Forum Dragon Ball Nao

» Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Po pierwsze wydawało mi się że jest to Fick zbiorowy i każdy kto przeczytał regulamin może coś dopisac.
jakiś lol wpada i wrzuca szczęśliwy swoją kiczowatą opowiastkę
Jednym się podoba ta opowiastka drugim nie - więc nie mów że coś było złe bo równie dobrze mogłbym powiedzieć że twoja częśc jest beznadziejna.
Bo najlepiej żeby wszystko było pod myśl jednej osoby? Prawda?
Jak chcesz to zakończyć tego Ficka to go zakończ a nie dawaj rady bo to nie ma sensu.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, chyba widzisz, że to nie idzie do przodu już od dawna... Czemu? Bo zainteresowanie spadło, m. in. przez średni poziom opowiadania, czegoś brakuje. A moje zdanie? Mam do niego prawo, a także do krytyki...
Swój kawałek uważam za słaby, pisałem go dawno, szybko i na tzw. 'odpierdziel'. Zresztą, zaraz po nim zrezygnowałem z udziału.
Tobie mój pomysł się nie podoba, cóż, może znajdą się tacy, którzy uznają go za dobry.
Zakończyć wszystko mogę... Zakmykając temat, niestety, nie mam tu uprawnień moderatora.
Zaproponowałem pewne rozwiązanie i czekam na uzasadnione odpowiedzi, a nie 'wyrywanie się z pyskiem'.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Moje zdanie jest podobne do zdania Kamza.

Mysle, ze nalezaloby zakonczyc tego FanFica i zaczac jesli macie ochote i checi nowego. Tylko niech ktos napisze finalna czesc FanFica, by tak to nie zostalo A ja dodam potem wszystkie nowe kawalki na DB Nao.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Ludzie nie chce nic mówić ani nikogo oczerniać ale czy możecie skasować post tego doctor_slumsa bo tylko zniszczył całe opowiadanie.
Wybaczcie ale takie jest moje zdanie i nie mam zamiaru go zmieniać
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mi tam się podoba jego zakończenie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Nie wiem co to znaczy oczrrniać , ale ta flondra chyba o mnie śle mófi. Napiż lepiej albo siem nie wymodrzaj
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
oczeniać to znaczy ze kogos zgorszam (uwazam za gorszego) niekiedy masz fajne posty ale niekiedy przeginasz (przesadzasz)
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
doctor_slums napisał(a):
ale ta flondra chyba o mnie śle mófi. Napiż lepiej albo siem nie wymodrzaj
Albo ty to specjalnie robisz, albo na prawde masz problemy z pisownią. Może będę teraz niemiły do ciebie, ale cóż czasami trzeba. PISZ POSTY W WORDZIE, a potem wklejaj i wysyłaj, bo nie mam ochoty poprawiać ciebie lub dochodzić co miałeś na myśli.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Albo ty to specjalnie robisz, albo na prawde masz problemy z pisownią. Może będę teraz niemiły do ciebie, ale cóż czasami trzeba. PISZ POSTY W WORDZIE, a potem wklejaj i wysyłaj, bo nie mam ochoty poprawiać ciebie lub dochodzić co miałeś na myśli.
Drogi Shiro, wydaję mi się , że on Robi to specjalnie... Ostatnio strasznie zdenerwowała mnie osoba Doctora Slumsa i przeglądnołem wszystkie jego posty... I co zdążyłem , na początku jego przygody z dbnao, posty były, czytelne i można było z nich coś wywnioskować.. Potem jakaś palma mu odbiła (bez urazy) i zaczął się zniżać przez dogadywanie, beznadziejność postów do naszego kolegi Elementala

Pozdrawiam i przepraszam za zboczenie z tematu
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Słuchajcie, powiedzmy sobie szczerze. Opowiadanie jest już zbyt długie by je ciągnął. Przecież, jeśli ktokolwiek chciałby cos dopisać to musiałby wszystko czytać, a noe o to chodzi w zbiorowym ficu. Proponuję stworzenie nowego . . . zaś ten niechaj zakończy ktoś na poziomie, a nie ktoś ze slumsów . . . .

Pozdrawiam
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Skasowalem tego posta, przyczyn chyba nie musze podawac..

Jeszcze raz powtorze:
Mysle, ze nalezaloby zakonczyc tego FanFica i zaczac jesli macie ochote i checi nowego

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » » Armageddon - komentarze, uwagi, propozycje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook