Shounen
29 listopada 2012 (20:57)
Do sieci wyciekły kolejne informacje na temat nadchodzącego filmu Dragon Ball Z: Battle of Gods, tym razem jednak z oficjalnego źródła – zdjęcia strony z japońskiego magazynu Weekly Shōnen Jump (wydanie #1/2013).pełna rozdzielczość dostępna tutaj

Pierwsze przedstawia całą stronę, w tym plakat filmu z tekstem naokoło: Zstępuje Bóg Zniszczenia, który narusza zdrowy rozsądek "Z"! (cokolwiek ma to znaczyć) i z dopiskiem wewnątrz: Projekty graficzne ujawnione! Ten gość to Bóg Zniszczenia Bils!. Plakat różni się w niewielkim stopniu od tego, który pojawił się trzy tygodnie temu – m.in. postać Yamchy została umiejscowiona w innym miejscu, a grupa Pilafa usunięta.

Natomiast na drugim obrazku mamy prezentację nowych postaci:

Nowi bohaterowie: Bils & Whis!
Whis (Uisu, ウイス)
Seiyū: Masakazu Morita (森田成一)
Bóg Zniszczenia Bils (Hakaishin Birusu, 破壊神ビルス)
Seiyū: Kōichi Yamadera (山寺宏一)


oraz tekst w dymku:
Bóg Zniszczenia Bils przypomina jakby kota! A kim jest Whis, osobnik stojący obok Bilsa...?!

Obaj panowie seiyū mieli już swój udział w Dragon Ballu. Masakazu Morita to Tarble z odcinka specjalnego, jednak bardziej znany jest z roli Ichigo Kurosakiego z Bleacha. Natomiast Kōichi Yamadera podkładał głos Tenshinhanowi w odcinkach 82-84 serii DBZ, a także m.in. Spike'owi Spiegelowi w anime Cowboy Bebop.

Póki co, oficjalny angielski zapis imion jest nieznany. Imiona Whis i Bils są jedynie próbą interpretacji japońskich znaków, które mogą sugerować, że imiona pochodzą od słów "whiskey" i "beer" bądź też "pils" (rodzaj piwa).
komentarze (8)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker