Forum Dragon Ball Nao

» Złość i emocje

bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.592
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Złosc i emocje towarzyszyła naszym bochaterom prawie z kazdej walce. Jaka taka zlosc lubicie? zlosc,emocje i akcje po tym ktora byla owocem tych uczuc?
bo ja lubie Kaiokena GOku w walce z Freezerem kiedy Goku sie topił i zobaczył jak ziemia wybucha w wyobrazni. Atak był swietny.

bartulon
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Złość i emocje to potężny sprzymierzeniec, najbardziej przypasował mi, szał bojowy Gohan, w walce z Cellem, Gohan szedł jak czołg, był nie do zatrzymania, aż w nim kipiało od gniewu, inna sytuacja, to zamiana Goku w SSJ, gniew połączony ze smutkiem, po śmierci przyjaciela, sprawił że Gokuś wpadł w furie.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
anakin89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
anakin89
Wiek: 34
Dni na forum: 5.980
Posty: 13
Dla mnie zawsze bedzie najlepsza złość Gohana podczas w walce z Cellem kiedy to osiągnął SSJ 2.
Ashenwall
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.760
Posty: 1
akcja gohana z cellem byla kozacka ale mi sie rownierz podoba jak w 12 kinowce goku zmienia sie w ssj3, oraz gohan w 10 kinowce zmienia sie w ssj... ale oczywiscie furia brolly'ego (bez wzgledu na to w ktorej kinowce) tez byla niczego sobie
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Najbardziej spektakularnym okazaniem emocjii w Dragon Ball wg. mnie to sytuacja, w której Songo osiąga poziom 4 sayiana. W Dragon Ball GT gdy Pan mówi do Goku, w czasie przemiany z Golden Oozaru na SSJ4 . I nagle olsnienie . Nowy poziom .
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Piechu napisał(a):
Złość i emocje to potężny sprzymierzeniec, najbardziej przypasował mi, szał bojowy Gohan, w walce z Cellem, Gohan szedł jak czołg, był nie do zatrzymania, aż w nim kipiało od gniewu...
Zgadzam się. Gohan pokazał ogromną złość z czego wynikł wybuch ogromnej KI i przemiana w SSJ2. To był jak dla mnie najlepszy moment emocji i złości w całym DB.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.907
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Mnie sie podobało kiedy Goku wpadł w furie kiedy Frezer zabił Krilana. Fajne efekty były

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mi się podobała ta Songokana furia , gdy komórczak zmiażdżył głowę C 16. Fajna była muzyka- no i zamiana w ssj2(mójulubiony poziom)
A tak na marginesie podobają mi się wszystkie jego furie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
krzychu1301 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.751
Posty: 42
Kiedy Gohan zamienił się w ssj2 w walce z cellem (komórczakiem)
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.795
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Dla mnie najbardziej spektakularna była furia Son Gohana w walce z Cellem po tym jak ppzeciwnik zniszczył głowę C#16, Gohan wpadł w złość i przemienił sie w SSJ2. Poza tym jeszcze furia Gohana w walce z Radimem i furia Goku w walce z Freezą.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Cóż, furia to jeden z korzeni DB. Widzimy ją cały czas. Wściekłego Goku, gdy Piccolo zabił Kuririna, Vegetę z morderczym spojrzeniem gdy skradziono mu kule, tak samo Freezę. Ogółem też każda zła postać wybucha gniewem i złością gdy przegrywa.
Cóż, najpiękniejszymi furiami były oczywiście Gohana i Goku.
Jako fan Gohana, oczywiście cenię bardziej jego <ten ryk>, ale jego złość była trochę naginana i wymuszona. Wściekłość Goku była najlepsza. Niby już zwycięstwo, a tu pojawia się Freeza i zabija ponownie jego najbliższego przyjaciela i Goku po raz pierwszy widzi taką na własne oczy. Ogromny gniew i nieoczekiwane zdarzenie, Goku zdobywa złote włosy i moc furii. I te słowa: "Może odpuściłbyś sobie... śmieciu..."

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.681
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
heh mysle tu jak prawie wszyscy dla mnie nic nie przebije furii Gohana w walce cellem to chyba moj ulubiony odc.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Złość i emocje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook