Cienie północy
Katz
19 października 2016 (17:09)
Do premiery Dragon Ball Xenoverse 2 pozostało półtora tygodnia, w związku z czym twórcy co rusz wypuszczają nowe zajawki. Tym razem otrzymaliśmy nowe wideo, w którym ujawniono Hita, najsilniejszego przeciwnika, z którym musiał zmierzyć się Goku podczas turnieju Champy w aktualnie emitowanej serii Dragon Ball Super.


Pod filmem jeden z fanów zapytał, czy Hit będzie w podstawowej wersji gry, czy jako DLC, na co twórcy odpowiedzieli, że znajdzie się w niej bez potrzeby uiszczania dodatkowych opłat.

Mimo wcześniejszych wypowiedzi producentów, że w grze z racji wczesnego rozpoczęcia produkcji próżno szukać będzie sporej zawartości z nowej serii anime, to jednak nie pozostają głusi na potrzeby fanów – zamawiając grę przedpremierowo, można zdobyć Goku Blacka oraz Trunksa z przyszłości, a kilka dni temu poinformowano, że w pierwszym DLC pojawią się Frost i Cabba.

Warto zwrócić uwagę na to, że prezentowane starcie pomiędzy Goku a Hitem obywa się na arenie stworzonej przez Vados i ma wyraz jakby cutscenki. Czyżby saga Champy była częścią story mode? Tego dowiemy się w dniu premiery.

Gra Dragon Ball Xenoverse 2 ukaże się w Polsce 28 października 2016 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC (Steam).
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker