Shounen
7 maja 2018 (19:57)
Przypominamy, że już jutro, 8 maja 2018, będzie miała miejsce premiera drugiego tomu polskiej edycji mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō – nakładem wydawnictwa J.P.Fantastica.

Na Bezimiennej Planecie trwa turniej, w którym stawką są Super Smocze Kule oraz... Ziemia wraz z jej mieszkańcami. Gokū i jego towarzyszy czeka ciężka przeprawa, gdyż w drużynie przeciwników są między innymi młody Saiyanin oraz kosmita łudząco podobny do Frizera... Na czym polega tajemnicza moc tego drugiego? Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia wszechświatów!? Tego dowiecie się już w tym tomie!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony.

Do pre-orderów dodawana będzie zakładka z rysunkiem Vegety SSGSS, który w japońskiej edycji znajduje się na wewnętrznej stronie obwoluty. Tomik kosztuje 18,90 zł.

W Japonii rozdziały mangowej adaptacji autorstwa Toyotarō ukazują się konsekwentnie od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano pięć tomów.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker