Cienie północy
Katz
15 października 2016 (18:18)
Podczas wczorajszego streamu z bety Dragon Ball Xenoverse 2 przedstawiciele Bandai Namco poinformowali, że w DLC pojawią się grywalne postacie Frosta i Cabby (w oficjalnych ogłoszeniach nazwano go Cabe oraz Kyabe). Nie podano dokładnie kiedy, ale jak poinformowano na Steamie, nastąpi to już w pierwszym rozszerzeniu.


Frost i Cabba to postacie, które pojawiły się w sadze Champy, pierwszej nowej sadze w obecnie emitowanej serii Dragon Ball Super.

Wcześniej poinformowano, że w ramach zamówień przedpremierowych dostępny będzie także Goku Black, którego możemy oglądać w aktualnych odcinkach anime i którego będzie można nabyć także w późniejszym czasie. Jak w grze prezentuje się ów antagonista, możecie zobaczyć sami, oglądając najnowsze wideo.


Przypominamy, że w ten weekend trwają otwarte beta testy gry na konsoli PlayStation 4 (14-16 października). Wystarczy zalogować się do PlayStation Store i ją pobrać.

Do premiery Dragon Ball Xenoverse 2 pozostały już niecałe dwa tygodnie. W Polsce i całej Europie gra ukaże się w piątek 28 października 2016 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC (Steam).
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker