Forum Dragon Ball Nao

» Skąd ten screen? Dragon Ball ocena: 8,62 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 24, 25, 26  
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To jest bodajże Wojownicy z Piekła Rodem

DB GT
Super C 17 Saga
Jest to moment w którym zaciągnięto Songa w pułapkę. Zamknięto go w piekle wraz z Frezerem i Cellem. Chwile później Frez. i Cell zostają zamrożeni a Songo wychodzi z piekła przy pomocy Piccolo i Dende

edit:
http://img293.imageshack.us/my.php?image=1011lj6.jpg

zgadujcie

edit:
Thorik - Bardzo dobra odpowiedź

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 08.10.2008, 15:01
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.736
Plusy: 1
Posty: 538
Dbz
Buu Saga

Nie jestem pewien, ale chyba Gohan właśnie chce zniszczyć tę kulkę, w której był zamknięty Buu .Dostarcza sporej energii, przez co demon zostaje uwolniony.

No to teraz wasza kolej :
http://img530.imageshack.us/my.php?image=beztytuuno9.png

Edit: Gangez masz rację, co do nieba to samo jakoś tak pociemniało xD

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Thorik: 08.10.2008, 19:36
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
DBZ
Cell Saga
Jest to moment w którym Cell siłą woli tworzył turniejową matę którą później sam zniszczył ;] Te kostki zostały w wysokości na 3 podzielone i tak fajnie później sie ustawiały Ale nie jestem do końca pewien bo jakieś niebo ciemne a jak on to robił to był środek dnia

Next screen: Dopiszcie jeszcze co mniej więcej mówił songo (nie słowo w słowo ale o czym)
http://img379.imageshack.us/my.php?image=13tl2.jpg

Edit:
Thorik i Baniak mieliście rację to jest moment walki Gohana z Buu. Wtedy Songo Krzyczał do songohana (daremnie) żeby nie dotykał super ducha. Jeśli mowa o super duchu to znaczy że gohan już przegrywał
Edit2:
Zapodaj ktoś jakimś screenem bo pomysłu nie mam

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Gangez: 09.10.2008, 18:14
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.736
Plusy: 1
Posty: 538
DBZ
Buu Saga

Zastrzegam, że odpowiedź nie będzie pełna, ale może nakieruje któregoś z użytkowników.

Goku znajduje się w świecie Bogów. Wpatruje się w magiczną kulę, która przekazuje obraz walki z Buu. I teraz zaczynają się schody xD. Nie wiem czyją walką obserwuje Gottenksa czy Mistic Gohana. A co powiedział to już w ogóle nie wiem.

Edit : Ustąpię, proszę zadawaj.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Thorik: 09.10.2008, 20:50
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.712
Posty: 26
DBZ
BUU SAGA
Goku znajduje się w zaświatach i teraz ogląda walkę Gohana z Buu, rundę którą Gohan przegrywa. Goku mówi, że musi być coś, co mogą zrobić, aby mu pomóc. Wtedy Old Kai wyskakuje ze swoim planem...
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.736
Plusy: 1
Posty: 538
No widzę, że znowu zainteresowanie spada...

Proszę powiedzieć co, gdzie i kiedy się dzieje. Uznam jedynie dokładną odp.

http://img72.imageshack.us/my.php?image=dddap9.png

Edit : Pierwsza część odpowiedzi jest dobra, jednak druga już nie.
Nie zaliczam.

Edit : Niestety nie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Thorik: 12.10.2008, 7:55
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
DBZ
Cell Saga
Jest to moment po śmierci komórczaka kiedy to Songo wziął udział w turnieju sztuk walki na gwieździe króla Kai. W turnieju brały udział jedynie osoby zmarłe. Na screenie widzimy północnego Kaito. Ręka należy do bodajże południowego Kaito. O ile sie nie myle to jest to moemnt w którym Caterprie złapał songa i zaczął gilgotać go. ;]

Edit: aż se to sprawdzę dzisiaj ;]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 12.10.2008, 18:47
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.753
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
DBZ
Cell Saga
Turniej sztuk walki w Zaświatach. Miejsce turnieju to Planeta Dai Kaio. na screenie widać North Kaio, a ręka na jego głowie należy do South Kaio. Moment: Ten w którym Goku zaczął się objadać, a Kaio ryczy mu, że już jego walka?

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin

szczecin
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.736
Plusy: 1
Posty: 538
Nie było ruchu bo screen nie został odgadnięty, a co za tym idzie nie powinieneś wstawiać nowego. Ja cały czas czekam

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hmm a ja myślałem że tu obowiązują zasady jak w innych zabawach

Legolas napisał(a):
6. Jesli w ciagu 48 godzin nikt nie odpowie poprawnie na pytanie zadajacy ujawnia odpowiedz i ma prawo zadac nastepne pytanie...
Ale jak masz rację to dziś myśle to sprawdzę ;]

szczecin
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
dobra sprawdziłem

DBZ
Cell Saga
Jest to moment po śmierci komórczaka kiedy to Songo wziął udział w turnieju sztuk walki na gwieździe króla Kai. W turnieju brały udział jedynie osoby zmarłe. Na screenie widzimy północnego Kaito. Ręka należy do południowego Kaito. To jest moment przed rozpoczęciem walki z Malakiem (tym dinozaurem).
Troche kiepski moment wybrałeś bo ta ręka tak spokojnie sobie nie leżała, ona po prostu ucisnęła Kaito że ten na ziemię upadł. W tej chwili N Kaito dopingował Songa a S Kaito chciał przekrzyczeć i dopingował Malaka.

Myśle że taka odpowiedź zadowoli ;] chyba z 30 minut oglądałem turniej nim to zkminiłem

szczecin
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.686
Posty: 37
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.828
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 01.11.2008, 23:28
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.686
Posty: 37
Kinówka
Biografia Bardrocka (czy jakoś tak ;p )
Prawie całkiem pod koniec, gdy Gohan znajduje Goku
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.753
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Kinówka
Bardock Story.
Jest to moment na samym końcu filmu, po tym jak planeta Vegeta została zniszczona, a Bardock zabity. Dziadek Gohan znajduje Kakarotto, podnosi go, jest to moment dokładnie po tym jak dziwi się, że on ma ogon. Kiedy zaczyna do niego słodko mówić, Goku uśmiecha się (to dokładnie ten moment), a następnie wybucha śmiechem.
Do tego mogę dodać, że screen jest słabej jakości
Trzeba pisać szczegółowo xD

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
od 3 tygodni tu ruchu nie było więc:
ObrazObraz

Edit: Loganek nie tak ma wyglądać odpowiedź. Kto odlatuje? Czym? Co się działo przed? itd
Edit2:dobrze zadajesz ;] ale pamiętaj że musisz wpisać Sagę

szczecin

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Gangez: 23.12.2008, 11:18
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Chwila przed odlotem na Namek. Odalatuje - Krillan, Bulma, Gohan statkiem przerobionym wszechmogącego, którym przyleciał na ziemię. Bulma ubrała dość dziwny strój, a Krillan śmiał się z ubrania Gohana i jego fryzury. Goku nie poleciał, ponieważ był połamany po walce z Vegetą. Chi-chi nie chciała puścić Gohana, ale on zaczął krzyczeć i go puściła, ale kazała mu się uczyć. Gdy dolecieli okazało się, że jest tam Vegeta i Frizer. Frizer Saga

Teraz ja
http://img101.imageshack.us/img101/2293/drag ... 065ps8.png

Gangez : nie
Hako: Dokładnie to po walce, ale zaliczę po czym poznałeś?
Hako napisał(a):
Jakiś rok - dwa lata temu to oglądałem i skojarzyłem :p
Niebo było czerwone, bo Garlic wypuścił Gaz jakiś - ja bym po tym poznał

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 30.12.2008, 1:46
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.710
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
hmm nie jestem pewien ale

DBZ
Cell Saga
Piccolo siedzący na skale. Chwilę wcześniej nazwał siebie super nameczańskim wojownikiem, a więc jest to moment po którym połączył się z wszechmogącym. Aktualnie walczy z Cellem. W niedługim odstępie czasu przylatują do niego Kuririn i Future Trunks. Cell ucieka.

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Czy to w czasie walki z Garlickiem Juniorem?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Skąd ten screen? Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook