Forum Dragon Ball Nao

» Co byś chciał(a) przenieść

Strony: 1, 2  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Co byś chciał(a) przenieść ze świata Dragon Balla do naszego lub na odwród? ja bym przeniósł z Dragon Balla hmm chmurke kinto (niejestem pewien czy tak sie pisze i nie jestem pewien czy to to)a z naszego swiata przenisół bym... własniwie nic a wy byscie cos przeniesli do swiata db z naszego lub na odwród?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Szczerze.....ja z naszego swiata to był wysłał wszystkich polityków, juz tam za rządzenie otrzymali by swoista nagrode

FINAL FLASH
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Chmurke kinto?tylko ciekawe czy ktoś z naszego świata usiadł by na niej chyba że papież...ale wracając do tematu to chciałbym żeby istnieli saiyanie ale żeby byli dobrzi i nie rozwalali wszystkiego i jeszcze żeby nie mogli sie przemienić w oozaru.Fajnie by było mieć kolege z ogonkiem

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Do naszego świata przeniosłabym Kapsułki Hoi Poi lub jak kto woli Pach Bach. Fajnie by było przenosić np. domy, gdzie tylko chcemy. Inne nowinki techniczne też są super. Z naszego świata do świata DB przeniosłabym muzę i styl ubierania. Nie uważam, że bohaterowie Dragon Balla są źle ubrani, ale była by to ciekawa odmiana.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja bym przeniosl smocze kole i spelnil zyczenia sale treningowa vegety ;] i rosta

pulkarecordzz.phorum.pl
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Ja bym przeniosl smocze kole
O tak, to by było dobre, jak bym miał smocze kule poprosił bym smoka o moc super sayanina. Fajnie było by zostac takim wojownikiem, ratowac swiat, likwidowac wrogów itp.

FINAL FLASH
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Hehehe najlepiej to by było przenieść bohaterów... Ale tak na serio to fajnie by było gdyby były takie fajne kapsuły i gdyby ludzie rzeczywiście mogliby wyczyniac takie fajne triki jak w DB.

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
heh kapsulki i Trunksa

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ratowac swiat, likwidowac wrogów itp.
Wtedy Stanołbys Mi Na Drodze wiec musiałbym cie zlikwidowac

no moze bym jeszcze przeniosl palac dendego wyspe genialnego żołwia . gory paozu wierza karrina

pulkarecordzz.phorum.pl
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.585
Posty: 42
Skąd: Dębica
Ja z db dał bym do naszego świata smocze kule . Wspaniała rzecz i nie raz sobie tak myślałem jakby tak były =] hehe . Ludzie by mogli wskrzeszać swoich bliskich i w ogóle [ ort! ] moze by było lepiej , wiadomo tylko żeby kul nie używać do jakiś złych celów ( choc i to pewnie by mogło się stać ) , no ale jeśli by się nie stało to myśle że bardzo by się fajnie z tymi cudeńkami zrobiło
sweety15 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
sweety15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.544
Posty: 16
Larme zgadzam sie z tobą Trzba by było przenieść Trunksa i Vegetę...no przeciez nie chcemy rozdzielać rodziny....

Ile trzeba przejść, aby zrozumieć miłość...
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
rosta
Chodzi chyba o Rome of Time and Spirit^^ Dobry pomysł włazisz tam i weekend trwa 2 lata, gorzej ze starzeniem się;/
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
Ja bym przeniusł do naszego świata kule fajnie by było gdyby miało się 3 życzenia do spełnienia, i bym rzeniusł kapsułki.
Gohanssjxx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.086
Posty: 11
Ja bym przeniósł te ogonki i moce Saia-jinów no i kule oczywiście a takżę Room Of Spirit And Time Mogły by być też te planety
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Ludzi pomyslecie. gdyby w naszej rzeczywistości pojawiły się zmocze kule światowe potęgi takie, jak USA czy rosja rozpętały by wojnę, aby takowe kule zdobyć. Mi by wystarczyło, abym mógł latac, oraz użyć jakiejś małej wiązki KI od czasu do czasu. Co do sił ciosu to wystarczyła by mi taka na poziomie Mr. Satana.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Co ja bym przeniosl?
Bulme, loooooool
Cywilizacja by sie bardziej rozwinela ;p
Wiecie, kapsulki Hoi Poi, wehikuly czasu, wszelkie roboty i te sprawy.

A i Smoczych Kul nie byloby sensu przenosic, skoro by nikt nie mial Smoczego Radaru...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja bym przeniosl takiego malego Goku z DB i robil by rozrube ;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dyzio_USSJ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dyzio_USSJ
Dni na forum: 6.061
Posty: 31
Gotenkskun napisał(a):
Co ja bym przeniosl?
Bulme, loooooool
Cywilizacja by sie bardziej rozwinela ;p
Wiecie, kapsulki Hoi Poi, wehikuly czasu, wszelkie roboty i te sprawy.

A i Smoczych Kul nie byloby sensu przenosic, skoro by nikt nie mial Smoczego Radaru...
Heh raczej Dr. Briefsa , bo Bulma prócz paru drobiazgów mniej czy ważnych nie zrobiła nic nowego choć potencjał miała raczej większy niż ojciec. Wydaje mi się, że dopiero w serii GT pokazano jej olbrzymią wiedzę naukową bo w końcu zrobiła statek dużo szybszy niż Dr. Briefs już nie mówiąc o pomaganiu Bebi.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Co bym przeniósł...wiele rzeczy. W pierwszej kolejności przeniósłbym Tenkaichi Budokai, chciałbym zobaczyć jak najwięksi mistrzowie sztuka walki, zmierzyli się ze sobą na macie, o tytuł największego wojownika globu ziemskiego. Drugą rzeczą jaką bym przeniósł byłyby Smocze Kule. Moglibyśmy naprawić wiele rzeczy na Ziemi za pomocą ich mocy, moglibyśmy też ożywiać swoich bliskich, którzy zmarli w tragicznych okolicznościach. Trzecią rzeczą, a raczej osobami które bym przeniósł z Dragon balla były by: Dr.Briefs i Bulma, z ich pomocą nasza technika jeszcze bardziej by się rozwinęła, choć i tak jest na wysokim poziomie. To chyba tyle...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


a ja bym przeniósł wszystkie kapsułki Bulmy, kinto, dom bulmy, długokrótka, strój Goku, 4 stroje kosmiczne, roślinki z fasolą, Goku, smocze kule, radar, planetę Kaito, Dendiego, Uuba (żeby się Goku nie nudziło ), planetę Namek, Picolla, Gohana, Chi-chi itd. (wszystkich dobrych hero), i w ogóle nie wiem - chyba wszystko!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Co byś chciał(a) przenieść
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook