Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej wzruszająca scena ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Mnie wzruszyło dużo scen. A najbardziej to oczywiście ostatni odcinek DB GT. Wtedy to przed oczami przeleciały mi wszystkie walki. Co ja bym dała żeby puścili DB w telewizji...
Jak najbardzej sie z tym zgadzam!!
Też był ciekawy kawałek dragon ball GT jak Son Goku ssj4 niemiał njuz nic siły a Bebi chciał zabic Pan. Krzyknął bardzo zdenerwowanym i przerażonym głosem: ,,Bebi!!" później ,,stój bo strzelam!!" to było dobre bo ukazywało bardzo wyraźnie emocje Goku
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Jak niby Songoku nie udało się uciec planety Namek, jak Frezer ją wysadził... Jak czytałam mange to łezka mi poleciała... No i chyba jak Trunks powalce z Cellem wraca do przyszłości (robi back to the future) i Vegeta pokazuje mu e...no jakby dwa palce w sensie ze no... e.... "victorie" tylko ze ze zlaczonymi palcami a Trunks się odwdzięcza... Vegeta pokazuje tym, że jednak ma serducho...- Glupie:D Ale mnie wzruszyło I w filmie Historia Trunksa chyba taki tytuł... Ratując Trunksa Songohan zasłania go własnym ciałem przed ciosem... Ta... I to chyba na tyle
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
jak dla mnie.. zdecydowanie !! wtedy gdy Trunks znajduje martwego Gohana i zamienia sie w SSJ za kazdym razem przechodza mnie dreszcze i lezka kreci sie w oku

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
mnie najbardziej wzruszyło samobójstwo Kaoza w walce z Nappą
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Moim zdaniem to wzruszające jeszcze było jak mały Songoten zobaczył pierwszy raz ojca Sie dzisiaj przy tym prawie rozryczałam
"Ty mały łobuziaku"

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
No cóż... mnie na ogół mało co wzrusza...
Ale DB jest pełne scen, które mażna z czystym sumieniem nazwac "wyciskaczami łez":
śmierc Piccolo, kiedy poświęca swojen zycie w obroenie Gohan. Ktoby pomyslał, że Piccolo, którego znamy z DB, tak bardzo zmieni się na początku DBZ... a wszystko przez małego chłopca...;
powrót Goku z zaświatów na TB. To spotkanie z przyjaciółmi...;
śmierc Vegety w walce z Buu...;
i zakńczenie nielubianej przeze mnie serii GT. Ale tylko dlatego, że w endingu spróbowano krótko podsumować to, co przeżyliśmy razem z Goku... i chyba im sie uało... atekst: "Songo, zdążylismy sięprzyzwyczaić" moim zdaniem jest bardzo dobry, bo oddaje głeboka treść tego prostego słowa... ja się wzruszyłem..;
I jeszcze jedna scena, tym razem z DBthe movie no 10. Chodzi oczywiśćie o końcówkę i rodzinną Kame Hame Ha...;
jest tych scen oczywiśće więcej, ale nie bede sierozpisywać, bo się na poważnie wzruszę...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ulubione scnki to na pewno [ ort! ] gdy Gohan zmienił sie w SSJ2- az lezka w oku sie zakrecila, koniec DBGT- koniec wszytskiego och e...<płacze>, gdy Vegeta wyznał ojcowska miłosc malemu Trunksowi-nie spodziewalem sie...<beczy> no i oczywiscie gdy Androidy z przyszlosci zabily Gohana a Trunks w ramach rozpaczy, zlosci i bezsillnosci zamienil sie w SSJ i zaprzysiagl sobie zzemste na potworach- wtedy to naprawde beczalem

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Moja najwzruszajaca scena jest to poswiecenie vegety Piccola i, samobujczy atak tiena

pulkarecordzz.phorum.pl
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Tak jak niektórzy pisali. Ostatni odcinek DBGT oraz to jak zniszczona została głowa Androida przed oczami Gohana.

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
mietek05 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 2
Skąd: Puławy
wiecie . Dlamnie wzruszająca scena to podkoniec DBZ Songi Ku odłeciał z
smokiem szelongiem kiedy zabił ostetniego Smoka
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
mam takie dwie wzruszające sceny:
1. Gohan i Kibitto odlatują,Videl zostaje i wyznaje że chce zostać zona Gohana.
2.Po pokonaniu Buu powitanie Goku,Vegety,Dendiego i Mr. Satana w Rajskim Pałacu

bartulon
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
ja sie troche wzruszyłem jak Goku zginął ale tylko troche bo wiedziałem że jakoś wróci .Ale wzruszyło mnie też to jak zabili brata dendiego szskoda mi go było

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Najbardziej wzruszające są sceny śmierci Vegety.... Jakoś tak zawsze to tak mnie zasmucało. Na Namek zginął bardzo tragicznie...(w ogóle to miał ciężkie dziećiństwo i ego mu serdecznie współczuje... )...rozpłakał się z bezradności... smutne, a potem poświęcił sie za ZIEMIE ( moment nawrócenia ) powiedział synkowi że go KOCHA co całkiem nie było w jego stylu.... Takie MOJE zdanie

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
a mnie najbardziej wzruszyła scena poświęcenia się Vegety w majim saga
Rob-Meister Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rob-Meister
Wiek: 34
Dni na forum: 6.541
Posty: 10
Skąd: Planet Vegita
No wiadomo ze ostatni odcinek DB GT normalnie dla mnie dziwnie sie to wszystko skonczylo... wszyscy bohaterowie poumierali(ze starosci)tylko goku zostal....i te wspomnienia calego DB przy muzyce.....eh az łezka sie kręci w oku no i wspomnienia krilana rowniez z ostatniego odcinka GT gdy songo przybyl sie z nim pozegnac....<smutek>
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Tak najbardziej wzruszający był ostatni odcinek DB GT. To jak Songo się z każdym żegnał ... i ogólnie, że seria DB się kończy... <chlip>
kuba1992 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba1992
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 6
Skąd: DzIaŁkI CiTy
Ja ryczałem przy ostatnim odcinku DB GT i przy wielu innych scenach np. jak w walce z Komórczakiem Son Goku potrzymywał na duchu swgo syna. Niekiedy wchodził brat i pytał się mnie dalczego płacze .
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.468
Posty: 18
Przed ostatni odcinek GT kiedy Goku postrzymuje kulę energi wystrzeloną w kierunku ziemi (coś jak by death ball) gdzie sam prawie ginie i gdy sytuacja zaczyna być krytyczna , gdy Vegeta postanawia walczyć o Ziemię , Gohan, Goten i Trunks, postanawiają mu pomóc ( nie dają jednak rady ), właśnie wtedy rozpoczyna się najbardziej wzruszający moment - Vegeta cięzko ranny zauważa w kraterze powstałym przez ten atak Li shenrona Goku szykującego Genki Dama, smok używa swoich najepszych technik ale Goku jest całkowicie nie czuły na ból i po wszystkich atakach smoka nawet nie drgnął, na moje to on już wtedy nie żył... i ten jego wieczny uśmiech...
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Ostatni odcinek GT – prawdziwy 'wyciskacz łez';p
Kiedy walczą potomkowie Gokou i Vegety, kiedy stara Pan widzi swojego dziadka... Ach, 'Son Gokou – zdążyliśmy go polubić'. No i ta muzyka...
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
jak piccolo zginął z ręki nappy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  

Forum DB Nao » » » Najbardziej wzruszająca scena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook