Shounen
20 marca 2014 (15:37)
Niedawno Eiko Yamada (Mai) zdradziła, że emitowany już za dwa dni, 22 marca o godzinie 21:00, w bloku Premium Saturday na Fuji TV film Dragon Ball Z: Battle of Gods będzie zawierał nowe sceny.

Dziś Gyarmath Bogdan, producent z ramienia Toei Animation, zdecydował się ujawnić więcej szczegółów. Przy okazji błędnie napisał imiona antagonistów, ale kto by się przejmował takimi drobiazgami :)

Film Dragon Ball Z: Battle of Gods – 85 minut.
Edycja specjalna emitowana w nocy 22 marca od 9:00 – 105 minut.
Dodano 20 minut nowego materiału: sceny dotyczące relacji Whiza i Beeruza czy gagi z udziałem gangu Pilafa. Pojawią się również postacie, którym w wersji kinowej poświęcono niewiele czasu, jak Ulong czy Mr. Satan.
~ 05:00 – 20 mar 2014

Montowanie materiału do Premium Saturday zostało ukończone dziś rano. Z dodatkowymi 20 minutami to będzie coś niesamowitego. Zostało to nazwane edycją specjalną, ale chyba lepsze byłoby określenie wersja reżyserska, albo raczej wersja autorska. To trzeba zobaczyć! #fujitv
~ 05:06 – 20 mar 2014

Jak więc można wyczytać, dodano 20 minut nowych scen i, co najważniejsze, autorstwa Toriyamy, które najprawdopodobniej z powodu ograniczeń czasowych nie mogły znaleźć się w wersji kinowej.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker