Shounen
14 lipca 2012 (13:29)
Specjalne odliczanie na stronie Jumpa dobiegło końca. Potwierdziły się wszystkie informacje z poprzedniego newsa. Premiera nowego filmu animowanego spod znaku Dragon Ball Z została wyznaczona na 30 marca 2013 roku.


Jednocześnie pod adresem dragonball2013.com uruchomiona została oficjalna strona filmu. Zawiera dwa motywy graficzne, które wybierane są losowo:


Zasadniczo na stronie nie znajdziemy nic więcej ponad to, o czym pisaliśmy ostatnio. Pojawił się news zachęcający do zakupu najnowszego wydania Weekly Shōnen Jumpa, w którym to ukazał się komentarz Akiry Toriyamy dotyczący filmu, o którym również wspomnieliśmy. Tłumaczenie (wykonał Focus) poniżej:

To rzadkość, a raczej powinienem powiedzieć pierwszy raz, kiedy tak bardzo zaangażowałem się w proces animacji już na etapie scenariusza. Minęło trochę czasu i wiele rzeczy zapomniałem, niemniej jako twórca pierwowzoru mogłem wkrótce powrócić do właściwego tempa pracy. W filmie pozostawiliśmy nastrój, jaki panował w oryginalnej produkcji, dodając odrobinę nowoczesnych rozwiązań, myślę więc, że będzie to przyjemna rozrywka jak za dawnych czasów.

Na razie to tyle informacji, wyczekujcie kolejnych!
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker