Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Dlaczego Vegeta nie osiągnął SSJ3?

Strony:   1, 2
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Starał się starał tyle że nie miał talentu jak Songo.

szczecin
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak by była jakaś następna saga Dragon Ball to nie wątpię ze na pewno by osiągnął SSJ3 a co za tym idzie SSJ4 .Ale Dragon Ball się skończył i nie dane mu było przeistoczyć się w wojownika SSJ3

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
ja ma troche ina teorie tego ze nie osiagnal Vegeta SSJ 3 gdzies czytalem ze poziom SSJ 3 mozna osiagnac jak sie ma swoje suminie wpelni czyste a Songo takie maila a jak wiem Vegeta to zly charakter to jest moja teza ale jak juz mowilem gdzies to ino czytalem moge sie mylic a nie sadze ze takie cos jak pisnie ze sie DBskonczylo to zadne logiczne wytlumaczenie jest

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Vego1920 napisał(a):
ja ma troche ina teorie tego ze nie osiagnal Vegeta SSJ 3 gdzies czytalem ze poziom SSJ 3 mozna osiagnac jak sie ma swoje suminie wpelni czyste a Songo takie maila a jak wiem Vegeta to zly charakter to jest moja teza
Strasznie głupia, bo Gotenks także osiągnął SSJ3, a specjalnie czystego serca to on nie miał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Vego1920 tutaj haos robi... ja nie wiem [ ort! ] co jest z wami jak mu wierzycie w takie ostatnie bzdury!!!A co do tematu to nie wiem [ ort! ] nawet czy on osiagnal SSJ2... w GT to mozliwe ale w Z to jakos mi niewygladal....
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Co ty gadasz? Człowieku,
Songo po prostu poznał ten "Poziom" w za światach a Vegeta choć ciężko trenował przez te 7 lat to nie wiedział nawet że może wskoczyć o "1 lvl" xD
do góry, proste jak budowa czołgu
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
On mial moc rowna SSJ2 jak mial Majin!
A przy walce z Kid Buu juz pod koniec Z to byl tylko poteznym SSJ.
Jeśli się myle prosze o jakis dowód,jakis filmik gdzie widać wyladowania i cos co przypomina SSJ2.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
MysticZibit napisał(a):
On mial moc rowna SSJ2 jak mial Majin!
A przy walce z Kid Buu juz pod koniec Z to byl tylko poteznym SSJ.
Jeśli się myle prosze o jakis dowód,jakis filmik gdzie widać wyladowania i cos co przypomina SSJ2.
Chcesz dowód, że się mylisz proszę bardzo!

Manga Dragon Ball tom 42 tytuł "Do widzenia, Smoczy Świecie"

strony: 120, 121, 122, 123, 124, 125


Z wersji Polskiej wydanej przez J.P.F.
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
O jejku tylko pare wyladowan... wg nic nie pisze ze ma SSJ2 a w Anime ... a wg mial Majin stracil go i dalej mial sile taka jak SSJ2?? oj nie trzymie mi sie to za bardzo...tak więc jeśli kochasz Vegete to zostaw to dla siebie bo widac ze probojesz obronic go ale dowodow nieznajdziesz...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


MysticZibit napisał(a):
Jeśli się myle prosze o jakis dowód,jakis filmik gdzie widać wyladowania i cos co przypomina SSJ2.
MysticZibit napisał(a):
O jejku tylko pare wyladowan...
Heh... W sądzie też powiesz "tylko parę uderzeń nożem"... Sam to chciałeś... Te pare wyładowań oznacza, że chodź przez moment miał SSJ2... Zobacz w jakim to się dzieje momencie, walczy z zabójcą swojej rodziny i wszystkich ziemian, jest wściekły i musi go zatrzymać, dać z siebie wszystko, dlatego jego poziom mocy osiąga -na krótki, ale zawsze - SSJ2. Nie wiadomo czy potem nie używał go "na co dzień".
MysticZibit napisał(a):
wg nic nie pisze ze ma SSJ2 a w Anime ...
Goku też miał i nie pisze. Trudno, żeby w animepisało. A i nie pisze, a jest napisane
MysticZibit napisał(a):
a wg mial Majin stracil go i dalej mial sile taka jak SSJ2??
Przeczytaj tom 38. Vegeta mówi, że zmienił się w Majin żeby osiągnąć poziom Goku... A Goku miał wtedy poziom... SSJ2... Więc skoro osiągnął ten poziom, a potem prawie zginął w walce (zginął dopiero po jakimś czasie poświęcając własne życie) to wynikałoby że po odrodzeniu powinien mieć nawet większy poziom...
MysticZibit napisał(a):
tak więc jeśli kochasz Vegete to zostaw to dla siebie bo widac ze probojesz obronic go ale dowodow nieznajdziesz...
To nie ma nic wspólnego, takie są po prostu fakty.

Tak czy inaczej pytanie jest dlaczego nie osiągnął SSJ3. Uważam, że w DBZ był za słaby, nie miał szans się tego nauczyć bo jego ciało by nie wytrzymało. Goku miał szansę, bo zrobił to w zaświatach, więc jeżeli Vegeta miał to zrobić to w tym samym miejscu (jeżeli trafiłby do nieba )

Sorry za mały offtop, ale chyba nie jestem pierwszy

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 07.07.2009, 12:27
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
No dobra moze i mial tego SSJ2 ale jako Maijn byl silniejszy.
A co do tematu to mysle że poziom SSJ3 rozni sie troche wiecej niz poprzednie stadium i trzeba więcej niz tylko ostro trenować i być wkurzonym.... Goku to przyszlo łatwo bo miał coś w sobie i temu po SSJ2 osiagnoł SSJ3 a normalnie by mu to zajelo z taka roznica co przejscie z SSJ na SSJ2.
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Nie zapominaj też że Goku trenował w za światach tylko jakieś parę godzin(?)
Co by było jak bo to robił przez te 7 lat .
A Vegeta nie mógł mieć większej mocy przed śmiercią , niż po niej?
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Pare godzin??? Z tego co wiem on tam nieprzyszedl na kawe... nie wiem [ ort! ] co ty teraz pleciesz przeciez on tam dlugo siedzial z kilka lat i trenowal!
Vegeta jak stracil Majin to chyba juz niema tej mocy nie?? nie no zastanow sie zanim cos napiszesz!!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Ta ty pomyśl ze 3 razy, sam Goku powiedział że trenował tam parę godzin.
Ogarniasz? .

P.S
Dlaczego Vegeta nie osiągną SSJ3??
Bo mu się nie chciało
(joke)
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Sevba napisał(a):
Ta ty pomyśl ze 3 razy, sam Goku powiedział że trenował tam parę godzin.
Nie prawda. Goku od śmierci podczas Cell Games długo trenował, kilka godzin to on mógł pozostać krócej po użyciu na Ziemi. Zobacz te odcinki i sprawdź.

Skończcie ludzie się tu kłócić, popiszcie na PW i jak dojdziecie do konsensusu to dajcie znać co wam wyszło
Sevba napisał(a):
Dlaczego Vegeta nie osiągną SSJ3??
Bo mu się nie chciało
tia...

Jak wam się nudzi to zajmijcie się czymś pożytecznym


Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
jak goku sam tak powiedział ze trenował pare godzin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


jak goku sam tak powiedział ze trenował pare godzin
Znajdź mi moment (odcinek anime/tom i stronę mangi) w którym jest napisane, że trenował w zaświatach parę godzin.

A co on mógł innego robić w zaświatach, jak nie przygotowywać się na turniej...

I ludzie skończcie już bo temat ani nie jest o Goku ani o czasu treningu... Proponowałbym albo usuwać kolejne posty albo usunąć kilka ostatnich...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Problem] Dlaczego Vegeta nie osiągnął SSJ3?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook