Shounen
30 czerwca 2015 (17:00)
Premiera pierwszego odcinka Dragon Ball Super w japońskiej telewizji już za 5 dni. Na oficjalnym Twitterze serii zamieszczono dziś wiadomość zachęcającą do nabycia specjalnego wydania V JumpaTV Animation Dragon Ball Super: Super Start Guide.

W magazynie znajdą się informacje o dwójce "tajemniczych postaci", a także "super komentarz" od Akiry Toriyamy oraz inne ciekawostki dotyczące powstawania anime.

Pozostało 5 dni do rozpoczęcia emisji Dragon Ball Super, które startuje już 5 lipca! A tymczasem 3 lipca na półki trafi specjalne wydanie V Jumpa, Dragon Ball Super: Super Start Guide – koniecznie je sprawdźcie, zanim wystartuje anime!


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker