Katz
27 listopada 2017 (23:09)
Mimo zbliżającej się premiery Dragon Ball FighterZ Bandai Namco nie zapomniało o ostatniej dragonballowej grze Dragon Ball Xenoverse 2. Studio postanowiło wypuścić jeszcze dwa rozszerzenia. Jak zatem widać, zapewnienia twórców o rocznym wsparciu nie były tylko zwykłą zagrywką marketingową.

Piąte DLC, nazwane tym razem Extra Pack 1, powinno ukazać się jutro, 28 listopada 2017 roku. Wprowadzi ono:
  • 4 nowe postacie – Dabura, Buu z zaabsorbowanym Gohanem, Tapion oraz android #13,
  • 2 nowe kostiumy (w tym kostium Toppo)
  • 5 nowych zadań równoległych,
  • 13 nowych ataków,
  • 8 superdusz,
  • 2 nowe ksywki.

Cena dodatku wynosić będzie 9,99 dolarów i nie obejmuje go przepustka sezonowa.

Ciekawiej zapowiada się towarzysząca mu darmowa aktualizacja, która wprowadza do gry nowy tryb Hero Colosseum. Posiadać on będzie własną historię, a rozgrywka prowadzona będzie na wzór gry Dragon Ball Heroes z tą różnicą, że zamiast kart będą figurki postaci obecnych w grze. Owa aktualizacja dostępna jest od dzisiaj na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


Na początku 2018 roku, prawdopodobnie w lutym, ma się ukazać Extra Pack 2. Na ten moment wiadomo niewiele, ponownie mają być 4 grywalne postacie oraz nowe misje trybu fabularnego. Jego częścią ma być Goku w "nowej formie", co jednoznacznie sugeruje, że będzie to Goku w formie Ultrainstynktu – zaprezentowanej w ostatnich tygodniach w anime Dragon Ball Super. Nie wiadomo jednak, czy pozostała część dodatku, zwłaszcza misje fabularne, skupią się na aktualnie emitowanej sadze przetrwania wszechświata.

Aktualizacja:
Zgodnie z powyższymi informacjami DLC na wszystkich konsolach ukazało się 28 listopada, niestety gracze pecetowi będą musieli na nie poczekać tydzień dłużej, tj. do 5 grudnia, podobnie na patch z trybem Hero Colosseum (4 grudnia).
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker