Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsza postać ocena: 8,75 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  
zelma Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.495
Posty: 7
Z kobiet Bulma i C18.

Z mężczyzn: Future Trunks w tej śliczne krótkiej fioletowej kurteczce i w tych krótszych włosach, w dłuższych już mi się zdecydowanie mniej podobał. no i oczywiście Majin Vegeta z tym swoim prowokatorskim uśmieszkiem i ironicznym spojrzeniem zaślepionym dumą, pychą i chęcią rewanżu. Normalnie ciacha jak nic
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.455
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Nie będę się rozpisywać co do kobiet, ale najładniejsze były C18 i Videl (ale tylko w długich włosach).
Co do panów, najładniejszy był Mirai Trunks. Miał ładne włosy i chłopak był wysportowany A najbardziej podobały mi się jego ciuszki i miecz Trunks jest bez konkurencji

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
nie gustuje w facetach więc się nie wypowiem poza tym że moim koleżankom podobają się: Mirai no Trunks,Trunks (koniec Z/całe GT) i Vegeta

co do płci pięknej to najładniejsze w hierarchii:
1: Videl piękna, temperamentna brunetka, o niebieskich oczach i sexsownej posturze.
2:Dwie panie: Zangya i Princess Snake - dwie piękne niebieskoskure i rudowłose kobietki. Obie morderczynie i gorące piękności o hardcorowych charakterach.
3:Marron GT - przepiękna blondynka o dwóch warkoczach aż do piersi, wyskokowa i potrafiąca zadbać o siebie. ex aequo (egzekwo) 3 miejsce gorąca Bra z GT o dużym biuście czerwonych ciuchach i niebieskich włosach.
4: Pięć lasek mianowice #18,Bulma początek Z i Chi-Chi koniec pierwszej serii DB, Bulma Jr. (ostatni odcinek GT), Evil Lunch oraz Husky.
5:Violet Taisa,Fan-Fan i Lafan - trzy fioletowowłose piękne dziewczyny, a także West Kaioshin doskonała kandydatka na żonę.
6: Ireza,Pan,Angela,Akane Kimidori,Seripa,Mirai Buma,Marron (cycata błękitka),Valez,Aoi Kimidori,Dobra Lunch,Mrs. Buriffu.
i to chyba wszystkie kobiety o których warto wspomnieć .
BartezoO Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BartezoO
Wiek: 30
Dni na forum: 5.444
Posty: 22
Skąd: Staszów
Córka Bulmy w serii DBGT kiedy już jest nastolatką

DRAGON BALL FOREVER !


Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.452
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jakoś od zawsze "podobał" mi się Trunks. Fajne miał ubranko i to spojrzenie... Z samego początku był tajemniczy i nikt nic nim nie wiedział.

A Z kobiet to Videl w tych swoich kucykach po obcięciu włosów znacznie gorzej wyglądała.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Meru-chan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.113
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Ja chyba jestem jakaś dziwna ale ja uwielbiam Gotena... No kurcze nie chodzi o to jak on wygląda bo w sumie to niewiele się różni od Goku, ale jest normalny. O Trunksie też tak myślałam dopóki GT nie zobaczyłam ale to inna bajka. Szczerze to Ci chłopcy byli takimi zwykłymi chłopcami, jak zwykli koledzy z ulicy, nie jacyś upośledzeni umysłowo jak Goku, aspołeczni jak Vegeta czy niekumaci jak Gohan hehehe

A z dziewczyn? Zdecydowanie Videl, za charakter i wygląd
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.429
Posty: 74
Skąd: Poznań
hehe no to może ja też się wypowiem bo kiedyś oglądałam Dragon Ball:)

Z chłopaków podobał mi się Vegeta^^ śliczne ciało, uśmiech, i ta jego chęć rewanżu z Son Goku^^, Piccolo Junior (jeśli dobrze pamiętam:P)...mimo iż był zielony to i tak uważam że był przystojny haha^^ i ogólnie jego charakterek lubię

a z dziewczyn to zdecydowanie Bulma! jest najlepsza i zawsze miał inną fryzurę i niebieskie włosy! i jako jedyna mnie nie wkurzała
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.695
Posty: 128
Skąd: Polska
Na pierwszym miejscu C18 - dobrze wygląda, a przy tym dba o strój Poza tym jedyna kobieta zdolna pobić SSJ!
Potem Videl, ale tylko przed ścięciem włosów.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
hmm... najładniejszy był C17 oraz Zarbon
Z kobiet, hmm... Bulmie nic nie brakuje, a po niej i córka odziedziczyła urodę. Videl jest bardzo przyjemna, zawsze podobały mi się jej oczy Uważam też, że za C18 można by się obejrzeć

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.175
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Siostra Genialnego Żółwia <lol2>
Nie no żart

No Oczywiście że Bulma , miała z deka trudny charakter ale dało by się przeżyci
TurlesSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
TurlesSSJ
Wiek: 26
Dni na forum: 5.412
Ostrzeżenia: 1
Posty: 10
Chi Chi jest ładna ale charakterek ma okropny
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.404
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Videl śliczna bojowa dziewczyna
Chi Chi troche dziwna ale ladna i czasen fajna
Bulma tez moze byc jak i c18
a GT nielubie bo to... no wiadomo ale fajnie wyszly postacie takie jak Bra i Pan.Pan taka słodziutka a Bra typowa modelka ,lasencja
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.175
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Najładniejsza była chyba dziewczyna Krilana (nie pamiętam z imienia xD)
Na i Bulma z DB sagi warta grzechu c(-:
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Sevba napisał(a):
Nnie pamiętam z imienia
jej imię to Marron

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.420
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Videl była ładna, ale w długich włosach. A chłopak to na pewno Trunks

Anime na zawsze !!!
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Najladniejsza to chyba Marron lub Videl w dlugich wlosach lub Bulma ale tylko z DB.A z chlopakow mhm..zostawiam to dziewczynom

Obraz
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.400
Posty: 55
Skąd: LBN
A mi podobają się wszystkie po trochu, lecz najładniejsza jest oczywiście Videl ze ściętymi włosami, wtedy jak Gohan uczy ja latać. Jest wtedy taka śliczna wredotka Mało kiedy podobała mi się Bulma. Śliczna jest C 18, zawsze i wszędzie! Podobała mi się również Chi Chi na TB jak walczyła z Goku. A co do chłopaków to nie jestem ekspertem ale zawaliście wygląda Gohan w furii podczas Cell Game, na poziomie SSJ2. Sztossss!
Son_Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.403
Posty: 14
najładniejsza jest Videl i Marlena
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bezapelacyjnie Bulma.Piękna,inteligentna i ten charakterek...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Najładniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook