Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 10 wyników

[Co gdyby] powsał nowy wojownik fuzyjny

lulek96

Odp.: 5
Wyś.: 2.412
Od dawna zastanawia mnie to czemu tronk i goten nie pszeprowadzili fuzji w serii GT i to czemu nie powstało więcej wojownikuw ja np.tronk+songokan...itd itp
albo np.songokan + ubup(wiem ze miał cos z ręką, ale co to za problem dla kibito podarowac im 1 parę kolczykuw do fuzji????)
Nurtuje mnie taksze czy takie cos byloby mozliwe np. Tronk (30k mocy) + goten (28k mocy)= GoTronk(np 140k mocy)+songokan(ok 145k mocy) i powstał by wojownik z 3 ludzi albo np Gotronk ssj3(300k) z polonczeniem ubkan[305k(normal form)] (taka se beczna nazwa dla ububa + songokan) i czy by powsał wojownik brałem też [ ort! ] po uwage ruznice mocy niezbędną do pszeprowadzenia scalenia (dlatego dalem go tronka ssj3 i przy [ ort! ] postaciach podpisalem ich jednostki)

czekam na wasze opinie na ten temat i pomusły w sprawie NEW wojownikuw z 3 lub z nawet 10 xD wojownikuw (jak waszym zdaniem wyglądał by DBZ,jak by sie potoczyły sprawy np z buu czy z SuSzinRonem lb z LiSzinRonem)

[PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

lulek96

Odp.: 72
Wyś.: 43.664
Mam dragon bala buddokai tenkaichi 3 i nie wiem [ ort! ] jak najlepiej doładowac moje postacie prosze o podanie nazw np.Goku +2 atack + aura violet itp i uzasadnienie czemu (a jesli takich postuw jest duzo to plizz nie krytykujcie mnie i dajcie link do takiego tematu / forum)
P.S Jak odblokowac wszystkie te zulte kulki w stylu "master roshi trening" bo zdaje mi sie ze nie mam [ ort! ] wszystkich (taksze prosze o niekrytkowanie jezeli to kolejny zbędny temat ,a zamiast tego dac link)

Co Was wkurzało w DB?

lulek96

Odp.: 54
Wyś.: 18.909
Mnie wkurza to ze nie wiadomo [ ort! ] dokonca skąd wzieła sie curka krilana i to ze nie wiem [ ort! ] co sie stało z niął i c18 . Pszecierz maron trafił promień a c18 to jusz sam nie wiem [ ort! ] , bo potkoniec jak songo sie z wszystkimi zegnał to jej w jego towarzystwie nie widziałem???Może mi ktos pomoze??? pisac na Ptiv(prywatna wiadomośc)

Gdzie trafił Vegeta?

lulek96

Odp.: 32
Wyś.: 12.579
ja sądze ze trafił do piekła ale z własnej proźby pszecierz znacie Vegete dzien bez potyczek to dzien stracony,a pszecierz trening z Cell'em lub z Frezer'em to wprost ziemia obiecana dla Vegety

Co chcielibyście zobaczyć...?

lulek96

Odp.: 98
Wyś.: 28.815
ja osobiście chciałbym ujrze cos na temat tsufuli moze tak jakis nowy "bebi"
mam namysli to oczym muwil bebi o tym ze tysiące komurek z DNA powędrowało daleko w kosmos a więc mozna by było pszypuszczac ze taka historia jak z bebim powturzy sie.

[ Dodano: 23.10.2009, 22:17 (po 5 sekundach) ]
ja osobiście chciałbym ujrze cos na temat tsufuli moze tak jakis nowy "bebi"
mam namysli to oczym muwil bebi o tym ze tysiące komurek z DNA powędrowało daleko w kosmos a więc mozna by było pszypuszczac ze taka historia jak z bebim powturzy sie.

Wymarzona walka

lulek96

Odp.: 113
Wyś.: 36.230
ububa (majanin lub nie) z vegetą ssj2 lub zamiast vegety mistik gohan.

[Problem] Kaioken

lulek96

Odp.: 22
Wyś.: 8.526
a mnie ciekawi jedno skoro kaio-ken jest tylko techniką czemu songo nie mugł jaj używac jako SSJ pszecierz dzięki temu stawał bysie co najmiej krotnie silniejszy mam na myśli 10 lub wiencej gdyz pamiętacie jak na początku jej urzywała otusz to skora z wielkim trudem udaało mu sie wcisnąc kaio kena x4 to w GT powinien se dac rade z kaioken x10 i wiencej.A co wy o tym sądzicie???

Piccolo i Kuririn.

lulek96

Odp.: 5
Wyś.: 2.052
Super Vegito napisał(a):
Piccolo zawsze był arogancki. TO część jego natury. Ale w Buu sadze ich relacje były dobre.
też [ ort! ] tak sondze chyba jedyną osobe kturą traktował jak sena był Gohan.

[PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

lulek96

Odp.: 72
Wyś.: 43.664
1.Mam problem.wiem ze w 2 postac moze miec ponad 100 lvl. a w 3 jak to jest bo wpakowalem w parepostaci troche kasy (z turnieji) i majom 7/7 co zrobic (oile sie da) aby postac miala lepszy lvl.


2.plizzz doradzicie.Mam 0/7 majububa i vegete ssj4 (i pareinnych postaci z 0/7) i w tym problem ze nie wiem [ ort! ] w co ich wyposazyc(sila/def/ki/itp a moze w jakies specjale zeczy jak te pomaranczowe kulkinp.dragon homing)...

Prosze owyrozumialosc z blendami 1.nie chce [ ort! ] mi sie naciskac ALT 2. mam 3 z polaka

Gdyby istaniały Smocze Kule?

lulek96

Odp.: 211
Wyś.: 57.209
chciałbym aby twurca DB Ożył a tym samym zaczoł nadawc new odcinki gdyż strasznie mi brak DB ((
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook