Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Yajirobe ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dręczy mnie jedna sprawa.
Mianowice - Yajrobej
Kto to kurde jest i skąd się wziął?
Lepiej walczył niż Kirllan. Miał super miecz przecinający nawet zbroję Vegety
A był grubym, wiecznie żrącym półgłówkiem, który na pewno nie ćwiczył od rana do nocy, a dorównywał Goku.
Wiecie skąd jego super moc i super broń?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Broń jest po protu ostra a jeśli chodzi o pytanie o moc to tak jakbyś się spytał skąd jest moc ja wiem tiena

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Normalny człowiek taki się nie rodzi... Z treningu też jej nie miał
A zwykła broń była na pewno słabsza niż pocisk Goku
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.632
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
po prostu [ ort! ] nasz grubcio żarł i to dawało mu siłę. Pewnie od dziecka mieszkał pojaskicniach i musiał sobie jakoś radzić więc życie dało mu taki trening jak Krilanowi u żółwia. A miecz był ostry i jeszcze jak Yairobe się zamachnął to ucioł ogonek czy co tam jeszcze.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja myślę że on radził sobie sam tak samo jak Son Gohan przez pół roku jak to Piccolo mu trening zaserwował. Tyle że przez dłuższy okres czasu.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ale on był człowiekiem i do tego... no... grubym idiotą...
To taki trening (zakładając, że owy był) nie dałby mu raczej mocy.
Poza tym zginął by od razu gdyby spotkał dino!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 21.10.2010, 18:21
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Poza tym zginął by od razu gdy by spotkał dino!
Mówisz o dinozaurach?

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
W DB w sadze Piccolo Damaino tak. Co o nim sądzę? Nie jest zbyt ciekawą postacią. Jest zarozumiały, arogancki i irytujący(niejednokrotnie). W sadze Piccolo Damaino się pojawił nawet umiał zabić 2 żołnierzy tego nameczanina. No i w walce z Vegetą- tylko wtedy był przydatny. Na szczęście nie był postacią pierwszoplanową.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 02.12.2008, 12:39
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gangez napisał(a):
Mówisz o dinozaurach?
tak

Byczusia napisał(a):
W DB w sadze Piccolo Damaino tak. Co o nim sądzę? Nie jest zbyt ciekawą postacią. Jest zarozumiały, arogancki i irytujący(niejednokrotnie). W s nawet umiał zabić 2 żołnierzy tego nameczanina. No i w walce z Vegetą- tylko wtedy był przydatny. Na szczęście nie był postacią pierwszoplanową.
???
To temat o Yairobej
A w ogóle to Picollo Daimao nie walczył z żadnymi żołnierzami nameczan, a w walce z Vegetą nie brał udziało.

Lol, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
SoheiMajin Gotenks
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Gangez napisał(a):
Mówisz o dinozaurach?
tak
To w takim razie powiedz mi kto jest silniejszy: Wojownik którego wysłał Piccolo aby zabić wszystkich uczestników turnieju sztuk walki (który zginął z reki yairoba i został przez niego zjedzony) czy dinozaur. Ja widzę poza tym że yairobe nie brzydził się zjęść potwora co może świadczyć o tym że już jadł coś takiego w przeszłości hmm nie wiem na przykład dinozaura? ;] pzdr

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie rozumiesz mnie
Chodzi mi o to, że mówicie, że jest taki silny z powodu treningu jak Gohan - nie sądzę, żeby przeżył walkę wtedy z dino

Gangez napisał(a):
yairobe nie brzydził się zjęść potwora co może świadczyć o tym że już jadł coś takiego w przeszłości hmm nie wiem na przykład dinozaura?
"Żarłomir" (nazwa w mandze) zjadł by wszystko co znalazł - to taka debilna wersja Goku
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jakiego tam treningu.
Wychował się w puszczy, buszu, czy kto go tam wie, gdzie się wychował. Był silny, mieczem władał dobrze, biegał też szybko, mimo iż był gruby. Pokroił wcale nie słabego sługusa Piccolo i to bez wysiłku praktycznie.

I jaka super broń i jaka zbroja Vegety? Nie przypominam sobie, żeby miał mu ciąć zbroję. Ogon to ogon, nic takiego.

Zwykły "leśny człowiek" ;] Ja go lubię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


W anime w jednym z odcinków mu przecina zbroję
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W sumie racja, raz go ciachnął, przypomniałem sobie.
Miał ostry miecz, tyle.
Kolejny dowód na to, że nie był takim tchórzem, skoro się odważył Vegetę zaatakować

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


A zaraz potem błagał o litośc
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Yajirobe czy też w polskiej wersji mangi Żarłomir - postać wnosząca głównie sporą dawkę humoru. W pewnym momencie, jako jedyna osoba w serii (choćby podczas wspomnianej walki z Vegetą). Człowiek myślący głównie o bezpieczeństwie własnego tyłka, oraz o tym jak tu sobie napchać szybko i łatwo brzuch Często zgrywał wielkiego ważniaka, ale jedno trzeba mu przyznać, potrafił ocenić siłę przeciwnika (jak choćby na 23 Tenkaichi Budokai). Gbur i obibok o ciętym języku. Jednym słowem, świetna postać XD!

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Bardzo lubię Żarłomira. Wnosił do Dragon Balla humor, który jest bardzo ważny. Niby nie lubi się bić, ale jak patrzeć np. na siłę potężnych jak na ziemian Kuririna, Yamche i Tenshihana to Yajirobe w Piccolo Daimao Sadze wykazał się super umiejętnościami jak na zwykłego człowieka. Bardzo podobała mi się scena, gdy nażarł się Senzu i powiększył swoje rozmiary, to było coś ^^ Postać na ogromny plus xD

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.542
Posty: 63
Kiedy się pojawił w DB był jednym z silniejszych ludzi na Ziemi. Chociaż swoją siłę zawdzięczał głównie swojemu mieczowi, bez niego to nawet Gen. Srebrny by sobie z nim poradził. Czasem stać go też było na odwagę, ale zazwyczaj był strachliwy. Po Saiyan Sadze nie odgrywał już większej roli.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jedna z moich ulubionych postaci w DB. Pojawił się nieoczekiwanie w Piccolo Daimao sadze. Z wyglądy zwykły grubasek, a jego siła i szybkość zdziwiła nawet Songa. Według mnie DB bez Yajirobeja nie była by aż taka fajna.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ale on był człowiekiem i do tego... no... grubym idiotą...
To, że ktoś jest gruby, nie znaczy, że nie może być silny. Patrz: Wódz Nameczan. Wiesz, ile energii potrzeba, żeby "znieść" tyle jaj? To nie człowiek, prawda, ale myślę, że swoją siłę zdobył w ten sam sposób co chociażby Son Gohan (ten starszy). Takie talenty się rodzą. Poza tym, nie wiadomo, co robił, gdy nie patrzyliśmy. Może dużo trenował?

Postać, która z początku mnie bawiła, a potem zaczęła irytować. Przydał się parę razy. Chwała mu za to, że pozbawił Vegetę ogona.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Postać] Yajirobe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook