Forum Dragon Ball Nao

» Smak lodów

Strony:   1, 2, 3
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.701
Posty: 36
Skąd: Kraków
Może i jesteś świntuchem, ale twój PS jest słodki ^_^''
A i nigdzie mnie nie uczyli, po prostu poczytałam w internecie. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Zresztą teraz trzeba być tolerancyjnym, przecież nie będziemy takich palić na stosie.
I mały komentarz co do "Twoich Czasów": to, że o czymś się nie rozmawiało, albo, że coś nie wypływało wtedy na wierzch nie oznacza, że to nie istniało.
Trochę krzywo złożyłam w zdanie, ale sens chyba widoczny.
Sauler.
Monique.

Joe:Ukrywasz coś w majtkach?
Boże, jedna literówka i już jakiś zielony wieśniak sie czepia ^_^'
Co za czasy.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Madame Monique: 23.09.2008, 13:12
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
uważaj [ ort! ] dziewczyno, bo jeśli jest faktycznie tak jak piszesz o moich czasach, to w piekle spotkasz samych takich o których kiedyś się nie rozmawiało. A na prawdę za bardzo cię lubię żebym mógł ci życzyć czegoś takiego.

Proszę zaprzestać "offtopu" czy innego diabelstwa ;p
SoheiMajin Gotenks


edit:
A belzebubstwa można?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Smak lodów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook