Katz
21 sierpnia 2017 (19:59)
W ubiegłym tygodniu Shueisha opublikowała na stronie Shōnen Jump+ trzeci i tym samym ostatni rozdział najnowszego spin-offa Dragon Balla, autorstwa Dragon Garow Lee, zatytułowanego Dragon Ball Gaiden: Tensei Shitara Yamcha Datta Ken (ドラゴンボール外伝 転生したらヤムチャだった件), co w luźnym tłumaczeniu brzmi: "Historia poboczna: Przypadek odrodzenia się jako Yamcha".


W ostatnim rozdziale czytelnicy dowiadują się, czym właściwie było tajemnicze odrodzenie się bohatera w ciele Yamchy, a także o jego tajemniczym rywalu, który jak on odrodził się w świecie Smoczych Kul.

Opublikowano również informację, że ta 3-rozdziałowa manga zostanie wydana w wersji fizycznej w listopadzie bieżącego roku.

Manga Dragon Ball Gaiden: Tensei Shitara Yamcha Datta Ken opowiada historię chłopaka, który podczas gonienia dziewczyny spadł ze schodów i odrodził się jako Yamcha w świecie DB. Posiadając wiedzę o tym uniwersum, obrał sobie za cel odmienić przyszłość Yamchy. Jej rozdziały ukazywały się od grudnia 2016 roku i dostępne są bezpłatnie w języku japońskim w serwisie Shōnen Jump+.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker