Forum Dragon Ball Nao

» Moderatorzy

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
System powoływania moderatorów na Dragon Ball Nao Forum ulega zmianie. Aby wprowadzić na nim odrobinę demokracji, proponuję, by to jego użytkownicy decydowali, kto jest godzien tego stanowiska. Oczywiście nic nie dojdzie do skutku bez mojej zgody, jednak tutaj możecie składać nominacje, zarówno na innych, jak i na siebie, które będą rozpatrywane przeze mnie oraz całą społeczność forum. Zaznaczam, że nie ma innego sposobu otrzymania wiadomego statusu, niż bycie nominowanym w tym miejscu.

Dodatkowo, aby nadać forum i stronie Dragon Ball Nao specyficzny charakter i klimat, zmieniam nazwy stanowisk moderatora, redaktora i administratora na odpowiednio Bushi, Hatamoto oraz Daimyo. Ostatnie nie wymaga komentarza, dwa pierwsze oraz przede wszystkim sposób elekcji na nie opisuję pokrótce poniżej:

Bushi - jego prawa i obowiązki nie różnią się od praw i obowiązków zwykłego moderatora. Jego wybór następuje po uprzedniej nominacji ze strony jego samego lub innego użytkownika forum. Jeżeli nikt (a zwłaszcza Daimyo, Hatamoto oraz inni Bushi) nie ma nic przeciwko, nominowana osoba obejmuje swe stanowisko. Zaznaczam, że aby zostać Bushi trzeba być aktywnym i przykładnym forumowiczem, nienadużywającym wulgarnych i obraźliwych słów, nieskłonnym do kłótni i nieuzasadnionego atakowania innych. W razie nieodpowiedniego zachowania (np. usuwania postów dla szpanu) może w każdej chwili zostać pozbawiony swego stanowiska.

Hatamoto - jest to osoba, która pełni obowiązki redaktora na Dragon Ball Nao, a także może być moderatorem jednego lub kilku działów forum. Nominacji do tego stanowiska mogę dokonać wyłącznie ja, chociaż pozostaję otwarty na ewentualne sugestie. Najprostszym jednak sposobem, aby je uzyskać, jest podesłanie mi jakiegoś dłuższego tekstu (przynajmniej przyzwoitej jakości) z prośbą, bym go umieścił na stronie (co jednak nie oznacza automatycznego awansu na Hatamoto). Innymi słowy, aby dostać się do tej kasty, należy zrobić coś dla strony. Obowiązują również wymogi dotyczące Bushi. Z tej grupy również można zostać wyrzuconym, jednak jako że skupia ona moich najbliższych współpracowników, dymisje muszą być odpowiednio rzadsze.

To by było na tyle. W chwili obecnej do Bushi zaliczają się: Scyller, forager, Kamzo i Łasiczka, zaś jedynym Hatamoto jest eMate. Czekam na dalsze nominacje. Na koniec dodam jeszcze, że każdy forumowicz nienależący do żadnej z wymienionych grup przynależy od dzisiaj do kasty zwanej Ashigaru.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.08.2007, 13:13
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nominuje Majina,sadze ze jest on dosc rozważną i hm z tego co mozna zaobserowac inteligentna osoba,która mogła by stanąc na wysokości zadania i zostać moderatorem

Druga nominacja,mój głos leci na Megane,widać że jest osobą inteligentną i na tyle obecnaną z ludzmi z forum,by mogła dostopić zaszczytu zostania modem .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 03.08.2005, 11:53
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja sądze że taki skład jaki teraz jest wystarczy, może w dalszej przyszłości coś zmienić, ale jak na moje oko teraz jest dobrze.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nameck_Warrior napisał(a):
Druga nominacja,mój głos leci na Megane,widać że jest osobą inteligentną i na tyle obecnaną z ludzmi z forum,by mogła dostopić zaszczytu zostania modem Wink.
Milo mi, jednakze Megane nie jest 'przykładnym forumowiczem, nienadużywającym obraźliwych słów, nieskłonnym do kłótni' wiec Gotenks raczej na to nie pojdzie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moja propozycja wygląda tak, że co jakiś czas(załużmy 6 miechów) bedą odbywać się wybory na modów, tym samym każdy bedzie mógł zagłosować, potem zliczy się głosy i wybierze się 5 modów z największa iloscia. Takie urozmaicenie

Ps. Krytyka dozwolona, pod warunkiem jeżeli bedzie sensowna

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
R4zeil napisał(a):
potem zliczy się głosy i wybierze się 5 modów z największa iloscia.
Ale jaki jest sens głosowania na całą piątke, skoro obecni moderatorzy dobrze się spisują?
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie rozumiecie ze nie do nas nalezy wybor modow? to Gotenks nadaje i odbiera moderatorow jak ktos sie nie spisuje to go zmienia, mozna jedynie zapodac propozycje moderatorow i uzasadnic je. Na forum nie do konca panuje demokrcacja

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ta nie spisuje sie a eMate to sie wypiol na to forum x miechow temu nie spisuje sie i co? Modem jest... =.=
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
Modem może być każdy,jeżeli madrze postuje...a taką osobą jest np.Nameck_Warrior.Mądry człowiek.Albo Xan,również bardzo mądrze postuje,ale ostatnio coś nie odwiedza forum.Modem może być również osoba która jest doświadvzona i często przebywa na forum np.ja

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm no ja pare razy w swym krótkim życiu byłem moderatorem i dotychczas nikt nie narzekał : )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wlasnie Shabranido, a takze Shiro zostali Moderatorami (Bushi) w niektorych dzialach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jeśli można, nominuję na moderatora SzpaneraPL, ten człowiek ma ogrom pomysłów, pisze świetnne fanfiki, jest rozsądny, no i zna się na Dragon Ballu, a jego posty to nie dwa zdanka na krzyż.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Raczej już więcej moderatorów nie będzie, na ten moment mamy ich wystarczajaco dużo.

Zobaczymy za jakiś czas...

PS. Zresztą nie wiadomo co na to gotenks powie

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Powolalem kolejnego Moda (o czym chyba i tak wszyscy wiedza) na stanowisku Bushi - Megane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.02.2006, 16:08
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pare słówek do nowych moderatorów (a może raczej moderatora?). Fajnie, że wreszcie ktoś się wziął za sprzątanie, ale jest jeszcze taka sprawa, że należy robić to umiejętnie... Bo usuwanie każdego odbiegającego minimalnie od tematu posta sprawi, że zniknie ich jakaś połowa (jeżeli będzie to robione naprawdę sumiennie). Bo to chyba normalne, że w jakimś temacie nawiązuje się rozmowa w innej kwestii, jeżeli jednak jest na poziomie to nie zawadza... Offtopy są zbęde, lecz dobry offtop sam w sobie nie jest zły...

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
a ja mam pytanie. gdzi sa ci wszyscy moderatorzy, ktorzy pisali :"eMate to sie wypiol na to forum x miechow temu nie spisuje sie i co? Modem jest... =.=" ? czyzby zapomnieli o slowach, ktore sami wypominali innym? nawet jak sie pojawia to napisza 2, 3 posty i znow znikna. jedynym dobrym moderatorem obecnie jest Shiro. nie wiem jak tam stoi z wyrzucaniem postow, ale raczej jest ok. pozdro.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Shiro napisał(a):
Moja propozycja wygląda tak, że co jakiś czas(załużmy 6 miechów) bedą odbywać się wybory na modów, tym samym każdy bedzie mógł zagłosować, potem zliczy się głosy i wybierze się 5 modów z największa iloscia. Takie urozmaicenie

Ps. Krytyka dozwolona, pod warunkiem jeżeli bedzie sensowna


Czyli wychodziło by na to że ten czas właśnie nastał, ponieważ od wyboru ostatniego moda, pani Megane, mineło ( prawie ) pół roku, a obecnie na forum, pojawia się maksymalnie w ciągu doby 3 moderatorów, wliczjąc Sohei Majin'a. Ja osobiście widzę przynajmniej dwie osoby na stanowisko moda, które na pewno [ ort! ] by się sprawdziły. Jednak wszystkio zależy od Gotenexa

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Myślę, ze na rzecz ilości moderatorów, postawiłbym na efektywność pracy. Bez obrazy, lecz zdaję mi się, że Shabranido dość rzadko wpada na forum, Megane nie odwiedza nas już w ogóle. Nie, że chce im to wytykać, z pewnością mają ważne sprawy, w końcu na forum życie się nie kończy. Myślę jednak, że nowy mod (modzi?), bardziej wgłębiający się w najdalsze zakamarki forum, biorący czynny udział w jego życiu bardzo by się sprzydali.

<ekhm... Xan & Szarak & Dai & Miastrzu & VegatZ - z nich bym wybierał>

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Krystianie, skoro już zacząłeś już nominowac osoby na stanowisko moda...Ba, napoczątku chciałbym Ci szczerze podziękowa za nominację, jednak nie sądze by Shoei Majin mnie wybrał... Przede wszystkim jednak, uważam że moderatorem powinieneś zostac Ty i Ksan. Jest to nominacja jak najbardziej obiektywna. Xan i Hidden Lord bardzo często odwiedzają forum, piszą obecnie, najciekawsze posty... Jeśli już miała by byc 5 moderatorów to myślę że tak - Xan ( patrz wyżej ) & Hidden Lord ( Patrz wyżej ) & eMate ( Może nie jest przykładnym forumowiczem, jednak najlepiej z obecnych spełnia obowiązki moderatora... Nie jest nadgorliwy, ale dobrze spełnia swoje obowiązki ), & Dai ( Mądre, długie, ciekawe posty, w co drugim pojawia się link do innego tematu, widac że nie traktuje forum na "odwal się". ) no i & Mistzu ( Chłopak nie pojawia się ostatnio na forum, ale pisze kilometrowe posty, w których sięga do różnych źródeł, jest mądry, zakłada ciekawe tematy... )

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 04.06.2006, 19:25
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Hidden Lord wielkie dzieki za nominacje, ale uważam że lepiej spisaliby sie na tym miejscu inni, bardziej doswiadczeni uzytkownicy. Chociazby Ty, Xan, Szarak, Dai Kaiosama... a nowa krew w 'kadrach' rozpedzila by troszke forum, nadala polotu i swiezosci Ja postoje sobie i z boku i bede dbal o to, aby moje posty byly najwyzszych lotow i aby pomagac nowym forumowiczom z rozwijaniu się, bo to w młodym pokoleniu przyszlosc nasza tkwi
Zapowiadaja sie ciekawe zmiany, co bardzo mnie cieszy, bo wyjatkowo mnie przyciagnelo to forum. Pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Moderatorzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook