Shounen
15 czerwca 2015 (10:15)
Zgodnie z zapowiedziami zaktualizowano dziś oficjalną stronę nadchodzącej serii Dragon Ball Super. Jak obiecano, zamieszczono nową grafikę – z nowymi bohaterami! Widać na niej prawdopodobnie kolejnego Boga Zniszczenia, wskazującego palcem na Ziemię, oraz zapewne jego asystenta. Obaj (czy może raczej: oboje) bardzo podobni do Beerusa i Whisa. O nowych postaciach ani o fabule nic jednak nie napisano.


Dodano również dział z postaciami oraz udostępniono wyemitowaną wczoraj w japońskiej telewizji pierwszą zapowiedź anime. Zgodnie z oczekiwaniami powróci główna obsada – m.in. Yūko Minaguchi (Videl), Kōichi Yamadera (Beerus), Masakazu Morita (Whis), ale też w roli narratora Jōji Yanami, którego zabrakło w Fukkatsu no "F".

Aktualizacja:
Dodano krótką notkę informującą, że mangowa adaptacja startuje już 20 czerwca.


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (13)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker