Cienie północy
Shounen
15 kwietnia 2015 (12:35)
Kiedy 30 marca wybiło 19 dni do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F", na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawiła się wiadomość o przedpremierowym pokazie w Shinjuku, dzielnicy Tokio.

Witajcie, z tej strony ekipa filmowa.
Do premiery już tylko 19 dni!

W dniu dzisiejszym odbył się przedpremierowy pokaz filmu Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F". Na scenie w Shinjuku Wald 9 pojawili się Masako Nozawa (głos Son Goku i Son Gohana), Ryūsei Nakao (głos Freezy), a także Shōko Nakagawa (Ryba-Wyrocznia).

Jaka to była radość, kiedy przed widownię wyszli Goku i Freeza, a Nozawa wraz z Nakao odegrali dialog. Dyskutowano na temat filmu i scenariusza, ogłoszono też, że światowa premiera filmu odbędzie się w Hollywood! Cała sala zareagowała oklaskami na wiadomość o zagranicznych pokazach.

A wy wszyscy będziecie mieli okazji zobaczyć ten film już za 19 dni! Wytrzymajcie jeszcze trochę!Z kolei 1 kwietnia, a więc w dzień prima aprilis, kiedy wybiło 17 dni, na blogu pojawiła się wiadomość od Bulmy dotycząca m.in. ataku Freezy na stronę internetową Toei. Zdradziła też, że Trunks wcale nie jest synem Vegety!

Nie dajcie się nabrać!


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Pod koniec marca miały miejsce pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker