Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] Tenshinhan czy Kuririn? Odwieczna rywalizacja

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Czy Shin Han jest najpotężniejszym Ziemianinem?

Czy Shin Han jest najpotężniejszym Ziemianinem?
Tak, on jest najsilniejszy 56,94% 41 56,94%
Nie, Kuririn silniejszy 38,89% 28 38,89%
Obaj są do duszy, Jiaozi jest najlepszy! 4,17% 3 4,17%
Wszystkich głosów: 72
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Co uważacie o Ten Shin Hanie? Czy jako wojownik zdołał przerosnąć i tak niezbyt wysokiego Kuririna? Zdania w tej kwestii są podzielone, lecz czy odnajdą się koronne argumenty, przechylające szalę na jedną ze stron?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 02.12.2006, 19:55
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ten Shin na pewno [ ort! ] do zabawnych osob nie nalezy,jest meznym,powaznym i odwaznym wojownikiem.Posiada wiele ciekawych technik jak 12 oczu lub Kikoho .Moim zdaniem jest on jednak silniejszy o Krillana,nie wiem [ ort! ] niepotrafie przygarnąc tutaj jakies dowody,potwierdzajace moją racje,po prostu [ ort! ] czuje,że ze wzgledu na tą ilość treningów,determinacje i chec walki,nawet z owiele silniejszymi przeciwnikami(Cell) sprawila ze to wlasnie Ten jest w moich oczach najsilniejszym z wojownikow Ziemi

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
no ba! pewnei że najsilniejszy ziemianin... gdyby krillan był od niego silniejszy to walczył by znim on, a nie goku... A techniki jakie opanował są wdłg. mnie najbardziej efektownymi, oraz miażdżącymi w całym dragon ballu (pomyślcie jakby wyglądało kikoho w wykonaniu Vegety itp..)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja lubie Ten-shin-hana (czy jak on sie pisze ) za to ze jest on fajnie zbudowany (ma miesnie i jest wysoki nawet) noi lubie go za to jeszcze ze ma ten oslepiajacy atak i tylko za to
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tenshinchan jest na pewno silniejszy od Kuririna. Pokazał klasę na 22 TB. Nie zapomnę widoku czarnej dziury zamias maty
Z góry przepraszam teraz anty-fanów DBGT.
W tej serii ukazany jest moment, gdy Goku zbiera energię do Genki Dammy. Widać tatusia i mężusia jakim był w tedy Kuririn i Tenshinchana podczas treningu. To wiele wyjaśnia.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Od krilana na pewno [ ort! ] silniejszy.Swoją postawą i osąbą pokazuje ziemski zapal i prace oraz niestety nienajlebsze umiejentnosci.

Hero Back
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dlaczego? Shin Han jak dla mnie ma bardzo duże umiejętnosci. Jest silny, łątwo się uczy nowych technik, jest także oddanym przyjacielem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.801
Posty: 28
Moim zdaniem on jest najsilniejszym czlowiekiem. Tylko nierozumiem tych jego 3 oczu... hmmm...

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Tenashin-han jest niezły, ale słabszy od Kuririna.
Zabawny to on tez nie jest, bo podczas treningu u KAIO Yamcha musiał mu pomóc rozśmieszyc KAIO.
Ogolnie Tien jest Spoko

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Tenishihan był lepszy od Kuririna,wygląd mówi sam za siebie najlepszy ziemianin!!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wiadomo, ze najsilniejszy i to w kazdej serii DB ;] szkoda, ze akira zapomnial o tym, ze tenshinhan mogl szybko uczyc sie technik od wrogow, gdyby w serii Z akira by sobie przypomnial o tym, tenshinhan bylby bardzo silnym zawodnikiem
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale na pewno nei wszytkie techniki dałby rade skopiowac.
Np taka Genki Dame nie dalby rady.
Albo Final Flash
Bądź tez Masenko
to nie jest takie proste i oczywistejak sie wydaje z początku......

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Tenishihan był lepszy od Kuririna,wygląd mówi sam za siebie najlepszy ziemianin!!!

A co ma wygląd do siły? Czy powiedziałbyś że Fat Buu jest potężny, gdybyś go nie widział w akcji? Czy Chaozu był silny z wyglądu? Nie, a jednak mają oni niezłą krzepę. Dlaczego więc uważasz że Kuririn jest słabszy bo nie jest takim pakerem jak Shin Han?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
między innymi ,ale bardziej go lubię od Kuiririnaoraz uważam że jest silniejszy dlatego (nie wiem czy nie palne głupoty bo trochę tych odcinków przeoczyłem)że walczył z Cellem(chodzi mi o odcinek jak pomógł cyborgom a sam go atakował ,aż stracił siły i Goku się teleportował i go zabrał) ,a Kuririn chyba nie.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kuririn też walczyłz Cellem... Chyba wraz z #18, a na pewno w jej obronie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
dzida1991 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dzida1991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.776
Posty: 11
Kurina tarcza rozwala wszstkich (prawie> a Ten-sin-han ma kule (to co składa ręce) ale t technike jest śmiertelna dla niego więc ...
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Od krilana na pewno [ ort! ] silniejszy.Swoją postawą i osąbą pokazuje ziemski zapal i prace oraz niestety nienajlebsze umiejentnosci.

Wiesz, nie zgodził bym się z Tobą! Tien ma zaj.. umiejetności, jednak to normalne, że w porównaniu do Saiyan wypada dość blado. Ale jak na ziemianina??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Jest najsilniejszym ziemianinem.To fakt. Ale gdyby Jamucha nie zaniedbał treningów może i Ten by nie był nasilniejszy. A co do jego technik. Miodzio . Jego techniki najbardziej przypadły mi do gustu. A diabelskie ramiona są chyba najfajniejsze.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Kurina tarcza rozwala wszstkich
Szkoda że nigdy nią nie trafił Tien ma lepsze techniki i z ziemianów mi sie najbardziej podoba.

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Szkoda że nigdy nią nie trafił Very Happy

A właśnie że trafił Gdy Feeezer sobie bezkarnie bił Gohana, Kurirn puścił mu Kienzan. Oponent w ostatniej chwili odskoczył, jednak atak odciął mu kawałek ogona. Więc moża na uznać że choć raz trafił.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] Tenshinhan czy Kuririn? Odwieczna rywalizacja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook