Forum Dragon Ball Nao

» Najczęściej używany program graficzny?

Strony: 1, 2  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja osobiscie uzywam Adobe Photoshop. Uwazam ze jest najlepszy - prosty w obsludze dokladny, na duzo opcji, a jego mozliwosci ogranicza go tylko wyobraznia czlowieka.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ja uzywam zawsze Corela...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
hehe, ja troche siedze w grafice , wiec ja uzywam Adobe Photoshop'a , Corela, Vue D'Esprint 5, Bryce 3D, 3D Studio Max, Eovia Carierra i ... Stary Dobry Flash

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja na razie [ ort! ] tylko photoshopa bo inne na razie [ ort! ] mi nie sa potrzebne. Ale moze kiedys jak bede tworzyl bardziej zaawansowane strony (mam nadzieje), to zaczne uzywac chociaz polowy tych programow co wypisales.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
wątpie zebys uzywal programow do zaawansowanej grafiki 3D

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
po to sa zeby je uzywac, mozesz je uzywac tak jak kazdy, ktory opanuje ich dzialanie. Ale i tak wczesniej czy pozniej bede zmuszony do nauczenia sie ich obslugi

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
Scyller napisał(a):
po to sa zeby je uzywac, mozesz je uzywac tak jak kazdy, ktory opanuje ich dzialanie. Ale i tak wczesniej czy pozniej bede zmuszony do nauczenia sie ich obslugi
to co Ty chcesz robic ze Grafika 3D bedize ci potrzeba i to jeszcze przy uzyciu takich programów, to jest jak CKM na polu bitwy, a przeciwnicy maja tylko wykałaczki

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
sluchaj nie znam mozliwosci tych programow. Nie czy na 100% bede ich uzywal. Moge w ogole nie miec do czynienia z grafa 3D ale jak bede mial to tak jak napisalem ze bede musial sie nauczyc obslugi jakiegos dobrego programu do 3D. To jest chyba logiczne

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Goku SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.136
Posty: 12
Skąd: Mrągowo
adobe photoshop
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
Scyller napisał(a):
sluchaj nie znam mozliwosci tych programow. Nie czy na 100% bede ich uzywal. Moge w ogole nie miec do czynienia z grafa 3D ale jak bede mial to tak jak napisalem ze bede musial sie nauczyc obslugi jakiegos dobrego programu do 3D. To jest chyba logiczne
nie to ze mialem jakies zastrzezenia do ciebie, tylko tak sie pytalem, jak cos to moge Ci pomoc w obsludze jak nie bedziesz czegos wiedzial

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja tam używam Corelków (draw i photopaint) chociaż zdarzyło mi się bawić też abodami, ale nizbyt przypadły mi do gustu.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
jezeli chodzi o Corela i Adobe Photo... to to sa jedne z najlepszych (ogólno dostempnych) programów graficznych...

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
Majin_Vegeta napisał(a):
nie to ze mialem jakies zastrzezenia do ciebie, tylko tak sie pytalem, jak cos to moge Ci pomoc w obsludze jak nie bedziesz czegos wiedzial
jak bede kiedy mial problemy zglosze sie do ciebie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
TRUNKS Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.040
Posty: 2
Skąd: gostyn
JAK SIE ROBI OBRAZY TE DUZE
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.081
Posty: 482
Skąd: Kraków
jakie duze obrazy?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
Gosciu po lewej stronie na klawiaturze masz taki nieco podłóżny klawisz na którym jest napisane Caps Lock... nacisnij go raz, odnosnie twojego pytania jest dosc zle sformuowane, i nie zrozumiałe... "hjuston plis ripit"

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.058
Posty: 118
Skąd: Kielce
Majin Vegeta za kogo ty się masz?? myślisz że jak umiesz coś zrobić na grafice 3D to już jesteś master?? -grafika 3d wcale nie jest taka trudna. Znam gości którzy robią na 3D maxie i mają po 13 / 14 lat. Ja osobiście zajmóje się programowaniem, ale jak muszę użyć co jest związane z grafiką no preferuje Photoshopa.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.063
Posty: 501
Majin Vegeta za kogo ty się masz?? myślisz że jak umiesz coś zrobić na grafice 3D to już jesteś master?? -grafika 3d wcale nie jest taka trudna. Znam gości którzy robią na 3D maxie i mają po 13 / 14 lat. Ja osobiście zajmóje się programowaniem, ale jak muszę użyć co jest związane z grafiką no preferuje Photoshopa
to zes mi wrzucil normalnie nie moge z beki, mam sie obrazic? zfochować ? lol tak uwazam sie za mastera, super mega wypas, a w 3Dmaxie to moja babka portafi cos zrobic chodz prawie kompa nie umie obsługiwać, jak sa takie kozaki to niech cokowiek zrobia w np. Vue to pogadamy

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
A ja raz urzełem takiej kolejności paint(już słyszę ten śmiech) paintshop=> photoshop. Aktualnie photoshop i żadne programy 3D

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.838
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Paintshop Pro,Photoshop,Corel,Gimp,3D Studio Max

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Najczęściej używany program graficzny?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook