojownikiem. Wokół niego zaczęła pojawiać się ogromna czerwona aura. Songoku użył techniki Kaiouken. Jego moc wzrosła o 1/5. Vegeta cały czas obserwował walkę i kumulował energię.


Odcinek IX: Atak KI

       Vegeta kumulował energię. Songoku walczył. Atakował cały czas obu naraz. Walczyli na pięści. Tzn. Songoku atakował, a Rato i Bahato tylko odbijali jego ciosy. W końcu Bahato znudziła się taka walka. Cofnął się kawałek, przyłożył dwa palce do czoła i zaczął kumulować energię. Songoku od razu poznał, że wróg zamierza zaatakować techniką Makankosappo. I tak też się stało. Po chwili wypuścił pocisk. Songoku dostał w lewą nogę, która została przedziurawiona na wylot. Songoku osłabł. Odleciał kawałek i zaczął kumulować energię, by zaatakować Rato techniką Kamehameha. Vegeta skumulował wielką moc. Vegeta zaatakował w chwili gdy Rato i Bahato zaczęli lecieć w jego stronę. Rato i Bahato zaczęli próbę odbicia fali Vegety, jednak w tej chwili Songoku uderzył. W miejscu gdzie stali przeciwnicy, rozległ się wielki wybuch. Wyglądało to jakby Songoku walczył z Vegetą na fale, a w środku tych fal byli Rato i Bahato.


Odcinek X: Jak ich pokonać?

       Gdy zniknęły fale, widać było tylko Rato, który wyglądał na bardzo poturbowanego. Po chwili zza skały wyleciał Bahato, ponieważ Songoku falą trafił w Rato. Rato stracił rękę i część klatki. Po chwili doleciał Bahato i wzrokiem uleczył brata. Songoku zauważył, że jeżeli pokonają jednego, to drugi nie będzie mógł się odrodzić. Vegeta jednak wyzwał Songoku i powiedział, że jak będą walczyć z jednym to drugi też będzie walczył. Potrzebowali pomocy Songohana i reszty. W tym czasie trening postanowili zakończyć Ubub, Picollo i Songoten. Songohan i Kuririn zostali w hali i przekonali również do zostania Picollo. Ubub i Songoten polecieli na pole bitwy. Songoku zauważył, że Ubub jest o ponad połowę silniejszy niż był przed treningiem. Songoten osiągnął SSJ2. Ubub transformował się od razu w SZI, jednak Songoku powiedział do niego, że to nie wystarczy i żeby użył techniki Kaiouken, tak jak go uczył. Ubub posłuchał i zaczął zwiększać moc. Rato zaatakował Songotena niewidzialnym pociskiem KI. Ten zginął od razu. Widzący to Songoku wzbudził w sobie ogromny gniew.


Odcinek XI: Songoku jeszcze silniejszy

       Songoku rozpoczął transformację. Jego włosy rosły do tyłu, brwi jednak nie zniknęły jak u SSJ3. Masa mięśniowa powiększyła się jeszcze bardziej. Vegeta od razu zauważył że to USSJ3. Songoku był 2 razy silniejszy niż wcześniej. Nakazał Vegecie i Ububowi walkę z Bahato. Sam postanowił pomścić syna. Zaczęła się walka. Songoku był o połowę silniejszy od rywala. Rato atakował go, jednak ten bez trudu odbijał jego ciosy. Rato postanowił pomóc Bahato, bo wiedział że z Songoku nie miał szans. Songoku jednak nie pozwalał mu na to. Rato i Bahato cofnęli się. Zaczęli kumulować energię. Vegeta zauważył że chcą oni zaatakować techniką Red Gain i Blue Gain, tak jak kiedyś Jeice i Burta. Tak też zrobili. Wystrzelili pocisk w Vegetę jednak ten znał tę technikę i wiedział jak ją odbić. Atak był jednak tak silny, że Vegeta musiał wykorzystać całą swa moc by go odbić. Na szczęście udało mu się.


Odcinek XII: Kolejna transformacja i powrót Songohana i Kuririna

       Rato i Bahato, po nieudanej próbie pokonania Vegety postanowili się transformować. Songoku USSJ3 stał i patrzał co zrobią. Z ich głów wyrosły po 2 rogi. Na ramionach i klatce pojawiła się tarcza, obaj się powiększyli. Songoku zapytał czy to już ostatnia transformacja, jednak rywale byli mało rozmowni i nic nie powiedzieli. Songoku zaczął walkę z oboma naraz. Jednak nie był w stanie sam walczyć. W tej chwili Songohan i Kuririn zakończyli trening i polecieli na pole walki. Gdy zobaczyli wrogów i Songoku, postanowili także się transformować. Songohan osiągnął USSJ2, a Kuririn SZI2. Kuririn wyglądał jak SSJ3. Wszyscy byli zdziwieni Kuririnem, a najbardziej Vegeta, który ze zdenerwowania również transformował się w USSJ3. Songoku, Vegeta i Kuririn mieli zbliżoną moc, jednak byli słabsi niż rywale. Songohan trochę odstawał od stawki.


Odcinek XIII: Niekorzystne wydarzenia

       Zaczęła się walka. Tym razem jednak to Songoku i reszta musieli się bronić. Rato walczył z Songoku i Vegetą, a Bahato walczył z Songohanem i Kuririnem. Walczyli tak szybko, że mało co było widać. Jednak po chwili w dół zaczął spadać Songohan. Bahato wypuścił po chwili w niego duży pocisk KI. Songohan przestał być USSJ2. Kuririn był trochę silniejszy od Songohana i sam postanowił walczyć. Po chwili los Songohana podzielił jego ojciec. Obaj nie byli zdolni do walki. Songoku postanowił resztami swej mocy wzmocnić Vegetę, a Songohan Kuririna. Moce Vegety i Kuririna były o 1/5 mniejsze niż Rato i Bahato, jednak walka była wyrównana.


Odcinek XIV: Zostaje jeden rywal

       Vegeta walczył bardzo zacięcie z Rato, Kuririn postanowił użyć techniki Kienzan i zniszczyć Bahato. Kuririn w niebiańskiej hali ulepszył tę technikę, że po rozcięciu dysk wybucha. Kuririn stworzył dysk i wyrzucił go w Bahato. Bahato został rozcięty na 2 części z czego jedna po chwili wybuchła z dyskiem, a druga opadła na ziemię. Rato nie chciał ratować brata, postanowił absorbować jego moc. Dotknął brata po czym Bahato zniknął, a Rato stał się o 2/3 silniejszy niż wcześniej. Powiedział Vegecie, że Bahato już nie ma, a on zniszczy wszechświat.


Odcinek XV: Nieudany atak i koniec Ziemi

       Vegeta i Kuririn postanowili zaatakować tak jak Vegeta zrobił to z Songoku, czyli Final Flash i Kamehameha. Tak też chcieli zrobić jednak wróg nie pozwalał na to. Vegeta nakazał Kuririnowi walkę z przeciwnikiem, a sam zaczął kumulować energię. Kuririn był dużo słabszy od Rato więc długo nie mógł go zatrzymywać. Ale wystarczyło czasu Vegecie. Po chwili Vegeta zaatakował a Kuririn cofnął się by skumulować moc na falę uderzeniową. Kuririn również zaatakował jednak Rato odbił falę rogiem, a blask Vegety wchłonęła jego tarcza. Vegeta i Kuririn zabrali Songoku i Songohana i polecieli do pałacu Dende’go. Postanowili że Dende uzdrowi Songoku ile będzie mógł i Songoku przekaże swą moc Vegecie. To samo mieli zrobić Kuririn i Ubub, a gdy Dende odzyska siły to również Songohan. Tak chcieli zrobić gdyby nie to, że w pałacu pojawił się Rato i zniszczył go razem z Ziemią.


Odcinek XVI: Kaiobito zdążył

       Gdy Rato niszczył pałac Dende’go pojawił się Kaiobito i zabrał Songoku, Songohana, Vegetę, Kuririna, Picollo, Dende’go i Ububa do królestwa bogów. Tam Vegeta zaabsorbował część mocy Songoku, Kuririna i Ububa, a po chwili również Picollo postanowił pomóc Vegecie. Najpierw Picollo dał siłę Dendemu, aby uzdrowił Songohana, a później sam dał część swej mocy Vegecie. Vegeta przyjął tyle mocy ile tylko mógł. Jego siła była równa sile Rato. Rato wyczuł moc Vegety w królestwie bogów i od razu tam się przeteleportował. Obaj zaczęli zwiększać moc do maksimum. Gdy zakończyli zaczęli walczyć. Vegeta ruszył w stronę Rato.


Odcinek XVII: Vegeta walczy z Rato

       Vegeta zaczął atakować. Walczyli na pięści, raz Rato uderzał raz Vegeta. Po żadnym z nich nie było jednak widać zmęczenia, ani obrażeń. W końcu Vegeta odleciał kawałek dalej i stworzył dysk. Bez zastanowienia rzucił go w Rato. Ten z trudem odskoczył. Wtedy Vegeta zadał mu potężny cios w tarczę, która pękła. Rato zrzucił ją z siebie i walczyli dalej. Vegeta wiedząc, że jego ostatni Final Flash Rato wchłonął poprzez tarczę postanowił kolejny raz wykorzystać tą technikę. Odleciał, rozłożył ręce i zaczął kumulować energię. Rato nie chciał dopuścić do tego, aby Vegeta go zaatakował i sam jedną ręką tworzył wielką czarną kulę energii, a drugą rzucał w Vegetę pociski KI. Vegeta przyjmował je "na klatę" i nic mu nie było. Rato przeniósł kulę przed siebie.


Odcinek XVIII: Final Flash vs wielka kula Rato i decyzja Picollo

       Rato przeniósł kulę przed siebie, dołożył drugą rękę i nagle z kuli zrobiła się potężna fala uderzeniowa. Vegeta skierował Final Flash wprost na falę Rato. W miejscu gdzie zetknęły się fale zrobiła się ogromna kula mocy. Vegeta i Rato całymi siłami odbijali to raz na korzyść Vegety, raz na korzyść Rato. Picollo, który był prawie w pełni sił zauważył że rato ma przewagę. Postanowił zabrać moc od leżącego Songoku i Songohana. Jego moc znacznie wzrosła jednak był o ponad połowę słabszy od rato. Picollo znał jednak technikę, którą niegdyś Vegeta zaatakował Bubu i postanowił wykorzystać ją, aby Vegeta mógł wykończyć Rato. Powiedział telepatycznie do Nameczan, aby znaleźli kryształowe kule i jak Vegeta skończy sprawę z Rato, żeby wskrzesili go oraz odbudowali Ziemię. Nameczanie się zgodzili. Picollo przystąpił do ataku.


Odcinek XIX: Picollo daje szansę Vegecie

       Wokół Picollo rozległa się ogromna kula mocy, w której znalazł się Rato. Po chwili kula wybuchła, a Rato przestał trzymać falę. Ten moment wykorzystał Vegeta i całą swoją moc włożył w Final Flash. Fala Rato zniknęła, a Final Flash wleciał wprost w Rato.


Odcinek XX: Vegeta ratuje wszechświat

       Rato bronił się wszystkimi siłami. W końcu stworzył wokół siebie kulę, w której po chwili się znalazł. Była to osłona, jednak Vegeta ciągle atakował. W końcu Vegeta zaczął trzymać Final Flash jedną ręką, żeby Rato się nie wydostał. W drugiej ręce zaczął kumulować kulę, by wykonać Big Bang Attack. Gdy skończył przeteleportował się w miejsce naprzeciwko jego Final Flash i rzucił w sam jego środek kulę Big Bang. Kula wleciała wprost na osłonę Rato i zniszczyła ją. Fala Final Flash zniszczyła Rato. Był to koniec koszmaru. Vegeta padł z wyczerpania. Zapytał Dende’go czy Nameczanie znaleźli już kule. Odpowiedział on że właśnie wzywają oni smoka i za chwilę Picollo wróci do życia, powstanie na nowo Ziemia, jednak nie będzie na niej ludzi.


Odcinek XXI: Szukanie Dragon Balli

       Picollo jako jedyny miał siły więc Kaiobito i Dende postanowili pomóc szukać mu kul. Ruszyli. Po jakimś czasie znaleźli i wskrzesili ofiary Rato i Bahato. Na Ziemię powrócił pokój.


Saga II

       Autor: Dawid


<- POWRÓT DO DZIAŁU

SAGA I -- DRAGON BALL DW -- FANFICE
-
KLUB FANA
Kącik fana ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker