Forum Dragon Ball Nao

» UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Strony:   1, 2
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Revania napisał(a):
Co wg ciebie jest klasycznym wyglądem kobiety i mężczyzny ?
No jeśli jeszcze nie dowiedziałaś się tego przez 21 lat życia, to trudno. Ja nie piszę tu by tłumaczyć takie rzeczy

Revania napisał(a):
Jak dla mnie, to dwie płci różnią się genitaliami,
Ano nie tylko tym, ale zostawmy biologię i przestańmy odbiegać od tematu.

Revania napisał(a):
a co robią ze swoim ciałem - to już kwestia wyboru.
To prawda, mi tam nic do tego. Problem tylko w tym, że społeczeństwo, przykładowo Polskie, w wielu przypadkach będzie patrzeć nie tylko krzywo, ale również głośno potępiać i pokazywać palcem.

Revania napisał(a):
Tak samo ja mam krzywić się na owłosioną klatę u faceta. Po prostu nie podoba mi się to i tyle.
Tu pozwolę sobie zacytować samego siebie. Fragment poprzedniej wypowiedzi: "...rozumiem, że Tobie to nie pasuje, ale odebrałem to tak jakbyś widziała w tym coś wielce dziwnego i nienaturalnego xD ".

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dobra ludzie po prostu gusta Kamzo opierają się klasycznym wyglądzie niewiast i mężczyzn, a Revania ma inne gusta w których facet musi być gładki jak pupa niemowlęcia a kobieta nie musi golić nóg


co do tematu, na JAME jest krótki wywiad z zespołem, polecam szczególnie pytanie jednej z fanek

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Dobra ludzie po prostu gusta Kamzo opierają się klasycznym wyglądzie niewiast i mężczyzn,
Nie chcę rozwijać tego małego offtopu, ale, że rzecz dotyczy mnie samego, muszę dodać coś jeszcze.
Nigdy tu nie pisałem jakie są moje gusta Akceptuję (albo przynajmniej staram się) każdego takim jaki jest i jaki chce być (mowa oczywiście o wyglądzie zewnętrznym). Jeśli facet goli sobie całe ciało od szyi w dół, to w porządku. Nic mi to nie przeszkadza, a niektórym nawet pasuje (np. ciężko mi wyobrazić sobie Gackta z owłosioną klatą xD). Tak samo nie widzę niczego dziwnego w tym gdy jakiś facet przypomina coś na wzór wilkołaka xD
Dlaczego rozwinąłem ten temat napisałem i wytłumaczyłem już wcześniej, więc ponownie nie muszę (chyba).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.170
Posty: 406
Niech goli sobie wszystko od szyi w dół za wyjątkiem jajek, bo ogolone wyglądają jak nie powiem co

EOT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sorry,że się wpieprzam,ni z gruszki,ni z pietruszki,ale czy może mi ktoś wyjaśnić jakie to !? ma znaczenie czy Pata, czy którakolwiek inna gwiazda j-rocka jest owłosiony czy nie?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Sorry,że się wpieprzam,ni z gruszki,ni z pietruszki,ale czy może mi ktoś wyjaśnić jakie to * [ nie przeklinaj! chamie! ] ma znaczenie czy Pata, czy którakolwiek inna gwiazda j-rocka jest owłosiony czy nie?
Dla mnie żadne.

Krótki post nie na temat? Nie do końca
Czeknijcie sobie:
http://www.jame-world.com/pl/articles-51842- ... -2009.html
http://www.jame-world.com/pl/articles-51607- ... zawie.html
http://www.jame-world.com/pl/articles-52014- ... 2009-.html
http://www.jame-world.com/pl/articles-51818- ... -2009.html

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
toc podałem o tym w poprzednim poscie

a teraz prawdziwy bajerek, link do specjalnego, europejskiego singla zespołu zawierającego utwory ''Circle'' i ''Psychogenic''.

http://www.megaupload.com/?d=VV3MAA4H

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
toc podałem o tym w poprzednim poscie
Tak, ale nie wspomniałeś już o recenzjach z wszystkich trzech koncertów, a do tego dbam o wygodę naszych forumowiczów, więc zarzuciłem bezpośrednie linki

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook