Forum Dragon Ball Nao

» Klany

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Skoro wszyscy sięzgadzają na Klany (bo chyba tak należy to pisać, dla pokazania rangi wydarzenia), to i ja się podpiszę. Tylko się muszę dowiedzieć jak sięzapisać i o co w ogóle biega.....
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na każdym zebraniu jest tak, że ktos musi zacząć, więc zaczynam.
Uznaję, że pomysł klanów przypadł forowiczom do gustu.
Proponuję więc założenie pierwszego klanu.
Proponowana nazwa to:

Takeda

Nazwa klanu do negocjacji:)
Skoro klan ma liczyc 5 osób, zatem ogłaszam zapisy:)Mam 4 wolne miejsca:P


Tylko się nie pobijcie...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
No, skoro to pierwszy [ ort! ] klan na DB NAO, to chyba się zgłoszę. Zobaczymy co z tego będzie. Mam tylko nadzieję, że nie wynikną z tego jakieś wojny klanów. Kurczę co ja gadam, przecież po to się tu zapisałem. Jak wszystko się ładnie rozkręci, może założę własny, na ale jak na razie zgłaszam się do klanu Tekada.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dai Kaiosama napisał(a):
Takeda
Nazwa klanu do negocjacji:)
Zadnych negocjacji Jak juz jest, to jest.

Wiec niech sie ludzie zglaszaja, zobaczymy co z tego bedzie..

Ale od razu mowie, ze tych klanow nie moze byc za duzo, tak 5 to chyba w sam raz, a 10 to juz maksimum.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dai Kaio tam jest? Feniuś Fable? Wchodzę oczywiście!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
OK
The Lord of Nao zaakceptował nazwę klanu.
Spoko:)
Teraz co do członkostwa, stusuje sie metodę podana pzrez franqiego, tzn. zgoszenia należy wysylać za pmoca PW, lub na gg(jeśli ktoś zna mój numer).
Klan stworzy pierwszych pięć, razem ze mną, osób.
Jako pierwszy zapisał sie Fable, co widac u góry:)
Drugi jest Szarak:)
Trzeci Legolas:)
Czwarty jest Navaro.

I to juz koniec pierwszego etapu zapisów do klanu.POszło szybko:)
Koejne osoby sa mile widziane.

Nowii członkowie, o ile znajdą się chętni, będą wybierani w sposób zaproponowany przez franqiego.
Odsyłam na pierwszą stronę tematu, na której znajduje sie "instrukcja tworzenia klanów".

pozdrawiam i zapraszam.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 18.10.2006, 5:27
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Dai Kaiosama you have my bow

Z przyjemnością zgłaszam się do klanu Takeda
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wróciłem ze wchodu, przemyślałem kilka spraw . . . a teraz, pragne słuzyc Wam mości przyjaciele. Wchodzę . . .
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
OK
Wobec btymczasowego braku zainteresowanie naszym klanem dziewczyn, ogłaszam, wraz z przyjęciem Navaro, zamkniecie listy poczatkowej klanu Takeda.
Oto ona:
Dai Kaiosama
Fenix Fable
Szarak
Legolas
Novaro

Kolejne osoby sa mile widziane, ale sposób przyjmowania ulega zmianie.
Gotenks, teraz twoja kolej.
"Zrób" nam klan:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Chłopaki, ale chciałbym małego sprostowania w sprawie klanów. Czy np. klan jest zakładany przez ludzi o wspólnych poglądach, czy też zainteresowaniach ?. Uważam, że każdy klan powinien się czymś charakteryzować, to jest propozycja. Pomyślcie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zakładam nowy klan. Nazwa to najprawdopodobniej Asakura . Członkowie to:
Franqey
Shabranido
Megane
eMate
Kakarotto91
doktor slums

Nie , zrobiłem to wbrew ich woli , i na siłę wcieliłem mój szatański plan w życie. Oczywiście że rozmawiałem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 18.10.2006, 16:47
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dobra, zrobilem jak zrobilem..
Poki co, to slabo to wyglada
Info o klanie jest chyba tylko w "Grupy".

Kiedys dodam info o grupach w profilach uzytkownikow..

Ale od razu mowie, ze czlonkostwo w danej grupie rangi nikomu nie zmienia.

Wiem, ze badziewnie to wyglada, ale pisalem, ze na tym forum wiele sie zrobic nie da.. ale to sie jeszcze zobaczy.

Zakładam nowy klan. Nazwa to najprawdopodobniej Asakura
Rozumiem, ze gadales juz z nimi, o ich czlonkostwie w nim?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm... Ja myślałem, że zamiast tych rang, np. Super-Sajain, będziemy mieć wpisany klan. W tym przypadku Tekada. Myślałem też, o jakimś znaczku, zamiast tych kwadracików. Nie wiem tylko, jakie one mają mieć wymiary... U nas było by to mniej więcej coś takiego, oczywiście o ile Navaro, Legolas i Feniuś Fable się zgodzą, bo Dai Kaio już wyraził zgodę...

Obraz - Znaczek jest napisany hiriganą, oznacza tyle co oni-kage, co z japońskiego znaczy cień demona...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Światna sprawa Szary, ja jestem ZA, ale o ile mi wiadomo, głos decydujacy ma szycha, Gotenks . . .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
Hmm... Ja myślałem, że zamiast tych rang, np. Super-Sajain, będziemy mieć wpisany klan.
Wiedzialem, ze tak bedziecie chcieli, ale tamte rangi tez po cos sa i tylko specjalnie zasluzeni maja inne, a nalezec do jakiegos klanu raczej trudno nie bedzie. W koncu do czegos te rangi zalezne od postow sa..

Co do znaczkow kanji czy hiragany, to jasne, ze moge dodac (ale to kiedys, o ile bedzie sie dalo), tylko niech one znacza to samo co dany klan, a nie zupelnie co innego, bo po co

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Już dawno była mowa o tych przydomkach, nie za ilość postów. Jest to idealne dla spamerów ("Chcę zobaczyć co będzie najwyżej!"). A co do tego, musimy się jakoś rozpoznawać, nie? Rangi od ilości postów są imho złe. Na niektórych forach, samemu można sobie dawać rangi, i śmiesznie to wygląda . Zresztą, to nie jakiś stan wyjątkowy, jak dziesięć osób będzie paradowało z napisem Tekada (na jakieś 30 w miarę stale postujących ).

Dżo Tęksie, czas na zmiany

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Bez napisów ani rusz. Najlepiej by było, gdyby pod rangą była napisana nazwa klanu jakimś wybranym kolorem. Można by też zrobić nowe rangi dla klanów, które liczyły by posty napisane w danej grupie od początku przyjęcia do klanu. Po prostu, gdy ktoś napiszę post w jakimś klanie, ma to zaznaczone w zwykłej randzę i w tej klanowej. W przypadku gdyby ktoś opuścił klan, owa ranga została by skasowana i nawet gdyby ktoś powrócił do swojej dawnej grupy, to i tak miałby ją wyzerowaną. Oczywiście do awansu na wyższą klanową rangę, nie trzeba napisać tak dużej ilości postów co w normalnej. To na razie tyle, jak komuś się spodoba mój pomysł, to pomyślimi co dalej.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Bez napisów ani rusz. Najlepiej by było, gdyby pod rangą była napisana nazwa klanu jakimś wybranym kolorem
Z tym się zgadzam.. kolor będzie odrużniał odpowiednie klany..


Można by też zrobić nowe rangi dla klanów, które liczyły by posty napisane w danej grupie od początku przyjęcia do klanu. Po prostu, gdy ktoś napiszę post w jakimś klanie, ma to zaznaczone w zwykłej randzę i w tej klanowej. W przypadku gdyby ktoś opuścił klan, owa ranga została by skasowana i nawet gdyby ktoś powrócił do swojej dawnej grupy, to i tak miałby ją wyzerowaną. Oczywiście do awansu na wyższą klanową rangę, nie trzeba napisać tak dużej ilości postów co w normalnej.
Wydaje mi się drogi Fenix'ie, że masz wygórowane marzenia.. Rozumiem.. i mi też by się tak podobało, lecz na pewno będzie to kosztowało wiele pracy i wysiłku.. Jak dla mnie kolor i podpis klanu, oraz oczywiście znaczek, w zupełności wystarczy.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Chcąc zachowac skromność, rzeczę tak, by choć rangi zmienić na TAKEDA. A co do rang w klanach, to na początku starczy, jak szef klanu będzie miał rangę TAKEDA MASTER
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Dai,
co prawda zawsze wolałem łuczników 上杉氏 (Uesugi) od konnicy 武田氏 (Takeda), lecz Shingena lubię nie mniej od Kenshina. Jestem na Twe rozkazy, Dai. A skoro jesteś dla mnie lennym panem... postuluję, by zreorganizować system rang.

  • Shōgun (将軍) - obecny Daimyō (admin);
  • Daimyō (大名) - szefowie klanów;
  • Hatamoto (旗本) - obecni Hatamoto i Bushi (redaktorzy i moderatorzy);
  • Samurai (侍) - (za przeproszeniem) członkowie klanów;
  • Rōnin (浪人) - jak obecnie, czyli ex-moderatorzy i ex-redaktorzy;
  • Ashigaru (足軽) - jak obecnie, czyli zwykli userzy.
Nanbanjinowie i Gekokujo również jak obecnie. Projekt jest wstępny, można go jeszcze zmodernizować, ale o tym proszę pisać w "Rangach". Hierarchia jak wyżej, z tym że jeśli ktoś pełni dwie lub więcej funkcji, w tytule ma tylko nazwę tej najwyższej. Aby podkreślić przynależność do klanu, proponuję wstawić jego nazwę przed nazwę grupy. Wtedy powstałby np. Takeda Daimyō albo Asakura Rōnin. Co o tym myślicie?

Legolas napisał(a):
Dai Kaiosama you have my bow
And mine too!

Szarak napisał(a):
Znaczek jest napisany hiriganą, oznacza tyle co oni-kage, co z japońskiego znaczy cień demona...
Raczej "demoniczny cień". I chyba "onikage", a nie "oni-kage". Oraz "hiragana", a nie "hirigana".

Pozdrawiam serdecznie.
A.

P.S. Jack, nie pisz całego postu pogrubieniem.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Klany
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook