Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania) ocena: 9,02 (głosy: 46)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 31, 32, 33  

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)

Na ile oceniasz ten temat (odnośnie instalacji, problemow, rozwiązań)
5 . Bardzo dobry 67,21% 82 67,21%
4 . Dobry 19,67% 24 19,67%
3 . Przeciętny 13,11% 16 13,11%
Wszystkich głosów: 122
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
pik8el napisał(a):
Nom gralem wczesniej po NS , ale teraz gdy mam Steama chcialem pograc na normlanych serwerkach. Mam wszystkie pliki. ESF 1.2.3: ECX RC2 ; Big Packa; mam wszystko jezeli o to ci chodzi .. instaluje wszystko ale i tak zamiast ESF włancza mi sie CS

człowieku ... czytaj co pisesz i co ja pisałem wczesniej musisz miec WSZYSTKIE PLIKI BEZ WYJĄTKU CZYLI (CS NON STEAM , PATCH , ESF , ECX , i jak chcesz to dodatkowo big pack)
dawideek14 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dawideek14
Dni na forum: 5.636
Posty: 7
Skąd: nd
wyswietla mi 3 pliki hlds.exe jeden jest w windows a pozostale dwa sat to jakies ikonki hl laucher. Oczywiście probowalem wpisac te liczby ale zadnego postepu nawet nie wiem, ktora to jest ta prawidlowy plik moze wp4pl rzycisz jakimis screenami bo nie wiem ktory to plik
pik8el
Ziemianin
Ziemianin
pik8el
Dni na forum: 5.635
Posty: 7
Ale my sie chyba nie rozumiemy. Ja Chce grac na serwerach STEMOWYCH , a jezeli zainstaluje Non-Steam to nie bede juz mogl grac w CS na STEMOWYCH serwach.


Dlatego chce sie zapytac czy jezeli mam CS 1.6 STEAM!! to czy moge grac w ESF. Czy moze musze miec Half Life[STEAM]. Jezeli da sie na 1.6 to jak mam zrobić. Jezeli nie to raczej gdy mam steam'a nie zainstaluje NonSteam
mat005
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.636
Posty: 4
tylko esf ci sie zacina ? napisz jakiego masz kompa [ram,procek,karta]

Nvidia Geforce fx5500
PROCESOR intel (R) celeron(R) CPU 2.53GHz
1gb ramu... tylko esf mi sie zacina.
pik8el
Ziemianin
Ziemianin
pik8el
Dni na forum: 5.635
Posty: 7
widze ze sie zbyt duzo nie dowiem ; /
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
mat005 napisał(a):
tylko esf ci sie zacina ? napisz jakiego masz kompa [ram,procek,karta]

Nvidia Geforce fx5500
PROCESOR intel (R) celeron(R) CPU 2.53GHz
1gb ramu... tylko esf mi sie zacina.

czyli to wina configa poszukaj se w necie jakis high fps config i powinno byc git
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
dawideek14 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dawideek14
Dni na forum: 5.636
Posty: 7
Skąd: nd
Udalo sie Mogę juz sobie pykac

DZięki Ci wp4pl
Pozdro wszystkim ......EmA
hubi_1910
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.596
Posty: 3
Witam.
Chciałem pograc w ESF ale mam pytanie jak mam oryginalnego Steam-a to co bede musial instalowac ???? czy tak jak napisal wp4pl ze bede musial instalowac non-steam czy jakos inaczej?????
krzysio_esf_fan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.588
Posty: 5
Skąd: B-Stok
POMOCY!! ciągle mi wyskakuje Cache_TryAlock: 1233680 is greater then free hunk wp4pl ty moją ostatnią nadzieją
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
naprawa tego jest prostsza niz ci sie wydaje.... napisalem nawet na pierwszej stronie jak to naprawic , powiec tylko kiedy ci ten błąd wywala , jak chcesz włączyc gre? czy zrobic serva?
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.601
Posty: 10
No widzę stron dużo do czytania a mi spieszno. Wiem że to nie ładnie i idę na łatwiznę ale tutaj fachura od tego wszystkiego jest to myślę może będę leniwy i nie przeczytam tylko się zapytam bo przecież jak inni mogą to czemu ja nie?:) No ale przechodząc do rzeczy, a właściwie to będzie trochę nie na temat ale mam problem to i warto zapytać, otóż:
Pobrałem non steama, i tu właściwie pobieranie się kończy ponieważ... czego nie ściągnę to błąd albo w czasie instalacji albo podczas próby jej rozpoczęcia mianowicie ściągam np. Patcha v19 do CS-a no i bład "The instaler...It may be possible this check unsing the/NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED) albo jak już mówiłem błędy podczas instalacji np. CS-a . No i właśnie ja z tym problemem pisze. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo chętnie też bym sobie paru gości przeczyścił Kamehem :lick:
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
jaki windows?
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.601
Posty: 10
Windows XP Home Edition SP 2 dodam jeszcze ze robilem niedawno reainstalacje systemu także wirusów nie ma. Ale być może konfiguracja pewnych rzeczy jest inny niż byc powinna.
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
a dzieje ci sie tak tylko gdy chcesz instalowac ESF ? bo z tego co widze to ogolny problem i chyba masz tak z większością instalek
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.601
Posty: 10
No właśnie problem z tym że masz racje. Z większością instalek tak sie dzieje szukałem w google pomocy ale bez skutku..

[ Dodano: 06.12.2008, 14:03 (po 9 minutach) ]
Nie wiem czy jesteś w stanie mi pomóc , ale jak nie dasz rady to najwyżej załatwię jakiegoś fach majstra , przyjdzie i się będzie bawił z tym g...problemem, ale chciałem tylko prosić o odpowiedź czy jesteś w stanie mi pomóc oczywiście mogę podać bardziej szczegółowe informacje jeżeli to konieczne.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ściągnij sobie mistrzu jakiś program do testowania dysku twardego i zobacz czy nie wykaże Ci błędów na nim. Jeżeli masz nowy Windows, a problem nie dotyczy tylko pojedynczego pliku, to może oznaczać, że klastry na dysku są poniszczone ... obym się mylił, ale najlepiej sprawdź i daj wyniki tutaj.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Możliwe, że źle ściągnąłeś plik(i), tj. nie w całości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
sadsa150
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.601
Posty: 10
Przetestowałem dwoma programikami już dużo wcześniej. Teraz znów przetestowałem jeszcze innym ale nic nie wykryły..już kiedyś miałem podobny problem ale jakoś go rozwiązałem rzecz w tym że nie pamiętam co dokładnie zrobiłem..

[ Dodano: 06.12.2008, 15:24 (po 1 minucie) ]
To wiem...tyle że każdy plik ściągam albo nie w całości albo z jakimś błędem...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kiedyś jak pracowalem w serwisie był podobny przypadek. Jezeli dysk jest ok, to oznacza to, ze ktoras z kosci ramu jest trzepnieta. Sprobuj wyjac po kolei kości i zobaczyć czy instalacje bedę działać.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
wp4pl
Saiyanin
Saiyanin
wp4pl
Wiek: 33
Dni na forum: 6.086
Plusy: 3
Posty: 160
Skąd: Wejherowo
jezli to nie będą kosci RAM to radze na nowo zainstalowac windowsa bo z tego co czytałem wczesniej to raczej jest wina windowsa pewnie przy poprzednim instalowaniu zle sie zainstalował

(przed reinstalacją systemu miałeś to samo ? jeżeli nie to wina lezy na 100 % w windowsie)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » Earth Special Forces [ESF] download (instalacja, problemy, rozwiązania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook