Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] www.dbencyklopedia.ayz.pl

Akasan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Akasan
Wiek: 38
Dni na forum: 5.444
Posty: 4
Chciałbym Was prosić o ocenienie mojej strony. Jak na razie tylko pod względem graficznym, ponieważ jeszcze jej nie ukończyłem. Każde słowa krytyki się przydadzą.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ogólnie strona prezentuje się całkiem nieźle, no ale jak zawsze coś mi nie pasuje, ale nie przejmuj się, u mnie to norma;)

Kolor - nie wiem dlaczego wybrałeś pomarańczowy ale uważam, ze tło nie pasuje do reszty. Po prostu jest... za pomarańczowe, strasznie razi i nie pasuje do wstawionych przez Ciebie obrazków. Zastanawia mnie też, dlaczego klikając na mniejsze obrazki również wchodzi się dalej. Jeśli umieściłeś na głównym napis WEJŚCIE, to tylko klikając na niego powinno przejść się dalej. Inaczek ta naprawdę każdy z tyh obrazków staje
się wejściem na główną stronę.

Cóż mi tam jeszcze nie pasuje... Bulma... nie wiem dlaczego nie mogłeś wstawiś zwykłej Bulmy tylko rodem z hentai

Za to świetny jest Goku po prawej stronie, jedynie zastanawiam się, po co umieściłeś na nim drugiego z napisem Dragon Ball wielka Encyklopednia. Abo usuń to, bo zlewa się z Goku-tłem albo wstaw coś, co będzie się odróżniało. Za pierwszym razem nawet nie zauważyłam (wiem, wiem ślepa jestem), że jest dwóch Goku;)
Za to co mnie rozbroiło, w pozytywnym znaczeniu, to "Mistrz Roshi mówi" z całości to Roshi wymiata i niezły miałeś z tym pomysł

To takie moje skromne zdanie, no ale sam chciałeś kilka słów krytyki

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.433
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Na razie nie ma zbyt wiele do oceniania, bo jest tylko grafika, ale przedstawię ci moje uwagi:

Co do kolorystyki, to zaraz na wejściu caje po oczach ten intensywny czerwony. Gdyby był trochę, że tak powiem "delikatniejszy", to byłoby dużo lepiej ;]

Gdy już weszłam na stronę, to trochę mnie speszył widok Bulmy w nagłówku

natalia0111 napisał(a):
rodem z hentai
Dokładnie!

Ale za to bardzo spodobało mi sie okienko 'Mistrz Roshi mówi..."
Bardzo fajny pomysł

I strasznie podoba mi się tło strony tylko, tak jak wspomniała Natalka, ta reklama po prawej nie wygląda zbyt ładnie... Zasłania nam naszego Goku, który jest najważniejszym elementem tła...

Uważam też za ciekawy moduł "Postęp". Dzięki niemu wiadomo co będzie jeszcze zrobione w serwisie ;D

Teraz czekam z niecierpliwoscią na rozwój stronki.
Powodzenia, trzymam kciuki

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
tło- no cóż ten duży(powiększony) Goku prezentuje się dobrze, zaś ten w prostokąciku jest niepotrzebny. Dobrze by było byś go usunął.
Te mini obrazki się dobrze prezentują.
O gifach powiem to samo. Jedynie co mi się nie podoba to ta Bulma niczym z hentai.
Pozdrawiam i życzę rozwoju strony.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Czyli jednak pan dalej realizuje swój plan o stworzeniu Encyklopedii Dragon Balla... Myślałem, że się poddasz, a tu widzę pierwsze ruchy ku rozpoczęciu. Brawo. Pomysł niegłupi, może Ci się udać, bo masz chęci.

Cóż, może zacznę od ogólnego wrażenia. Patrząc na to z oddali wygląda bardzo pozytywnie, lecz przyglądając się na to z bliska moje zdanie ulega zmianie. Przede wszystkim znacznie więcej miejsca powinieneś przeznaczyć na zawartość danej strony. Po drugie ten Goku w prostokącie po prawej to jest totalna porażka, ten w tle naprawdę świetnie się komponuje a SSJ3 totalnie szpeci całość. Do tego zpixelowany napis. Zmieniłbym jeszcze Bulme, na bardziej ludzką, napisy w całości na bardziej wyraźne (chodzi mi głownie o te bodajże Bleeding Cowboys) i te na stopce, oraz lepiej wkomponował stronę do czarnego tła.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hako napisał(a):
Przede wszystkim znacznie więcej miejsca powinieneś przeznaczyć na zawartość danej strony.
Po co? Strona ma być tylko po to, żeby zachęcić do ściągnięcia encyklopedii, więc ma być kolorowa itp.

Wszystkim tekstom, by się jakieś marginesy przydały, bo ja tam widzę brak poczucia estetyki.
A ta fanartowa Bulma mi również nie pasuje. Niby fajnie wygląda, ale nie nadaje się w takim miejscu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dokładnie, zmień tą Bulmę. Powinieneś dawać nie FanArty a screeny z anime bądź mangi, to jest encyklopedia a nie Fan-Userska Strona.

Ogólnie może być.

w Napisie na górze oddziel o od n w "Dragon Ball"

Tak to okey. Czekamy
Akasan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Akasan
Wiek: 38
Dni na forum: 5.444
Posty: 4
Dzięki bardzo za wszystkie słowa. Postaram się w najbliższym czasie pozmieniać to co pisaliście. Już niedługo zapraszam ponownie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] www.dbencyklopedia.ayz.pl
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook