Shounen
14 listopada 2012 (17:59)
Do sieci wyciekł skan strony z jednego z Jumpowych magazynów promującej nadchodzący film serii Dragon Ball Z. Strona potwierdza tytuł filmu: "Dragon Ball Z: Battle of Gods" (w zapisie japońskim "Kami to Kami"). Informuje poza tym o rzeczywistym wkładzie Akiry Toriyamy w produkcję filmu – że odpowiada za jego faktyczną fabułę, a także za projekty postaci.pełna rozdzielczość dostępna tutaj

Informacja zapisana wielkimi znakami na górze strony po przetłumaczeniu na polski brzmi: "Kurtyna odsłania bitwę bogów!". Należy zaznaczyć, że dla znaku "bóg" podano wymowę "shin", w przeciwieństwie do "kami" w tytule filmu. Obie wersje znaczą to samo ("bóg"), jednak "shin" może oznaczać również "nowy", jednocześnie nawiązując w pewien sposób do Kaioshinów.

Poniżej nagłówka zamieszczone zostało pytanie z związku z tytułem i wyjątkowo lakoniczna odpowiedź:
Cóż to za tajemniczy tytuł "Kami to Kami"?!
Tytuł filmu brzmi "Kami to Kami"! W DB pojawiali się róźni bogowie, czy ma to z nimi związek...!? Oczekujcie kolejnych informacji!


Na stronie mamy też ogłoszenie zachęcające do zakupu specjalnego biletu "Collabo Ticket" na dwa filmy – One Piece Film Z (premiera 15 grudnia 2012) oraz zapowiadany film Dragon Ball Z (30 marca 2013), w cenie 2600 jenów. Liczba biletów ograniczona do 8989. Ów bilet zawiera dodatkowo nowy rysunek wykonany przez obu mangaków: Eiichiro Odę (autor One Piece) i Akirę Toriyamę.

komentarze (2)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker