Forum Dragon Ball Nao

» Jeszcze jedno podforum z anime?

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4  następna
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Dni na forum: 4.074
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Cóż sam nie wiem, wcześniej zagłosowałbym bez problemu na FMA, jednak sądzę, że Bleach jest o wiele bardziej wciągający (jednak za lepszego go nie uznaje), i podobnie jak w Naruto seria ciągle trwa co daje nam o wiele więcej tematów do dyskusji, niż w FMA, w którym wszystko zostało już wyjaśnione.
Death Note jest świetne, jednak ograniczenie wiekowe, ze względu na zawarte w nim treści są poważną przeszkodą dla wielu użytkowników.
Krótko, Bleach.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Dni na forum: 3.915
Plusy: 7
Krótko i na temat: nie widzę podobnej potrzeby. Nie ma sensu się rozdrabniać na mniejsze. Nie wszyscy znają konkretny tytuł i tak jak widać po Waszych wypowiedziach kazdy proponuje co innego. I co z tego kiedy powiem "Gravitation" jak mało kto z was będzie wiedziec o co chodzi, a to tylko krótka manga i 13 odcinków anime. Teoretycznie patrząc powinniśmy utworzyć niemalże kilkadziesiąt działów, a w kazdym raptem parę tematów. Od tego już dział istnieje i tam można pisać wszystko. Ale jak chcecie sobie sprawę komplikować...

I know I'm strange, but what are You?

Obraz

Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Dni na forum: 3.952
Skąd: się biorą prześliczne Azjatki? Kocham kuchnię japońską!
Po co wybierać? Zrób wszystkie proponowane działy. Co z tego, że będzie tam po pięć postów na krzyż, a nawigacja stanie się znacznie utrudniona? Będą i to jest ważne! O!

Bardziej serio, to lepszym rozwiązaniem byłaby umowa: ilość postów w temacie o danym anime przekracza 150 - anime dostaje swój własny dział. I wilk byłby syt, i owca cała.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

Obraz[img257.imageshack.us/img257/714/pikay.gif]
[quote="Julian Tuwim"]Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.[/quote]
Adam is my bitch!
MAL | Last.fm
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Bardziej serio, to lepszym rozwiązaniem byłaby umowa: ilość postów w temacie o danym anime przekracza 150 - anime dostaje swój własny dział. I wilk byłby syt, i owca cała.
To naprawdę byłby dobry pomysł gdyby posty nie kończyły się na:
"Oglądałem, fajne anime"
właściwie nie widzę w tych tematach żadnej dyskusji. A zauważmy, że od czasu założenia osobnego podforum o Naruto coraz więcej userów się tam wypowiada mimo, że temat ten w M&A świecił pustkami.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Dni na forum: 3.952
Skąd: się biorą prześliczne Azjatki? Kocham kuchnię japońską!
Primo, świecił pustkami to chyba za mocne określenie, a secundo, postów było więcej do czasu którejś czystki urządzonej przed moderatorów. Wystarczyłoby zmniejszyć wymaganą ilość postów do 100 lub 50 i przystopować zapał modów.

Podwyższenie jakości postów to już sprawa zainteresowanych - chcesz forum o FMA lub Bliczu? Proszę bardzo, wypowiedz się sensownie w temacie o tym MiA. Nawiąż interesującą dyskusję. Przyciągnij ludzi, którzy też toto widzieli. Proste.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

Obraz[img257.imageshack.us/img257/714/pikay.gif]
[quote="Julian Tuwim"]Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.[/quote]
Adam is my bitch!
MAL | Last.fm
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Dni na forum: 3.856
Ostrzeżenia: 1
Albo moż ezrobić działy z różnymi animkami w podforum " M & A" i wtedy głosować na kilka anime które tam miiały by własne działy np. FMA i Bleach , taka jest moja propozycja.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Dni na forum: 3.827
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Ja jestem za magic stone a ewentualnie Shaman King lub Mega Man rox.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Dni na forum: 4.218
Plusy: 3
Blicz Shinigami powinni posiąść własny dział. Przecież zasuwają, żebyśmy mogli sobie spokojnie żyć...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.940
Plusy: 10
^^O właśnie
Uważam, że Bleach to na tyle popularne anime, że zasługuje na własne podforum.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.836
Plusy: 64
Phi.
Taki popularny, a w temacie "Bleach" w Inne M&A - tylko 18 odpowiedzi

Natomiast w drugim temacie o Bleachu
-> viewtopic.php?t=3144 - zero odpowiedzi

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Czytałem wcześniej o Naruto, że pojawienie się podforum dla tego anime znaczeni ożywiło dyskusję. Ponadto podforum sprawia, że ludzie chętniej zakładają tematy.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Dni na forum: 4.218
Plusy: 3
Gotenks ty parówo.
Ja np. tam w ogóle nie wchodzę, bo taki dział wydaje mi się mało atrakcyjny, nie potrafię wyjaśnić czemu. Podejrzewam, że wiele osób postępuje w ten sam sposób, co owocuje małą popularnością tematów związanych z Bleach.
Nowy dział może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić innych do obejrzenia tego anime.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Dni na forum: 3.905
Cyceron napisał(a):
Nowy dział może przyciągnąć nowych użytkowników i zachęcić innych do obejrzenia tego anime.
O, to to.

Jak już powiedziałam w shoutboxie, myślę, że Bleach zasługuje na swoje podforum. Liczba osób, które go oglądała lub ogląda na forum jest duża, a podforum o Naruto zostało utworzone z tego właśnie powodu, ile się nie mylę.

Gotenkskun napisał(a):
Natomiast w drugim temacie o Bleachu
-> viewtopic.php?t=3144 - zero odpowiedzi
No właśnie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.836
Plusy: 64
Zarzad wiekszoscia glosow postanowil, co nastepuje:
Podforum "Bleach" nie powstanie.

Wynik glosowania nad powstaniem podforum "Bleach".
Glosowalo: 6
Za: 2
Przeciw: 4
Wstrzymalo sie: 1
Nie glosowalo: 0

Wiekszosc bezwzgledna: 4

Glowne powody:
Male zainteresowanie owa manga/anime na forum - glownie mowa tu o postach (publicznych).

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Gotenkskun napisał(a):
Glowne powody:
Male zainteresowanie owa manga/anime na forum - glownie mowa tu o postach (publicznych).
W chwili tworzenia podforum "Naruto", anime to (Naruto) cieszyło się o wiele mniejszą popularnością wśród użytkowników ...

Oczywiście głosowanie to głosowanie, ale nie podawaj nam tak idiotycznych powodów.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Czemu akurat dla Bleacha nie rozumiem może inni użytkownicy nie tylko lubią Bleacha dajmy na to Sayint Seya zasługuje na podforum
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
^^Bo z anime, które nie mają swojego podforum Bleach cieszy się największą popularnością?

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]
Dark
Moźe i tak jest ale przecież wiele lepszych anime od Bleacha nie ma swoich podforum dlatego wnoszę o prośbę do Gotenksa i resztya by zrobić podforum dla Sayint Seya
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Dni na forum: 3.856
Ostrzeżenia: 1
Freez napisał(a):
Moźe i tak jest ale przecież wiele lepszych anime

Kazdy ma swoje zdanie jezeli chodzi o "najlepsze anime" . Co prawda Bleacha nie oglądałem ale sadze ze zasługuje na własny dział , a to za sprawą tego że prócz "naruciaków " i " DBowców" to "Bleczaków" jest tu najwięcej .

PostScriptum : Podtrzymuję swoją poprzednia propozycję;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 4.090
Cyceron napisał(a):
Ja np. tam w ogóle nie wchodzę, bo taki dział wydaje mi się mało atrakcyjny, nie potrafię wyjaśnić czemu. Podejrzewam, że wiele osób postępuje w ten sam sposób, co owocuje małą popularnością tematów związanych z Bleach.
Zgadzam się z tym. Ja sam nie bardzo lubię wchodzić na "M&A", bo za bardzo to wszystko tam pomieszane. Ponadto wygląda to (podforum) tak, jak ktoś wyżej wspomniał: "Widziałem, fajne anime". Tak się właśnie czułem, szukając tam wzmianki o FMA (którego ZDECYDOWANIE wolę od "Bleach'a"- ale to nawiasem - jakby dział "M&A" służył raczej do tego typu wypowiedzi, a nie dłuższych rozmów. Gdyby wyciągnąć z tamtąd na próbę- w zasadzie- jakąkolwiek anime, na pewno zainteresowanie nią wzrosłoby. "W końcu została wybrana z całej reszty, nie?"- ktoś mógłby pomyśleć, nie uważacie?
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4  następna

Forum DB Nao » Forum i witryny » Forum » Jeszcze jedno podforum z anime?
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump