Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] SSJ3 (Goku) vs Mystic Gohan

Strony:   1, 2, 3
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Son Mati napisał(a):
Ale SSJ+SSJ=SSJ2 nie może istnieć... SSJ2 miał w sobie siłę co najmniej kilku SSJ...
SSJ < Androidy < Vegeta USSJ < Cell < SSJ2
Pradwa wystarczy sobie przypomnieć Son Gohana SSJ2 Który Rozwalił 7 małych Cell Jr. + Cell

Przypomne że Trunks, Vegeta, Piccolo i Songo(no on może nie natenczas) dysponowali mocą superwojownika i jednak sobie z nimi nie dawali rady.

Także sumowanie ssj nie jest logiczne.

Trunks i Vegeta nie dali se razem z komórczakiem a walczyli jeden po drugim. Myśle że jakby wszyscy prócz songa i son gohana zaatakowaliby go na raz to by sobie nie dali rady
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.704
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Trunks i Vegeta nie dali se razem z komórczakiem a walczyli jeden po drugim.
Nie zrozumiałeś mnie
Mi chodziło o moc fuzji względem innej postaci .

I siła nie jest stałą, wszystko zależy od wytrenowania, dowodem są Goku, Vegeta i Gohan. Gdyby to było na tym oparte, co podczas walki Goku vs Freeza, ten pierwszy ne miał żadnych szans, gdy moc freezy miała więcej jednostek, a Goku miał bardzo mało energii po skończonym ataku Genki-Damą. A tu nagle furia i ogromna moc! To wykracza poza pojmowanie matematyczne
I to mi najbardziej rozjaśniło sprawę

Życie
To nie czas by umrzeć
Nigdy to nie zrozumiem tych co sobie ścielą trumnę

OSTR ;]
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
bez watpienia stwierdzam ze wygral by Songo SSJ 3 z Gohanem
na 100 % sami wiem ze dostal od Buu jak amator a Songo walczyl z Kid Buu po mistrzszowsku jak juz nas do tego przyzwyczail wygral z Buu wiec nie ma cienia watpliwosc ze Gohan jest gorszy

[ Dodano: 30.06.2009, 9:31 (po 17 godzinach 38 minutach) ]
Songo bez watpienia byl lepszy od Mistic Gohan czego dowodem jest walka Gohan z Buu gdy wchonolo Gotrunksa Gohan dostal jak lanie jak amator
a Songo SSJ 3 walczyla jak rowny z rownym z Kid Buu i oczywiscie wygral

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Vego1920 ty idz lepiej se pograc w power rangers 15!!
z taka wiedza to ty mozesz dostac nobla oczywiscie za gupote...
powiem krotko bo w poscie na temacie ,,Najsilniejsza Postac,, nie wypowiadalem na temat kto lepszy...Mystic Gohan bez konkurencyjnie lepszy... Goku predzej padnie ze slabosci niz Gohana pozadnie udezy..
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
chyba cie !?...... koles zadnych szans nie ma Gohan 30 minut by spokojnie starczylo zeby weliminowal Gohana Songo hahahahahahahahaha
no powiedz mi ze moze nie dostal batow jak amator Gohan od Buu (jestes IDIOTA) jezeli myslisz ze Gohan by wygral a choci by nawet Songo straci by moc to myslisz ze by sie poddal nie ma mowy Songo i tak by wygral swiadczy o tym jak walczy z Buu
Buu wtedy byl o wiele silniejszy od Gohan a Songo stracil moc na koniec walki dopiero
wiec wiesz powtorze to jesze raz Gohan jest SLABY!!

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Vego1920 napisał(a):
chyba cie * [ nie przeklinaj! ]...... koles zadnych szans nie ma Gohan 30 minut by spokojnie starczylo zeby weliminowal Gohana Songo hahahahahahahahaha
no powiedz mi ze moze nie dostal batow jak amator Gohan od Buu (jestes IDIOTA) jezeli myslisz ze Gohan by wygral a choci by nawet Songo straci by moc to myslisz ze by sie poddal nie ma mowy Songo i tak by wygral swiadczy o tym jak walczy z Buu
Buu wtedy byl o wiele silniejszy od Gohan a Songo stracil moc na koniec walki dopiero
wiec wiesz powtorze to jesze raz Gohan jest SLABY!!

Nieno czy we wszystkich tematach Cie pelno? wszedzie sie musze powtarzac za tak karygodnym stwierdzeniem?powiem cos nowszego bo mnie juz to znudzilo...jakby Gohan nauczylby sie Kaio Kena to rozwalilby nawet ssj4!to takie minimum ale wolalbym zeby wkacu sie w ssj zaminilby wtedy nawet takie noobstwo jak ty by wiedzialo co i jak....
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.022
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
ja uwazam tak:
Goku ssj3-350,000,000( był martwy i nie mial duzo siły)
Majin Buu-300,000,000(Goku walczyl z nim na rowni ale sam przyznal sie piccolo ze mogl by wygrac ale chcial dac szanse dzieciakom)
Evil Buu-325,000,000(wygrał z grubasem ale za silny nie byl)
---------------------------------------------------------------------
Buu-400,000,000 (polaczenie tych dwoch dalo duza moc)
GotenksSSJ3-480,000,000(był silniejszy o wiele od Buu ale jego dziecinne zachowanie sprawilo ze przez 30 min nie zdazyl go pokonac)
Mistic Gohan-500,000,000(lepiej sobie radzil z Buu)
Buu ( Gotenks,Piccolo)-580,000,000(gohan byl dla niego jak zabawka)
Buu ( Goten ,Trunks,Piccolo)-485,000,000(utrata Gotenksa duzo mu zabrala)
Buu (Gohan,Goten,Piccolo,Trunks)-750,000,000
Vegetto-700,000,000(wiadomo ze byl lepszy od gohana )
VegettoSSJ-1,500,000,000(moim zdaniem mogl byc 2x silniejszy od buu,bawil sie z nim,walczyl np samymi nogami)
--------------------------------------------------------------------
GokuSSJ3-600,000,000(nie mial ograniczenia mocy poniewaz byl ozywiony a po drugie saiyanie mieli wieksza moc po wskrzeszeniu np.vegeta namek saga byla o tym mowa)
KidBuu-610,000,000(nieznaczna przewaga nad goku,mysle ze gdyby goku zaladowal sie do 100%mocy zniszczyl by go)
Majin Buu-300,000,000(bez zmian)
VegetaSSJ2-275,000,000(byl slabszy od grubasa widac to w walce gruby dluzej wytrzymal)
Goku SSJ2-475,000,000(dobrze sobie radzil z kid buu i wydaje mi sie mozliwe ze przerósł siła ssj3 z aureolka,do gohana i gotenksa mu jednak brakuje)
Hercules-237(jak kto woli jego sila w sadze takich koksow nie moze byc dokladna ale ja mu daje 237 max)
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.972
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
Osobiście uważam że walka byłaby wyrównana , ale w ostateczności wygrałby Goku ponieważ on ciągle ćwiczył a Gohan bardzo zmarnował swój wielki talent ,gdyby Gohan ćwiczył wygrałby z Goku . To jest moje zdanie ziom...


pozdro

[ Dodano: 19.08.2010, 11:41 (po 10 minutach) ]
MisticZipit i Vego obaj macie racje
DrakeF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.954
Posty: 2
Gdzieś czytałem, że niektórzy twierdzą, że Mistic Gohan jest nawet 7 razy silniejszy od Goku ss3. To raczej nie tak działa !!! Zacznę od tego, że nie kwestionuje siły Gohana bo była ogromna ale kiedy Goku wrócił na Ziemie by scalić się z Gohanem radził sobie z Buu (Gotenks + Piccolo) nie gorzej, - jeśli nie lepiej niż Gohan, oczywiście obrywał ale nie tak sromotnie jak Gohan. Niby sam Akira Toriyama powiedział " Ultimate Gohan is the the strongest non-fused character in DBZ" ale to chyba wymyślił na miejscu żeby zadowolić fanów którzy non-stop pytali go o moce bohaterów, również jeśli chodzi o tą walkę z Buu (Gotenks) to nie było widać w zasadzie żadnej różnicy miedzy walką Goku a walką Gohan'a, a jeśli widać to na pewno lepiej prezentował się Goku. Inni twierdzą, kiedy Buu stracił moc Gotenks'a to Goku bał się z nim walczyć mimo wszystko i chciał desygnować do walki Gohana - różnie można to interpretować np. tym że to była walka Gohan'a a nie jego, już z wcześniejszych odcinków wiadomo że Goku nie lubił się mieszać i nie pozwalał na to innym w cudze walki - jak to było w przypadku Gohan'a gdy walczył z Dabura a Vegeta chciał interweniować. Myślę że sam też byłby w stanie go pokonać, ale pamiętajmy że to Gohan walczył a Buu użył "nieczystej sztuczki" żeby wchłonać Gotenks'a i dlatego Goku interweniował, ale skoro już nie było potrzeby scalania powiedział że Gohan teraz poradzi sobie w pojedynkę. Na koniec chciałem dodać że Kid Buu był znacznie silniejszy od Buu którego Gohan rozkładał i nie wiadomo jak by sobie radził z Kid Buu, i myślę że jeśli były jakieś różnice mocy między Goku ss3 a Mistic Gohan to na prawdę bardzo niewielkie.

Wrócę jeszcze do początku i do tego że Gohan jest niby 7 razy silniejszy hmmm - w takim razie Goku ss4 byłby z 10 albo z 20 razy silniejszy od Gohana ss2 z GT więc w jaki sposób Gohan, Goten i Tronk byli w stanie odnowić zapasy energii Goku ss4 ?? skoro ten wielokrotnie przekraczałby ich łączną energię ?
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Nie wiadomo który z nich był silniejszy wiadomo , że Mystic Gohan miał taką moc jak SSJ3 , ale sądze , że Goku jak był silniejszy to minimalnie tak samo Gohan. Gdyby GT nie było pełne filerów Gohan byłby silniejszy , bo przecież miał moc Mystic , a twórcy GT zrobili , że Gohan zamienia Się w SSJ i SSJ2. Co do walki Mystic Gohana z Super Buu to sądze , że wygrał nawet , gdy wchłonął Gotenksa , Gohan dawał mu rade. Taka jest prawda , że godnym przeciwnikiem Super Buu był Gohan , a godnym przecwinikiem Kid Buu był Goku, a Majina Vegeta. Jeszcze wracając do mocy Buu zostałby pokonany od razu przez Vegetę , gdyby nie umiał odradzać komurek byłby drewnem.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
dziadekzfuturamy napisał(a):
twórcy GT zrobili , że Gohan zamienia Się w SSJ i SSJ2
Żeby utrzymać moc (mięśnie), należy trenować. Gohan tego nie robił, co jest widoczne w ostatnich odcinkach DBZ, czyli w fabule wymyślonej przez Toriyamę. Dlatego w każdej sensownej kontynuacji DBZ Goku musi być silniejszy od Gohana.

dziadekzfuturamy napisał(a):
Co do walki Mystic Gohana z Super Buu to sądze , że wygrał nawet , gdy wchłonął Gotenksa , Gohan dawał mu rade.
Nie dawał. Po przejęciu Gotenksa Buu klepał Gohana jak dziecko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Poziom Mystic nie wyczerpuje Się prawie wale (w porównaniu do SSJ3). Więc gdyby nawet Gohan bronił Się i dawał rady Goku SSJ3 to i tak by wygrał , bo Goku w kilku minutach , by tracił już swoją moc , gdyby chciał ją zatrzymać dłużej jego moc wyczerpała Się już całkowicie , więc wygrałby Gohan.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] SSJ3 (Goku) vs Mystic Gohan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook