Forum Dragon Ball Nao

» Co Was najbardziej zaskoczyło?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Mnie tak jak większość z was zaskoczyła przemiana Goku w SSJ i SSJ4, a także przejście Vegety na stronę dobra.
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Przybycie Future Trunksa i wiadomość że jest synem Vegety i Bulmy
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Mnie najbardziej zaskoczył moment, gdy Goku teleportował się z Seru do Kaio, gdyż Gohan, dotychczas taki poważny i małomówny od chwili osiągnięcia formy SSJ2, rozpłakał się nagle i padł na ziemię, uderzając pięściami w grunt .
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Mnie też strasznie zaskoczyła przemiana Goku w SSJ Kolejne etapy już mnie tak nie zaskakiwały Ogólnie cały Db jest zaskakujący.

Nedi
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mnie osobiście najbardziej zaskakuje seria DB GT. Nie tyle jako produkcja, co raczej jej wartość merytoryczna. Ta śladowa ilość naciągnięć i praktycznie wyeliminowana ilość błędów porusza mnie do cna. Należą się wielkie brawa i wiwaty dla wszystkich wplątanych w produkcję. Zasada "żeby dostatnie żyć, nie trzeba łamać prawa -wystarczy je obchodzić" utrzymuje się do dziś.
Pora na zakończenie. Może mam dzisiaj zły humor, może to nie mój dzień i wszystko mnie razi, ale nie mogę sie powstrzymać. Pora na aluzję względem pewnej tutejszej wypowiedzi.
Kobiety zawsze mówią to co myślą, tylko nieco częściej.
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Co mnie zaskoczyło, w sumie dużo rzeczy, ale z tych najważniejszych, to zamiana Goku w SSJ, w walce z Frizerem, wiadomość że nasz główny bohater, nie jest ziemianinem, a Saiyaninem, zmiana wewnętrzna Vejity, i wiele innych rzeczy, o których teraz zapomniałem

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 18.05.2008, 0:30
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Mistrzu napisał(a):
Mnie osobiście najbardziej zaskakuje seria DB GT. Nie tyle jako produkcja, co raczej jej wartość merytoryczna. Ta śladowa ilość naciągnięć i praktycznie wyeliminowana ilość błędów porusza mnie do cna. Należą się wielkie brawa i wiwaty dla wszystkich wplątanych w produkcję.
O jakiej Ty merytoryce mówisz? Mam też wątpliwości co do kolejnego Twojego stwierdzenia. Ja w serii GT natknąłem sie na wiele błędów i braku jakiego kolwiek związku czy nawiązania do poprzednich. Ostatnia seria DB z produkcją ma tyle wspólnego, że miała przynieść zyski, Nie ważna była fabuła, czy klimat. Postawili na to co się najlepiej sprzedawało - walkę.
I wbrew pozorom poza wymuszoną widowiskowością i nowszą "kreską" Gt mało co prezentuje.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Drogi Ramzesie!
Podczas czytania powyższej wypowiedzi prawie mi gumka z gaci wyleciała. Miałem nadzieję, że osoby dorosłe tego forum, świadome tego co czytają zrozumieją aluzję - moje powyższe stwierdzenie przepełnione jest IRONIĄ ("Ta śladowa ilość naciągnięć i praktycznie wyeliminowana ilość błędów"). Jako jej podsumowanie dodałem przecież MORAŁ:
"Zasada "żeby dostatnie żyć, nie trzeba łamać prawa -wystarczy je obchodzić" utrzymuje się do dziś."
Jest to dowód na to, że DB GT to pełnia komercjalizacji ("dostatnie"), odchodzenie od tradycyjnej konwencji i obchodzenie zasad smoczego świata dla $iopsu.
Dlatego WĄTEK DB GT zamieściłem na litość boską (!) w temacie <<Co was najbardziej zaskoczyło?>> Aluzja jest banalna, więc myślałem, że każdy załapie.
Widocznie niektórzy nadal wierzą w system kija i marchewki.
Za rączkę prowadzić nikt nie będzie.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Nie wiem czy zauwazyles ale nie czytam kazdego Twojego postu na biezaco poniewaz troche mnie tu nie bylo. Nie bede tez sie zastanawial nad Twoimi "zaluzjami" do tematu. Jak chcesz sie pobawic w zgaduj zgadula to zapraszam do programu 5-10-15. A c odo tematu to rozniez seria mogla kogos zaskoczyc wlasnie widowiskowoscia. wiec zadne wytlumaczenie.
pzdr

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Primo. Nie trzeba czytać każdego mojego postu, aby zrozumieć o co chodzi w wypowiedzi. Czytanie ze zrozumieniem i logiczne myślenie to kwestia treningu.
Secundo. To co piszesz to zdecydowana nadinterpretacja. Zaskoczyć "widowiskowością"? Gdybyś przyjrzał się bliżej pierwszemu postowi zauważyłbyś termin "merytoryczny". W ogóle nie podejmowałem tematu wersji wizualnej. Interesuje mnie przede wszystkim przekaz, treść.
Niestety odmówię też z propozycji oglądania programu "5-10-15". Nie dla mnie takie frykasy, osobiście mnie nie kręcą. Opcja ta odpada w przedbiegach.
Albo mi się zdaje ,że myślisz bardzo powierzchownie. Nie lubisz sarkazmu, ironii, aluzji? Mam nadzieję ,ze nie na wszystko tak patrzysz. Gdybym powiedział, że jesteś osioł - szukałbyś u siebie ogona? Więc wyluzuj i rozwiń piórka, bo przed Tobą górka.
Jeszcze raz powtarzam - nie moja wina, że nie załapałeś konkluzji, którą podałem jak na talerzu. Nikt inny nie zgłosił wobec tego sprzeciwu:
"żeby dostatnie żyć, nie trzeba łamać prawa -wystarczy je obchodzić"
A to jednoznacznie odnosi się do pierdzielniętej wartości merytorycznej DB GT. OBCHODZNIE praw i zasad, niespójność treści względem poprzednich części.
Więc zakończmy te beznadziejną paplaninę i podajmy sobie grabę na zgodę. Załóżmy ,że wina leży pośrodku. No chyba ,że chcesz dalej kontynuować wymianę zdań, czym zadziwiłbyś mnie niczym ustawa podatkowa.
Do następnego.
Pozrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Czy tu ktoś mówi o obluzgiwaniu się wzajemnie? Wyraziles swoja opinie na powyzszy temat, ja ten przekaz zrozumialem nie co inaczej, moze dlatego, iz na punkcie GT jestem uczulony, a moze tez pisalem to pod wplywem emocji, nie zauwazywszy ironi. Nie jestem zwolennikiem kłótni na forum wynikajacej z niczego:)
pzdr

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
zdziwiło mnie to że Goku się poddał w walce z Cellem

powstanie drugiego Bubu , z gniewu pierwszego
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko coś wybrać bo było wiele momentów zadziwiających, ale skoro mam wymienić to stawiam na pojawienie się Future Trunksa, bardzo się wtedy zdziwiłem...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie to przemian Goku w SSJ oraz przybycie Future Trunks na ziemię a do tego bym dodał też minę Vegety kiedy to dowiedział się od Bulmy ze będzie mógł osiągnąć poziom SSJ4

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mnie zaskoczyła przemiana Songa w SSJ, Gohana w SSJ2 i Gotena w SSJ(w tak młodym wieku)

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Orangutan
Ziemianin
Ziemianin
Orangutan
Dni na forum: 5.499
Posty: 15
- zamiana Songo w SSJ
- zamiana Son Gohana w SSJ2 (ogolnie to, że był silniejszy niz Songo, Vegeta i cała reszta)
- darowanie życia Vegecie przez Songa
- to, że Radiz jest bratem Son Goku
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Co Was najbardziej zaskoczyło?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook