Dragon Ball Nao

Newsy » Rok 2005

23.10.2005

Prace fanów
Po około dwumiesięcznej przerwie dodaję trochę do działów tworzonych przez fanów.
Do FanFiców doszło kilka opowiadanek Szpanera oraz kolejne odcinki sagi "Value of honour". Dodałem tam także FanFica pod tytułem "Armageddon" pisanego przez wiele osób - użytkowników naszego forum. Zamieściłem również sesję RPG - "Mroczny cień" - tworzoną także przez forumowiczów. Poza tym do FanArtów dochodzą dwa obrazki różnych autorów.


11.08.2005

Nowe teksty
Zamieszczam na stronie recenzję gry o nazwie "Dragon Ball Z Sagas" autorstwa eMate, i oczywiście zapraszam do jej czytania.
Poza tym do działu "FanFicki" dochodzą dwa opowiadanka Szpanera.


29.07.2005

Nowa wersja, nowy adres!
Na początek chciałbym przeprosić wszystkich, za to że strona nie była aktualizowana od prawie trzech miesięcy, ale spowodowane to było między innymi pracami nad jej nową wersją.
Zacznę może od rzeczy najistotniejszych. Strona jak widać zmieniła adres na www.DBNao.net, przez który obecnie najlepiej jest wchodzić. Wszystkie poprzednie domeny oczywiście nadal działają.
Witryna zmieniła również serwer na znacznie pojemniejszy, co niestety wiąże się z pewnymi kosztami, więc jeżeli mógłby ktoś z Was nam pomóc w jego opłacie, to zapraszam na forum do tegoż działu. Wraz ze zmianą serwera zniknęły zbędne reklamy, które psuły tylko estetykę strony.
Kolejną istotną rzeczą jest dopiero od teraz używany na stronie język PHP, dzięki czemu doszło kilka różnych skryptów, jak na przykład panel logowania połączony z forum, czy dziesięć ostatnich tematów napisanych na tym forum, a także dzisiejsza data wraz z godziną wyświetlana na górze strony.
Nie obyło się także od niewielkiej zmiany grafiki, co zresztą sami powinniście zauważyć.
Poza tym doszło kilka nowych działów, a wiele starych zostało znacznie poprawionych.
Jeżeli znajdziecie na stronie jakiekolwiek błędy, dajcie mi o tym znać, postaram się je poprawić.
Na koniec chciałbym wszystkich zaprosić do rejestrowania się na naszym forum, na którym napisanych jest już ponad 5000 wiadomości w ponad 300 tematach przez około 100 użytkowników.


04.05.2005

For Fan's
Po pierwsze dodaję siedemnaście pierwszych rozdziałów bardzo długiego opowiadania "Dragon Ball AZ - Dark Kaioshin Saga" części I autorstwa Vodnique.
Po drugie zamieszczam pierwszy odcinek drugiej już sagi FanFica pod tytułem "Dragon Ball - Virus" Black Falcona.
Po trzecie możecie oglądać trzy nowe FanArty różnych autorów.
Ponadto dodaję do działu "Free" dziesięć avatarów o rozmiarach 100x100 pikseli.


24.04.2005

Inne M&A & Fan's
Na początek to powiększam trochę dział o nazwie "E-Kartki" dodając do niego osiem nowych.
W dziale "Informacje / recenzje" w zakładce "Inne M&A" umieszczam kolejną pozycję autorstwa eMate. Zachęcam do przeczytania.
I jeszce coś do FanFiców. Otóż daję tam ostatni już odcinek opowiadania "Dragon Ball - Virus" - numer XVIII, a także dziewięć nowych FanArtów.


17.04.2005

Inne M&A & recenzja
Do zakładki "Inne M&A" ląduje dział pod tytułem "Artykuły", w którym to zamieszczam od razu pewien dobrej jakości tekst "Manga i anime w Polsce".
Dodaję także jedną pozycję do "Książki i artbooki" w tejże samej zakładce.
Poza tym umieszczam ciekawą moim zdaniem recenzję płyty z muzyką z Dragon Balla, a mianowicie "Dragon Ball Z Hit Collection 8". Wszystko to przygotował dla Was eMate.
I jeszcze na koniec do FanArtów wrzucam dwa kolejne obrazki, a do FanFiców kolejny odcinek opowiadania "Dragon Ball - Virus". Zapraszam do oglądania i czytania.


11.04.2005

Inne M&A & Fan's
Po pierwsze umieszczam w zakładce "Klub Fana" dział o nazwie "Wiersze", w którym znajduje się na chwilę obecną zaledwie jeden utwór. Jeśli chcecie możecie przesyłać swoje prace dotyczące mangi albo anime, a my je tam z pewnością zamieścimy.
Dodaję również już odcinek XVI FanFica pt. "Dragon Ball - Virus" autorstwa Black Falcona, a także aż jedenaście nowych FanArtów Pyrry.
Poza tym w zakładce "Inne M&A" lądują dwa ciekawe działy o nazwach "Gatunki mang" oraz "Twórcy", wszystko napisane przez eMate. W tej samej zakładce dodaję sporo informacji dotyczących innej mangi i anime, do odpowiedniego działu.
Zapraszam do czytania recenzji i innych.


05.04.2005

Urodziny Akiry Toriyamy!
Na początku chciałem wszystkim ogłosić, że dziś pan Akira Toriyama obchodzi swoje 50 urodziny. Życzymy mu wszystkiego najlepszego.
W zakładce "Inne M&A" zamieszczam już dawno zrobiony dział "Książki i artbooki", w którym jak na razie znajduje się opis i krótka recenzja "Leksykonu Mangi & Anime" podesłana przez eMate.
Poza tym niedawno ruszyła DB Nao TopLista II (link w menu) - oparta na innym skrypcie niż poprzednia. Wszystkich adminów zapraszam do dopisywania do niej swoich stron, gdyż naprawdę warto.
Ostatnio został pobity rekord w oglądalności DB Nao, który wyniósł aż 1894 unikalnych wejść na witrynę, a jest to bardzo dużo, za co Wam dziękuję.
Na koniec jeszcze krótka wzmianka o lamerze, o którym więcej można się dowiedzieć w odpowiednim dziale, który to między innymi podszył się pod nasze pliki multimedialne.


28.03.2005

Fan's
Dodaję jednego FanFica pod tytułem "Syn Legendarnego", który składa się z dziewięciu odcinków. Życzę miłej lektury.
Wrzucam również do działu "Gry on-line" dwie kolejne gierki.


25.03.2005

Info & Fan's
Jak można zauważyć w menu na samym dole pojawiła się nowa zakładka "Inne M&A". Tam będę zamieszczał recenzje i informacje dotyczące, jak nazwa wskazuje innych mang i anime. Dodaję tam od razu sporo informacji o pewnym anime, podesłanych przez eMate.
Poza tym zamieszczam w dziale "Charakterystyki" jeden tekst autorstwa Son Goku. Zapraszam do czytania.
Ponadto wrzucam siedem niezłych FanArtów eMate.
Na koniec do zakładki "Multimedia" ląduje dział "Gry on-line". Na razie jest tam tylko jedna gierka pod tytułem "Memory".


19.03.2005

Free & manga
Po pierwsze zmieniłem nazwę działu "Dla webmastera" na "Free" i dodłame do niegoaż 73 avatarów na forum o rozmiarach 100x100 pikseli. Możecie ich uzywać ile chcecie.
Dodałem poza tym do działu "Manga" tytuły odcinków mangowych w wydaniach polskim, japońskim i angielskim.


17.03.2005

Artykuł & Fan's
Umieszczam nareszcie obszerny tekst autorstwa eMate pod tytułem "Sukces gier" opowiadający o grach o tematyce Dragon Balla. Zachęcam wszystkich do przeczytania go, gdyż warto.
Poza tym dodaję również trzy kolejne i ostatnie odcinki FanFica "Inny Wymiar" oraz jednego FanArta.
Chciałem jeszcze na koniec zaprosić wszystkich fanów Dragon Balla, jak również fanów innych M&A do rejestrowania się na naszym forum i postowania na nim.


05.03.2005

Trochę recenzji & Fan's
Zamieszczam dwie recenzje (Dragon Ball Z filmy 3 i 9) autorstwa eMate oraz kolejny odcinek (IX) FanFica pt. "Zła dusza".
Na razie tylko tyle, ale wkróce dodam coś jeszcze. Zapraszam do czytania!


07.02.2005

Recenzje & Fan's
Po pierwsze to wrzucam sześć kolejnych recenzji, a są to oceny gier: Dragon Ball Advance Adventure, Final Bout, Legendary Super Warriors, Taiketsu oraz dwa Super Goku Den, wszystkie autorstwa eMate.
Ponadto zamieszczam dwa kolejne odcinki pewnego FanFica oraz jednego FanArta.
To na tyle. Zapraszam wszystkich do czytania i oglądania!


30.01.2005

Nowe info & Fan's
No więc od początku. Wrzucam opisy odcinków Dragon Ball Z od 277 do końca (czyli są już wszystkie).
Umieszczam też cztery recenzje gier wykonane przez eMate, a są to DBZ Supersonic Warriors oraz The Legacy Of Goku wszystkie trzy części.
Dodałem również sześć nowych FanArtów i dwa pierwsze rodziały FanFica autorstwa Son Luny (wkrótce będą następne), a także trzy kolejne odcinki opowiadanka "Zła dusza".
Chciałbym jeszcze zaprosić wszystkich do wchodzenia na pewien serwis, jakim jest SSOMIA. Przechodzi on obecnie kryzys po tymczasowym odejściu redaktora naczelnego. Dlatego wchodzcie tam i komentujcie!


26.01.2005

Opisy odcinków & Fan's
Umieszczam nareszcie raczej spore opisy odcinków telewizyjnych Dragon Ball Z od 251 do 277, czyli razem 26. Zapraszam do ich czytania.
Dodaję również recenzję filmu kinowego DBZ 5 napisaną przez eMate.
Ale jest jeszcze coś - umieszczam trzy pierwsze odcinki pewnego FanFica oraz trzy FanArty. Zapraszam do ich czytania i oglądania.


22.01.2005

Recenzje filmów DB
No więc dodaję cztery kolejne recenzje (filmy Dragon Ball Z 1, 4 i 13 oraz Dragon Ball GT Special) autorstwa eMate. Życzę miłego czytania.
Chciałbym zaprosić także wszystkich do postowania na forum, gdzie ilość wiadomości przekroczyła już 2000.
A adminów stron zachęcam do dodawania swoich witryn do TopListy DB Nao, na której jest już zapisanych 46 stron.
Na koniec mogę się jeszcze pochwalić oglądalnością Dragon Ball Nao - 21 stycznia wyniosła aż 1303 unikalnych, a średnia dzienna to około 850 dziennie.


17.01.2005

FanFic & nowe recenzje
Wrzucam pierwszą sagę FanFica pod tytułem "Dragon Ball Evil Future" autorstwa Reptaila, która zwie się "Letis Saga".
Można również czytać cztery recenzje filmów z Dragon Ball Z.


13.01.2005

Recenzje filmów
Dodaję dwie kolejne recenzje filmów kinowych. Dotyczą one kinówek 10 oraz 12. Zapraszam do czytania!


09.01.2005

Ciąg dalszy...
Wrzucam trzy recenzje filmów kinowych (6, 7 oraz 8) autorstwa eMate. W sumie jest ich już 13.


07.01.2005

Jeszcze więcej recenzji
Umieściłem na stronie 4 nowe recenzje, trzy autorstwa Zycha i jedną autorstwa eMate, między innymi Dragon Ball Z Budokai 3. Zapraszam do czytania.


02.01.2005

Kolejna recenzja
Dodaję dziś recenzję pewnej strony o Dragon Ballu.


01.01.2005

Recenzja Mugena 2
Wrzucam na stronę recenzję gry Dragon Ball Z Mugen Edition II autorstwa Zychu. Zapraszam do czytania.
I życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego roku.


późniejsze wcześniejsze
Dragon Ball Nao ► NewsyRok 2005
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker