Cienie północy
Katz
15 czerwca 2016 (12:47)
W związku z trwającymi w Los Angeles tegorocznymi targami E3 firma Bandai Namco udostępniła pierwszy gameplay swojej nowej gry Dragon Ball Xenoverse 2. Wraz z materiałem wideo pojawiły się screeny oraz pierwsze informacje.

Informacji nie ma zbyt wiele, ale nowe miasto, które pojawi się w grze, ma być 7 razy większe od miasta Toki Toki z części pierwszej i jednocześnie będzie mogło w nim przebywać aż 300 graczy. Więcej do zaoferowania ma mieć także personalizacja naszej postaci. Nie zmieniło się główne założenie całej gry, czyli podróżowanie w czasie po wydarzeniach znanych z mangi i anime w celu naprawienia powstałych tam nieścisłości, walcząc przy tym z rozmaitymi bossami i napotykając znane nam postacie.


Wielkich zmian nie ma także w ogólnej mechanice gry, co widać na powyższym materiale. Niewiadomą jest sterowanie, albowiem nie pokazano interfejsu z atakami. Jak możecie zauważyć, w grze na pewno znajdą się postacie Tullece'a oraz Gohana z przyszłości. Mało zauważalnie, ale jednak poprawiona została grafika, dla porównania tutaj możecie obejrzeć tę samą mapę z Dragon Ball Xenoverse. Jeśli chodzi o pozostałe kwestie techniczne, to twórcy celują w stałe 60 klatek na wszystkich platformach.Premiera Dragon Ball Xenoverse 2 przewidywana jest na jesień tego roku. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na pecetach w dystrybucji cyfrowej.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker