Shounen
15 kwietnia 2015 (15:01)
Kiedy 31 marca wybiło 18 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Hanae Natsukiego, seiyū Jaco.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 18 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Hanae Natsukiego. Użycza on głosu Jaco, nowej postaci w uniwersum Dragon Balla, która debiutuje w tym filmie!


Czytałem i oglądałem Dragon Balla w dzieciństwie, ale nigdy bym nie pomyślał, że przyjdzie mi użyczać głosu postaci, która była głównym protagonistą w najnowszej mandze mistrza Toriyamy. Freeza jest jedną z najbardziej ujmujących postaci w Dragon Ballu i mimo że jest zły, to go lubię. Zwróćcie uwagę na to, w jaki sposób Freeza będzie walczył z Goku i spółką i jakich technik będą używać.

Twarz Jaco przypomina maskę, więc z rysunków ciężko stwierdzić, jakim głosem przemawia. Jest on ciekawą postacią – z jednej strony uroczy, a z drugiej palant. Ciężko pracowałem, aby prawidłowo to ukazać. Jeśli chodzi o całokształt, to nawet w poważnych scenach Jaco wprawi was w chichot. Jakość filmu jest wyższa, niż sądziłem. Starałem się zagrać Jaco, jak należy, i myślę, że mi się to udało. Życzę wszystkim radości z oglądania filmu do samego końca.Kiedy z kolei 2 kwietnia wybiło 16 dni, na blogu pojawił się komentarz Ryō Horikawy, seiyū Vegety.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 16 dni!
Dzisiaj wiadomość od Ryō Horikawy, głosu Vegety.


Kiedy seria telewizyjna dobiegła końca, pomyślałem coś w stylu: "Nigdy więcej nie będę walczył!". Ale w ostatnim filmie zrodził się zalążek nowej przygody i ponownie poniósł mnie wir walki. Byłem z tego powodu bardzo zadowolony. "Ja znowu walczę!" (śmiech) Nie potrafię opisać tego, co wtedy czułem.

Kiedy dowiedziałem się, że tym razem scenariuszem zajmie się mistrz Toriyama, byłem bardzo wdzięczny, że napisze go dla specjalnie nas. Czułem się spełniony jako aktor. Najważniejszą sprawą jest to, że Freeza powraca do życia. Poprzednio był on przeciwnikiem, z którym Vegeta nie mógł się równać. Jego gorzkie łzy wywarły spore wrażenie. Scena, w której zapominając o dumie, błaga: "Kakarotto, musisz pokonać Freezę", była naprawdę tragiczna. Można by rzec, że Freeza wiele znaczy dla Vegety i jego struktury emocjonalnej. Mistrz Toriyama dał Vegecie fajną scenę, w której dopatrzyć się można szansy na zemstę. (śmiech) Sceny walki na każdym kroku zawierają wiele zabawnych sytuacji. Myślę, że to będzie fantastyczny film, który nie zawiedzie. Bez wątpienia musicie go zobaczyć.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Pod koniec marca miały miejsce pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball Super
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker