Forum Dragon Ball Nao

» Gdzie trafił Vegeta?

Strony:   1, 2
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Myślę że trafil do nieba a właściwie na planetę Kaito lub jakomś inną. W ogóle wydaje mi się ze Bulma Trunks Bra Goten Gohan Videl i Chi Chi C18 Krilan Maroon Genialny Żólw Yamcha trafil na inną bożą planetke gdzie będą w końcu mogli odpocząć od ratowania świata;)
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Sądzę, że trafił do nieba. Owszem z początku był zły , ale później się zmienił. I w GT już nie był aż taki dumny jak w Z.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Mogę się założyć ze na 100% trafił do nieba za całokształt swego życia i tego co dokonał będąc dobrym w czasie walki ze wszystkimi wrogami którzy zagrażali mu, jego rodzinie i przyjaciół jaki dla wszystkich ziemian na ziemi

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lady Byczusia napisał(a):
Sądzę, że trafił do nieba. Owszem z początku był zły , ale później się zmienił. I w GT już nie był aż taki dumny jak w Z.
no nie wiem, Picollo powiedział że zabił tyle istnień że nie ważne co zrobi i tak trafi do piekła ;/
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
ja myślę że trafił do nieba, był na początku zły ale się poprawił, ratował innych , pomagał ratować ziemię przed wrogami , założył rodzine z którą był szczę śliwy itd.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Vegeta? Jemu zostały odpuszczone zbrodnie których dopuścił się na Sayańskich podbojach, mordach nameczan, ziemian. Wraz z poświęceniem w walce z Buu wszystko poszło w zapomnienie, także Vegeta wracając na ziemię miał czyste konto a tak poza tym to Vegeta nie był na liście złych ludzi Shenrona i go wskrzesił, także ostatecznie powiem że jeśliby umarł po raz 3ci to by trafił do nieba.

szczecin
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
w anime son goku myślał że vegeta smażył się w piekle a to nie prawda obserwował wszystkich z góry przyglądał się nawet jak chłopcy uczyli się tańca fuzyjnego i jama wybrał go by pomógł uratować ziemie , on na to że się nie zawiedzie Jak był w tym piekle to niewiele go to obchodziło bo nic nie wspominał chociaż piccolo go tam skazał że ma za dużo istnień na sumieniu Dlaczego w kinówce jednej dają go do piekła , son goku też był zabójcą Wszyscy w niebie tylko on w piekle chociaż uratował ziemię nie raz
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Na początku Vegeta był mordercą. Niszczył wiele planet, a razem z nią istoty żyjące. Według mnie nigdy nie był do końca dobry, ale mimo wszystko odkupił swoje winy. Myślę, że zasługuje na niebo.

Anime na zawsze !!!
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
No raczej do nieba bo jak by to było gdyby trafił do piekła Goku natomiast na pewno do nieba,ale tego nie trzeba mówić bo to rozumie się samo przez sie

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Trafił z pewnoscią do nieba. Zły był tylko gdy przybył pierwszy raz na Zimie z Nappą i póżniej na Namek trochę. W nstępnych sagach walczył po dobrej stronie, poświęcał się dla Ziemi i w ogóle. W przypadkach gdy w Buu Saga i Bebi Era został opętany przez wroga. Nie ma więc za bardzo sie do czego przyczepić Vegeta in heaven gate
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.058
Posty: 15
100% przecież pod koniec DBZ smok przywracał życie wszystkim dobrym no i Vegeta się załapał

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
lulek96 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.421
Posty: 10
Skąd: Pomorza
ja sądze ze trafił do piekła ale z własnej proźby pszecierz znacie Vegete dzien bez potyczek to dzien stracony,a pszecierz trening z Cell'em lub z Frezer'em to wprost ziemia obiecana dla Vegety
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Skoro stał się dobry, to myślę że do nieba... Wiadomo, na początku Z to taki z niego księciunio był i w ogóle. W Buu sadze, szczególnie w ostatniej bitwie z Buu, pokazał że nie jest aż taki zły No a w DBGT to chyba już nie ma wątpliwości

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Gdzie trafił Vegeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook