Cienie północy
Kącik fana

Dragon Ball

KLUB FANA
-
FANFICE -- DRAGON BALL DW -- SAGA I -- ROZDZIAŁ VIII
Dragon Ball DW
Saga I: Rato i Bahato
Rodział VIII: Picollo walczy z Bahato i Son Goten z Rato

       Picollo zadał przeciwnikowi potężnego kopa w głowę. A raczej chciał zadać bo jego przeciwnik już trzymał jego nogę, a po chwili rzucił nim w powietrze. Zanzoken. Bahato pojawił się tuż nad Picollo i podarował mu potężny cios z obu rąk. Nameczanin poleciał bezwładnie w dół. Przynajmniej tak się wydawało, ponieważ zielony miał wszystko pod kontrolą. Specjalnie dał rywalowi przewagę, by stracił trochę czujności. Po chwili Bahato chciał strzelić w zielonego Ki-blastem. Trafił jednak w widmo, a po chwili w matę. Picollo zmaterializował się tuż nad nim i potężnym ciosem z obu rąk posłał go na matę. Przeciwnik wbił się w nią jak oszczep w ziemię na olimpiadzie. Po chwili jednak niebieski demon wygrzebał się.
       – Zaskoczyłeś mnie – demon otrzepał z siebie kurz po czym dodał – nie wiesz jednak że jestem zmiennokształtny.
       – Zmiennokształtny?? – zapytał z niedowierzaniem Nameczanin – to znaczy że możesz się transformować.
       – Tak. I widzę, że w tej formie nie mam szans z tobą, ale w drugiej... – wojownik zaczął się przemieniać. Z dyszy na bokach głowy wyleciała para jak niegdyś z Buu. Po chwili wydłużyły się jego ręce, nogi oraz tułów. Głowa również przybrała na objętości jednak tego wrednego wyrazu twarzy nie zmieniła. Na ramionach pojawiło się coś w kształcie tarczy. Jednak było tego samego koloru co ciało i było z nim połączone. To było wszystko co się zmieniło.
       – No nieźle. A na ile jeszcze transformacji cię stać? – zapytał Nameczanin.
       – Jeszcze na 3 – odpowiedział Kuwiopodobny ruszając do ataku.
       Picollo został trafiony potężnym sierpowym w ucho. Przeleciał prawie za matę, jednak odzyskał kontrolę nad lotem i się zatrzymał. Po chwili zmiennokształtny był już przed nim i prostym kopnięciem wysłał przeciwnika za matę.
       – Jeszcze się zmierzymy – powiedział Nameczanin leżący za matą.
       – Masz tu Senzu – powiedział podleciawszy do niego Son Goku.
       – Jak mogłem przegrać? Przecież moja moc jest ogromna. – zmartwił się Picollo.
       – Ja się zastanawiam jak my ich pokonamy – odparł syn Bardocka.
       – Coś wymyślimy – powiedział podnosząc się zielony.
       – Teraz walczą panowie Son Goten i Rato – powiedział Mr. Armand.
       Son Gotem wyszedł na matę. Zaraz po nim czerwony Kuwiopodobny.
       – Nie będę tracił na ciebie czasu Sajaninie pokonam cię szybko. – powiedział Rato.
       – Taki pewny – powiedział drwiąco młodszy syn Goku przyjmując SSJ2.
       – No nieźle ale mi i tak nie dorównasz – powiedział zmiennokształtny.
       – 10-krotny Mega Kaioken!! – powiedział Son Goten – "walka z Trunksem trochę mnie nauczyła" – pomyślał wiedząc że przyjął 10-krotny Kaioken, a z Trunksem miał problemy z utrzymaniem 8-krotnego.
       Moc Son Gotena wzrosła. Troszkę się przestraszył zmiennokształtny, ponieważ zaraz się transformował. Zmieniło się to samo co u jego poprzednika. Zaczęła się walka. Son Goten zmuszony był odbijać lub przyjmować ciosy. Niestety nie posłużyło mu to dobrze. Po jakimś czasie stracił dużo mocy. 10-krotny Kaioken jednak pozostał.
       – "Wiem jak go pokonam. Przyjmę 12-krotny Kaioken, zadam jeden cios aż on wyleci za matę, a potem już nie będę miał siły walczyć ale z maty wyleci." – świetny pomysł wymyślił syn Goku.
       – 12-krotny Mega Kaioken – Son Goten przyjął tą formę tylko na chwilę. Zadał potężny cios rywalowi, który wyleciał za matę. Po chwili Son Goten powrócił do czarnowłosej formy i padł na matę. Po chwili ojciec dał mu Senzu i wrócił on do formy.
       – Jak to przegrałem?? – nie mógł uwierzyć Rato. Jego aura eksplodowała. Część trybun rozpłynęła się. Drugą zniszczył Ki-blastem. Zniszczył również szatnie, jednak Son Goku teleportował wszystkich z Mr. Satanem w bezpieczne miejsce. Po chwili również rodzinę. Zdążył.


Rozdział IX

       Autor: Dawid


<- POWRÓT DO DZIAŁU

ROZDZIAŁ VIII -- SAGA I -- DRAGON BALL DW -- FANFICE
-
KLUB FANA
Kącik fana ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker