Kącik fana

Dragon Ball

KLUB FANA
-
FANFICE -- DRAGON BALL DW -- SAGA II
Dragon Ball DW
Saga II: Trunks z przyszłości

Odcinek XXII: Trening u starego boga

       Stary Kaioshin zaproponował Vegecie i Songoku trening, który spowoduje pojawienie się u nich ogona. Vegeta wiedział, że wtedy będzie mógł stać się wielką małpą i 10x zwiększyć moc. Kaioshin nie powiedział im jednak że będą mogli stać się SSJ4, który będzie silniejszy niż SSJ3 i USSJ3. Zaczęli trening. Na ziemi Ubub, Picollo, Kuririn, Songohan, Songoten i Trunks trenowali ze sobą w kapsule z 500 razy większa grawitacją. Po pewnym czasie u Vegety i Songoku rzeczywiście pojawiły się ogony. Wrócili oni na Ziemię.


Odcinek XXIII: Ftrunks szuka kul

       Bulma, Pan i Breila szukały kryształowych kul. Gdy miały już 3, radar wskazywał tylko jedno miejsce, w którym były 4 kule. Gdy zaleciały tam spotkały się z Ftrunksem, który miał 3 kule (Songoku miał 4-gwiezdną). Gdy poprosiły go o kule ten sparaliżował Bulme chwilowo i nakazał im oddalenie się. "Laski" wróciły i opowiedziały o tym Songoku i Vegecie. Ftrunks odebrał im kule. Songoku wiedział, że jeśli szuka kul to przyleci po 4-gwiezdną. Postanowili zaczekać na niego. Ftrunks przybył.


Odcinek XXIV: Spotkanie

       Ftrunks powiedział do Songoku, żeby przekazał mu 4-gwiezdną kulę. Songoku zapytał co on tu robi. Ftrunks powiedział, że zniszczył wszechświat w swoich czasach i teraz postanowił znaleźć kule, by stać się nieśmiertelnym i rządzić wszechświatem w ich czasach. Songoku powiedział, że tak łatwo mu się to nie uda. Kuririn, Songoku, Vegeta i Ftrunks wylecieli przed Capsule Corp., by tam dokończyć rozmowę. Songoku zapytał jak stał się on zły. Ftrunks powiedział, że jest synem księcia Sajan, Vegety, a on dzięki Babidiemu w jego czasach stał się zły. W Ftrunksie obudziły się złe moce i wypędziły dobroć. Ftrunks zabił Vegetę, gdy ten nakazał mu scalenie z Songotenem walcząc z Bubu. Zabił wszystkich łącznie z Bubu i użył swego wehikułu, by podbić ten świat. Songoku stwierdził że nie można go zabić, tylko trzeba doprowadzić do tego, by stał się znów dobry i przy pomocy kul odrodzić jego świat. Ftrunks niestety miał 6 kul więc trzeba było mu je odebrać. Songoku, Vegeta i Kuririn postanowili z nim walczyć, ale tak żeby go nie zabić.


Odcinek XXV: Super Wojownik 4. poziomu i powrót wielkiej małpy

       Songoku i Vegeta przybrali postacie USSJ2, a nie 3, bo myśleli że Ftrunks jest słaby. Kuririn przybrał postać SZI2. Ftrunks przybrał postać SSJ4 i bez najmniejszych trudności odbił ich ciosy. Gdy Songoku przybrał postać USSJ3 chciał sam walczyć z Ftrunksem, lecz ten jednym ruchem ręki powalił go na ziemię. Po chwili Vegeta spojrzał na księżyc i zaczął stawać się wielką małpą, a chwilę po nim Songoku. Kuririn próbował walczyć z Ftrunksem, ale również był bez szans. Teraz Songoku i Vegeta byli w postaci złotych, wielkich małp. Walczyli to z Ftrunksem to z sobą nawzajem i nic nie zrobili.


Odcinek XXVI: Transformacja małpy

       W Vegecie obudził się rozsądek. Zaczęła się transformacja. Vegeta po chwili stał się SSJ4. Zobaczywszy to Songoku zaatakował go, a wtedy Vegeta powiedział "Kakarotto!!". Songoku również transformował się w SSJ4. Jednak Ftrunks przewyższał ich mocą. Moc Songoku była równa mocy Vegety, a moc Ftrunksa była o 1/4 większa. Zaczęła się walka super wojowników 4. poziomu. Jednak Songoku i Vegeta nie próbowali zabić Ftrunksa, bo wiedzieli, że muszą w nim wzbudzić dobro.


Odcinek XXVII: Na Ftrunksa nic nie działa

       Walka trwała. Podczas niej Songoku próbował przemówić Ftrunksowi do rozsądku, jednak ten go ignorował. Kuririn ukradł Ftrunksowi 6 kul i poleciał z nimi i 4-gwiezdną do Dende’go. Ten wezwał smoka i poprosił o odtworzenie świata Ftrunksa i "odobrocenie" tamtego Vegety. Smok spełnił to życzenie. Gdy Dende w 3. życzeniu powiedział smokowi żeby "odobrocił" Ftrunksa, smok odmówił. A dokładniej powiedział, że tego nie może zrobić. Wojownicy musieli sami coś zrobić. Na pole bitwy przyleciał Trunks i zaczął rozmawiać z Ftrunksem. Chciał przemówić mu do rozsądku mówiąc, że on to on i że nie powinien być zły. Gdy powoli zaczęło skutkować Ftrunks zdenerwował się i sparaliżował Trunksa.


Odcinek XXVIII: Trzeba walczyć

       Ftrunks powiedział, że nie zamierza dłużej słuchać i żeby mu oddać kule. Songoku powiedział, że kule są już kamieniami, bo wykorzystali je i że jego świat istnieje znów i nie ma tam złych wojowników. Ftrunks zdenerwował się. Zaatakował Songoku mieczem, jednak na szczęście Songoku się odsunął. Zaczęła się walka. Ftrunks atakował jednocześnie Songoku i Vegetę. Na szczęście odbijali jego ciosy. W końcu Ftrunks zaatakował Vegetę Burning Attackiem. Vegeta nie mógł kontynuować walki. Songoku atakował teraz Ftrunksa, ale cały czas starał się mu nic nie zrobić. Walka trwała.


Odcinek XXIX: Święta woda

       Songoku walczył z Ftrunksem. Tymczasem w pałacu Dende’go Dende powiedział do Picolla, że Święta Woda wyciągnie zło z Ftrunksa. Poszedł szybko po nią. Dał ją Picollo, żeby poleciał i dał ją Songoku. Tak też zrobili. Gdy przyleciał ich walka trwała. Walczyli tak szybko, że Picollo nie mógł ich dostrzec. W końcu zauważył jak Ftrunks opadł na ziemię. Podleciał szybko do Songoku i przekazał mu wodę. Songoku z wodą w ręku walczył dalej. Niestety nie dało się Ftrunksowi wlać tej wody do ust. Trunks cały czas atakował.


Odcinek XXX: Udało się

       Songoku walczył z Ftrunksem cały czas. Zauważył, że Ftrunks wyjął miecz i z otwartymi ustami zaczął lecieć w jego kierunku. Songoku bez zastanowienia chlapnął wodą w Ftrunksa. Ftrunks zaczął się krztusić po chwili podleciał do Songoku i zapytał co on tu robi. Songoku wyjaśnił mu wszystko po czym wrócili do normalnych postaci i polecieli do pałacu Dende’go. Ftrunks przeprosił wszystkich i poprosił Bulmę, żeby mu skonstruowała nowy wehikuł czasu, bo jego się zepsuł. Bulma naprawiła wehikuł i Ftrunks wrócił do swoich czasów. Na Ziemię powrócił pokój.


Saga III

       Autor: Dawid


<- POWRÓT DO DZIAŁU

SAGA II -- DRAGON BALL DW -- FANFICE
-
KLUB FANA
Kącik fana ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker